Powroty do PiS-u? Kaczyński jednak nie chce byłego ziobrysty

Krakowski radny Mirosław Gilarski zachęcony apelem Jarosława Kaczyńskiego chciał wrócić do Prawa i Sprawiedliwości. Jednak okazało się, że nie do wszystkich ziobrystów Kaczyński kierował swoje zaproszenie. Gilarski otrzymał ?decyzję odmowną? w sprawie powtórnego przyjęcia do PiS-u.

Jarosław Kaczyński zaprasza do powrotu byłych polityków PiS, ale do partii ich nie przyjmuje. Krakowski radny Mirosław Gilarski otrzymał od prezesa Prawa i Sprawiedliwości odmowną decyzję w sprawie ponownego wstąpienia w szeregi ugrupowania.

Radny Gilarski został usunięty z PiS-u po tym, jak z radną Agatą Tatarą wystosował list otwarty do Jarosława Kaczyńskiego w obronie Zbigniewa Ziobry i innych wyrzuconych z partii działaczy.

Macie czas do 27 lipca

Prezes Jarosław Kaczyński kilkukrotnie apelował do byłych polityków Prawa i Sprawiedliwości, by wrócili do partii. - Mają czas na powrót w szeregi PiS do 27 lipca . Jeśli tego nie zrobią, nie będą mogli kandydować w wyborach z list partii Jarosława Kaczyńskiego - tak w połowie czerwca zdecydował komitet polityczny PiS. Po raz pierwszy PiS wezwał swoich byłych polityków do powrotu już w marcu. Jednak apele Kaczyńskiego spotkały się z chłodnym przyjęciem zarówno polityków SP jak i PJN.

Kibice oceniają lepiej nasze Euro niż imprezę w Austrii >>

DOSTĘP PREMIUM