Wybory 2011. "Suczki" z PiS na profilu szefa młodzieżówki PO

Na profilu Dariusza Dolczewskiego z PO na Facebooku pojawiło się wideo z kandydatkami PiS do Sejmu, którym towarzyszy refren "Hej suczki, my znamy wasze sztuczki" grupy Ascetoholix. Szef młodzieżówki PO i warszawski radny szybko wideo usunął. "Szczerze przepraszam" - napisał.

"Aniołki Kaczyńskiego" pojawiły się w zmontowanym filmiku pt. "Hit na piątkowy wieczór". Słowa rapowego utworu "Hej suczki, my znamy wasze sztuczki" tym razem brzmią jak polityczny, zaprawiony sarkazmem komentarz. Tym bardziej zastanawiający, że Dolczewski wcześniej proponował młodym kandydatkom z PiS debatę.

Aniołki Prezesa: Polki zasługują na kogoś więcej...

Po pierwszych protestach wideo zostało z profilu usunięte. - Dziwi mnie fakt, że jego starsi koledzy z PO milczą na ten temat. Powinni już dawno zareagować - mówiła TVN24 Sylwia Ługowska.

Dolczewski na tym samym portalu społecznościowym napisał: "Zostałem wychowany w duchu szacunku względem kobiet. Szczególnie dbam o to, aby w życiu prywatnym i publicznym dbać o wysoki poziom debaty i wzajemnych relacji. Dlatego osobiście gwarantuje, ze nigdy już podobne zdarzenie nie będzie miało miejsca. Osoba z mojego sztabu odpowiedzialna za ten wpis została odsunięta od obowiązków i od tej pory będę osobiście pilnował publikowanych treści. Szczerze przepraszam".

Ługowska jeszcze nie wie, czy przyjmie przeprosiny i zaproszenie na debatę. - Teraz mam ważniejsze rzeczy na głowie niż ten żart na wyjątkowo niskim poziomie - komentuje.

Romaszewski: To grubiaństwo, suczki to panie lekkich obyczajów

Wybory 2011 [NA ŻYWO]. Polecamy nasze infografiki. O każdej partii >>

DOSTĘP PREMIUM