"Trzeci bliźniak" na dobre opuszcza Kaczyńskiego. Ludwik Dorn ma dołączyć do ziobrystów

Poseł niezrzeszony Ludwik Dorn dołączy w przyszłym tygodniu do klubu parlamentarnego Solidarna Polska - podaje strona internetowa tygodnika "Wprost".

O tym, że Dorn na 90 proc. przejdzie do Solidarnej Polski pisał 29 listopada "Super Express", powołując się na słowa dwóch członków klubu. Według informacji, do których dotarł "Wprost", kwestia transferu Dorna jest już całkowicie przesądzona .

- Nie ma co ukrywać, to już nie jest żadna tajemnica. "Super Express" to podał, więc nie ma po co tego dementować - mówi "Wprost" jeden z ziobrystów, który dodaje, że to właśnie Dorn będzie zapowiadanym przez Beatę Kempę "dużym nazwiskiem" związanym z PiS, które zasili szeregi nowego sejmowego klubu. - Tak to prawda. O, widzi pan, właśnie dostałem sms-a, w którym kolega mnie pyta, czy to prawda. Nie ma wątpliwości w tej kwestii - przyznaje drugi z posłów Solidarnej Polski, z którym rozmawiał "Wprost".

W TVN24 Ludwik Dorn zapowiedział, że będzie z ziobrystami współpracował. - Dlatego, że oni chcą. PiS nie chce, ale jeśli zmieni zdanie, też będę współpracował - oświadczył poseł. W ostatnich wyborach Dorn wystartował z listy Prawa i Sprawiedliwości. Utrzymał mandat poselski, uzyskując 18 683 głosy. Jest posłem niezrzeszonym

Tłum wdarł się do brytyjskiej ambasady. Bitwa w Teheranie [ZDJĘCIA] >>

TOK FM PREMIUM