Maziarski: Chcesz walczyć ze złymi ludźmi? Kup kubki i torby od wPolityce.pl

"Okazuje się, że nie tylko o. Rydzyk i Paweł Kukiz potrafią wykorzystywać politykę w marketingu (...). Smoleńska sekta z portalu wPolityce.pl także zdradza wielkie talenty marketingowe. Wprawdzie to jeszcze nie ta skala biznesu co u scjentologów, ale od czegoś trzeba zacząć" - pisze w "Gazecie Wyborczej" Wojciech Maziarski, który sprawdził, jak można wspomóc serwis braci Karnowskich.

WPolityce.pl zachęca swoich czytelników do kupowania w sklepiku internetowym, by wspomagać serwis, który walczy z "przerabianiem Polaków na ludzi bez tożsamości, wiary, tradycji". Maziarski zwiedził sklepik.

Zainteresowały go m.in. kubki: " To ja od razu poproszę kilka egzemplarzy czegoś do czytania i ze trzy sympatyczne kubki. W tym jeden "kubek przyjaźni polsko-węgierskiej". Już sama jego nazwa zachwyca. To świetny pomysł, żeby zaoferować patriotom obu narodów takie naczynie na kakao. "Niech te kubki będą znakiem naszego wsparcia dla zmian na Węgrzech "- deklaruje portal.

Publicysta zwrócił też uwagę na torby: "Patriota powinien się też zaopatrzyć w 'zestaw dwóch toreb wPolityce.pl z pięknymi rysunkami. Można je nosić także przez ramię, mają szerokie i poręczne ucho, wytrzymały materiał, mieszczą format A4'. Cudownie się składa, że mają akurat taką wielkość. Dzięki temu można do nich włożyć egzemplarz jakiegoś patriotycznego czasopisma, np. miesięcznika 'Na Poważnie'"- pisze Maziarski.

Cały komentarz w "Gazecie Wyborczej"

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM