"PostPiS + PiS ma 42 proc.". "Jak to mówił dr House: Świetnie! Jak zamierzasz to spieprzyć?". O sondażu na Twitterze

- Poczucie wykluczenia, frustracji, obawy przed kryzysem zebrały swoje żniwo. Czerwona kartka dla PO - pisze na Twitterze Norbert Maliszewski, specjalista ds. marketingu politycznego.

Pierwszy raz od lat Prawo i Sprawiedliwość wyprzedziło Platformę Obywatelską, i to aż o 6 punktów procentowych - wynika z najnowszego sondażu TNS Polska dla programu "Forum" TVP Info. Głosowanie na PiS deklaruje aż 39 proc., na PO - 33 proc. - Wygrałem zakład. Stawiałem, że PiS wyprzedzi PO - pisze Norbert Maliszewski.

- Jak to mówił dr House: "Świetnie! Jak zamierzasz to spieprzyć?" - pisze na Twitterze blogerka Kataryna.

42 proc. dla PostPiS

- PostPiS + PiS ma 42 proc. (PiS+PJN+SP) - komentuje z kolei Michał Protaziuk, dziennikarz portalu Gazeta.pl. - Jeśli tendencja się potwierdzi, może być w 2014 manewr - Tusk do Brukseli, Buzek na premiera. Ale jeden sondaż wiosny nie czyni - dodaje.

- Koniec świata, kalendarz Majów, PiS wygrywa... - komentuje Monika Margraf z portalu Gazeta.pl. - No to jutro u Tadeusza R. mszy dziękczynne i dzwony, a na wioskach Podbeskidzia zabawy do rana... I mają podstawę - pisze bloger Azrael.

Komentuje na blogach TOK FM>>

PO bez zmian, PiS w górę

- Po przeprocentowaniu wychodzi 31 do 26 dla PiS. W ostatnim gazety było 28 do 24 dla PO, czyli PO bez zmian, a PiS wyraźnie w górę - pisze z kolei Wojciech Szacki z "Gazety Wyborczej". - No i PDT będzie musiał się mocno spiąć :) - dodaje.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM