Politycy typują wynik meczu Hiszpania-Włochy, a Olejnik prowokuje

Większość uczestników audycji Moniki Olejnik "7. Dzień Tygodnia" uważa, że w dzisiejszym finale Euro 2012 Włosi pokonają Hiszpanię. W obrońców tytułu wierzyli tylko Ryszard Czarnecki z PiS i Marek Siwiec z SLD. Monika Olejnik zastanawiała się również, "co tym razem zdejmie Balotelli".
Zobacz wideo

Podzielone zdania ws. wyniku

- Nie jestem ekspertem, życzę dobrego meczu, takiego jak Włochy-Niemcy, to było niesamowite widowisko. Ja skłaniam się bardziej w stronę Italii - powiedział Waldemar Pawlak, przewodniczący PSL.

Podobnego zdania jest Andrzej Dera z Solidarnej Polski: "Również jestem za Włochami, wygrają 2:1". Wyższą wygraną Włochów typuje Tomasz Nałęcz, doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego. - Narażę się swojej żonie, która kibicuje Hiszpanom, ale uważam, że wygrają jednak Włosi, i zaryzykuję wynik 3:1 - ocenił.

- To będzie piękny mecz, będzie 3:2, wygrają Włosi. Czas najwyższy zdetronizować Hiszpanów, musi być ruch w interesie - ocenił z kolei wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Jacek Protasiewicz z PO.

Zwycięstwo Hiszpanii typuje Marek Siwiec z SLD. - Nie, no oczywiście, że wygrają Hiszpanie. 1:0 będzie - stwierdził. Ryszard Czarnecki, europoseł PiS, uważa, że mecz będzie bardzo wyrównany. - Po ciężkim meczu, być może po karnych lub w dogrywce wygra Hiszpania 2:1 - powiedział.

Wanda Nowicka z Ruchu Palikota stwierdziła dyplomatycznie, że "jest otwarta na każdy wynik".

Elita wikipedystów wybrała najlepsze zdjęcia 2011 roku Wikimedia Commons [ZDJĘCIA] >>

Jaki będzie wynik finału Euro?

TOK FM PREMIUM