Wybory 2011. Nowe plakaty PiS. Młode i atrakcyjne kandydatki zachęcają: "Chodźcie z nami" [ZDJĘCIA]

"Chodźcie z nami", to nowe hasło i kolejna odsłona kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości. Na plakatach atrakcyjne kandydatki m.in.: Sylwia Ługowska i Magdalena Żuraw. Na skuterze, z gitarą, z psem... A logo PiS jest małe, nie rzucające się w oczy.

Listy wyborcze partii . Co myślisz o kandydatach? Pisz na Facebooku >>

Dwa nowe plakaty pojawiły się w serwisie wPolityce.pl . Modnie ubrane, młode kandydatki piszą, dlaczego wybrały partię Jarosława Kaczyńskiego.

Sylwia Ługowska (nr 5 na liście w Łodzi) - "Za rządów PiS powstało ponad milion nowych miejsc pracy", Magdalena Żuraw (nr 4 w Bydgoszczy) - "Jestem w PiS, wiem co to znaczy nowoczesny patriotyzm", Aleksandra Jankowska (nr 4 w Gdańsku) - "Popieram PiS, bo to szansa na innowacyjną gospodarkę i naukę opartą na wiedzy".

Magdalena Wiciak (nr 6, Bielsko-Biała): "Popieram PiS, bo młodzi ludzi zasługują na więcej", Anna Krupka (nr 6, Gliwice): "Jestem w PiS, bo ważne jest uczciwe państwo", Anna Schmidt (nr 5, Krosno): " Dobra szkoła, więcej żłobków i przedszkoli, ulgi prorodzinne - to jest to czego potrzebują Polacy". Ilona Klejnowska (nr 6, Płock): "Popieram PiS bo zapewni bezpieczeństwo".

Kilka dni temu "Gazeta Wyborcza" napisała o dokumencie sztabu PiS, który opisuje plan kampanii skierowanej do młodych wyborców. Plan w skrócie wygląda tak: zero ataku na Platformę i próba zaskakującej zmiany wizerunku partii. "Celem jest pokazanie wyborcom, że PiS jest partią ludzi młodych, ambitnych, aktywnych, przebojowych, kompetentnych, zadbanych, estetycznych, modnych, wyluzowanych, dowcipnych, pełnych pasji, radości życia, pełnych pomysłów, energii, optymizmu" - czytamy w wytycznych kampanii reklamowej.

Młode kandydatki z nowego plakatu PiS [ZDJĘCIA] >>

TOK FM PREMIUM