Sobecka broni Ziobry: "To zbyt surowa kara. Czas na refleksję"

Usunięcie z partii to zbyt surowa kara - tak o wykluczeniu Zbigniewa Ziobry, Jacka Kurskiego i Tadeusza Cymańskiego z PiS mówi posłanka tej partii Anna Sobecka. Sobecka jest związana z Radiem Maryja, które broni Ziobry i wzywa Kaczyńskiego do dyskusji.

- Bardzo nad tym ubolewam, że takie konsekwencje spotkały naszych trzech kolegów. Marzy mi się, aby czas 7 dni, który w regulaminie jest przewidziany na rozpatrzenie odwołania był czasem refleksji każdej strony - mówi Sobecka.

Zdaniem posłanki po wyborach Ziobro, Kurski i Cymański popełnili kilka błędów. - Problemy należy załatwiać na łonie partii, wewnątrz, a nie medialnie. To był podstawowy błąd. Nie mniej jednak kara jest surowa - uważa. - Nie chcę myśleć o tym, czy dojdzie do rozłamu w partii. Jestem, byłam i będę za jednością, bo tylko to stanowić będzie siłę i wyznaczać naszą przyszłość - dodaje.

https://www.tokfm.pl/Tokfm/56,103087,10600287,Zobacz_najbardziej_wplywowych_Polakow_wg__Wprost_.html ">Zobacz najbardziej wpływowych Polaków wg Wprost [ZDJĘCIA] >>>

 

https://www.tokfm.pl/Tokfm/56,103087,10600287,Zobacz_najbardziej_wplywowych_Polakow_wg__Wprost_.html ">https://bi.im-g.pl/im/4/10600/z10600694X.jpg " />

DOSTĘP PREMIUM