Donald Tusk w okularach. "Czas płynie, mi też zaczyna dokuczać" [WIDEO]

Kilka godzin po tym, jak profil Platformy Obywatelskiej w serwisie Facebook przekroczył liczbę 25 tys. fanów, partia opublikowała w nim film z podziękowaniami od premiera Donalda Tuska. Dość nietypowy - premier nosi w nim okulary, które później zdejmuje i stwierdza, że "czas także i jemu zaczyna dokuczać".

Film bije - jak na polskie realia obecności polityków w internecie - rekordy popularności. Na profilu Platformy, skomentowało go ponad 130 osób, około 650 kliknęło "lubię to". 60 osób udostępniło film na swoich indywidualnych profilach. W porównaniu np. do amerykańskich profili polityków i partii te liczby są znikome. jednak Platforma jest pierwszą partią w Polsce, której profil zdobył 25 tys. fanów. Dla porównania profil PiS ma 8,5 tys. fanów.

 

Zwracając się bezpośrednio do internautów, premier Tusk zaprezentował niecodzienny image - w filmie nosi okulary. "Czas płynie, mi też zaczyna dokuczać, czasami już muszę używać okularów" - mówi Tusk, zdejmując szkła. Potem dziękuje zwolennikom PO za wsparcie.

Oficjalny spot stolicy na Euro 2012. Dlaczego oni latają nad Wisłą? >>

TOK FM PREMIUM