Kaczyński pisze do Adamka: "Można pozostać niezwyciężonym"

Jarosław Kaczyński napisał list do Tomasza Adamka, w którym podziękował za sobotnią walkę. - Można przegrać i pozostać niezwyciężonym - napisał prezes PiS.

W liście, do którego dotarł "Fakt" Jarosław Kaczyński dziękuje za walkę i dodaje, że "jest ona dowodem na to, że można przegrać i pozostać niezwyciężonym". Komplementuje także Adamka za "odwagę, hart ducha oraz wolę walki i zwycięstwa".

- Odważni ludzie nie mogą być złamani niepowodzeniami. Są takie momenty w życiu kiedy przegrywamy. Zwycięzcami są ci, którzy po porażce podnoszą się i z jeszcze większą determinacją dążą do celu - pisze polityk.

Kaczyński dziękuje także "za tę niezwykłą minutę ciszy, przed meczem. Pana patriotyzm, przywiązanie do tradycji i wartości religijnych budzą mój szacunek i uznanie". - Jestem przekonany, że wkrótce będzie Pan nosił mistrzowski pas, a my Polacy będziemy z tego dumni - kończy Kaczyński.

W sobotniej walce o tytuł mistrza świata Tomasz Adamek przegrał w dziesiątej rundzie przez techniczny nokaut z Witalijem Kliczką. Zarówno publiczność jak i eksperci byli jednak pełni podziwu dla Polaka, doceniając jego hart ducha i waleczność.

[DZIEŃ NA ŻYWO] dzisiaj z wyborami. Zapraszamy >>

TOK FM PREMIUM