Egzorcyści przygotowali medaliony dla Kaczyńskiego i Sakiewicza

- Otrzymałem medalion ze św. Benedyktem, nad którym pewien ważny duchowny odprawił egzorcyzm. Identyczny medalion chcą przekazać Jarosławowi Kaczyńskiemu - pisze Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny ?Gazety Polskiej?.

Sakiewicz pisze, że otrzymał medalion podczas spotkania z klubami "Gazety Polskiej" na Pomorzu. Taki sam ma dostać też prezes PiS Jarosław Kaczyński.

- Widać, że takiej ochrony ludzie życzą nam najbardziej. Złe moce dążą do zniszczenia dobrych dzieł, skłócenia i upodlenia ludzi. Świat ogarnięty ich działaniem jest zły, podstępny i destrukcyjny - pisze w "GPC" Sakiewicz .

Jego zdaniem "siły niszczące" ujawniły się "mocniej". - Będę zaskoczony jednak, jeżeli ostatecznie dobro nie pokona zła - kwituje redaktor naczelny "GPC".

"Wojna trwa". Ulotki od Polski po Australię

"Gazeta Polska" ma dołączyć do środowego wydania dwa filmowe wywiady z egzorcystami. - Zachęcam także, aby dołączać do "Armii Pana" za pośrednictwem naszej witryny: www.armia-pana.pl, ponieważ wojna trwa, a te publikacje to nie koniec naszej walki - czytamy w tekście na Niezalezna.pl, promującym dodatek.

Gazeta poprzez koordynatorów, w Polsce i za granicą m.in. w USA i Australii, będzie też dystrybuować egzorcystyczne ulotki i plakaty.

DOSTĘP PREMIUM