"Niech pani nie robi z siebie ofiary systemu" - Hofman do Olejnik [POSŁUCHAJ]

Pyskówka między Moniką Olejnik a Adamem Hofmanem z PiS. Dziennikarka nie wytrzymała, słuchając wypowiedzi Adama Hofmana, który wracał do sprawy zabójstwa w łódzkim biurze PiS, opowiadając o "nagonce medialnej" na Jana Tomaszewskiego. - Czy pan wie, jakie ja dostaję listy? - rzuciła Olejnik. - Niech pani nie robi z siebie ofiary systemu - odpowiedział polityk PiS.

Posłuchaj wymiany zdań Olejnik i Hofmana

Hofman w "7 Dniu Tygodnia" opowiadał o "medialnym linczu", jaki ma być przeprowadzany na Janie Tomaszewskim, słynącym z mocnych wypowiedzi o PZPN i polskich piłkarzach. Opowiadał o incydencie, do którego doszło w Łodzi - do biura posła przyszedł człowiek z repliką broni. Zdaniem Hofmana był to "wariat".

- Czy pan wie, jakie ja dostaję listy? - rzuciła Monika Olejnik.

- Niech pani nie robi z siebie ofiary systemu, bo jest raczej odwrotnie - odrzekł na to Hofman. Przypomniał też o zabójstwie, do którego doszło w biurze PiS.

- Niech pan nie miesza wszystkiego do jednego worka. Rozmawiamy o Wojewódzkim i Figurskim, a pan o katastrofie smoleńskiej - zareagowała Olejnik. - A Marysia o pierogach i w kółko to samo.

- A pani nie widzi, że tolerowaliście Wojewódzkiego i Figurskiego, jak śmiali się z ofiar katastrofy smoleńskiej? Daliście im palec, wzięli całą rękę - rzucił Hofman. - Gdzie wy wtedy byliście ze swoimi słowami krytyki? Dlaczego zmarłych można obrażać, a nie można Ukrainek? No sorry, zmarłych również nie wolno obrażać.

U Olejnik: Wojewódzki jak Stańczyk? "Zachował się jak ostatni idiota"

Kibic Tusk i kibicka Merkel. Uśmiechy, żarciki i prawdziwe sportowe emocje [ZDJĘCIA]

TOK FM PREMIUM