Paradowska: Jarosław Kaczyński coraz bardziej osamotniony?

- Czy prezes PiS nie pozostaje coraz bardziej osamotniony w przekonaniu, że ws. Euro 2012 mieliśmy do czynienia z cywilizacyjną, organizacyjną i moralną katastrofą? - pyta w najnowszej "Polityce" Janina Paradowska.

"Kiedy w niedzielnych 'Wiadomościach' usłyszałam rozradowanego redaktora, który mówił, że przecież zawsze wiedzieliśmy, że będzie to organizacyjny sukces, zdumiałam się prawdziwie. Na ogół słyszeliśmy, że będzie to totalna klęska: nic nie będzie gotowe, stadiony się walą (a przynajmniej schody przy stadionach), autostrad nie będzie, a nawet jak będą, to tak dziurawe, że nikt po nich nie przejedzie, a na kolei zaś to już czysta rozpacz" - pisze dziennikarka "Polityki".

"To miał być po prostu koniec świata, a nie był, teraz słyszymy powszechne zachwyty i jakoś nie wypada od razu przejść do otwartej krytyki" - dodaje.

"Ale na pewno prezes i jego drużyna będą przekonywać, że te wszystkie pozytywne doświadczenia i emocje, jakie towarzyszyły nam i naszym gościom podczas Euro, to kolejne 'wielkie kłamstwo' i wielka manipulacja. Oczywiście - wiadomo czyja..." - ocenia Paradowska.

Nikt nie chce tych mieszkań, puste sklepy straszą. W Hiszpanii coraz gorzej [ZDJĘCIA] >>

DOSTĘP PREMIUM