Były aniołek prezesa "daje odpór fali lewactwa" i zakłada portal

Do wyborów parlamentarnych była jednym z "aniołków prezesa", dziś dwa tygodnie po klęsce PiS-u i własnej porażce wyborczej, Magdalena Żuraw postanowiła założyć portal. Strona ma "dać odpór fali lewactwa, politycznej poprawności i traktowania katolików jako ludzi gorszej kategorii", czytamy na profilu FB niedoszłej posłanki.

Magdalena Żuraw była jedną z siedmiu młodych kandydatek, które z plakatów i podczas konferencji prasowych zachęcały wyborców do głosowania na Prawo i Sprawiedliwość. Żadna z nich jednak do Sejmu się nie dostała.

Aniołki Prezesa: Magdalena Żuraw

Startująca w Bydgoszczy - z miejsca czwartego - Magdalena Żuraw w wyborach uzyskała zaledwie 2 261 głosów. Dziś, najwyraźniej niepogodzona z przegraną nie zamierza składać broni i powołuje do życia portal Konserwatystki.pl. "Od ponad dwóch tygodni żyjemy w państwie, u którego steru lada dzień zasiądą homoseksualiści, transwestyci, aborcjoniści i ludzie oddający naszą suwerenność w ręce państw ościennych" napisała w "odezwie programowej" na swoim profilu na Facebooku młoda absolwentka filozofii. Magdalena Żuraw zachęca panie o konserwatywnych poglądach do współtworzenia strony i obrony tradycji.

A jeszcze nie tak dawno w jednym z wywiadów mówiła, że jeśli trafiłaby do parlamentu, to chciałaby przede wszystkim zająć się naprawą szeroko rozumianej edukacji w Polsce.

"Nic nie wiemy, są tylko pogłoski". Tu wydobywa się gaz łupkowy >>

TOK FM PREMIUM