Wyślij łańcuch do Kłopotka - akcja na Facebooku

Na Facebooku ruszyła akcja ?Uświęć p. posła E. Kłopotka?, w której internauci namawiają do wysyłania łańcuchów do jego biura poselskiego. To odpowiedź na niedawne stwierdzenie Kłopotka o trzymaniu psów na łańcuchach.

- Trzymanie psów na łańcuchu to polska tradycja - powiedział niedawno poseł PSL Eugeniusz Kłopotek. Za te słowa posypały się na niego gromy ze strony obrońców zwierząt.

"Kłopotek jest jaki jest, każdy widzi...Mam propozycje praktycznego wsparcia facebooka. Podążając za wypowiedzią Kłopotka proponuję aby każdy z nas wysłał do niego do BIURA POSELSKIEGO 1 metr łańcucha. Łańcuchy są do kupienia w marketach budowlanych. Koszt 1m to ok. 8-12 zł, w zależności od gatunku" - napisał organizator akcji na Facebooku.

"Listonosze zwariują....;) Tysiąc listów poleconych, może kilka tysięcy... ;)" - marzy organizator. Na stronie podany jest także adres biura poselskiego Kłopotka w Bydgoszczy.

Do akcji przyłączyło się już około 300 osób.

Kłopotek: Proszę o co najmniej 3 metry

Poseł Kłopotek już skomentował akcję. - Jeśli ktoś już przyśle do mnie łańcuch, to proszę żeby był on lekki i miał co najmniej 3 metry. Wtedy wezmę go ze sobą, a dużo jeżdżę po Polsce, i jeśli zobaczę psa na krótszej i cięższej uwięzi, podejdę do właściciela, żeby te łańcuchy podmienił - obiecał.

Pancerne pojazdy Kim Dzong Ila w Rosji [ZDJĘCIA]>>

DOSTĘP PREMIUM