Twitter o exposé Tuska: "A gdzie kij do tej marchewki?", "Rok urlopu macierzyńskiego. Mikołejko tego nie zniesie"

"Czy zaraz po PDT na mównicę wyjdzie min. Rostowski z wyliczeniami, skąd rząd weźmie te pieniądze?" - pisze Anna Kałużyńska. "Roczny urlop z 80 proc. wynagrodzenia. I jeszcze darmowy szampan raz w tygodniu" - ironizuje Warzecha. Jak na przemówienie Tuska reagują inni twitterowicze?

Andrzej Koneszko : "Rok urlopu macierzyńskiego. Profesor Mikołejko tego nie zniesie"

Kataryna : "Aż się dziwię, że Tusk nie obiecał oszukanym przez Amber Gold zwrotu całej kasy wraz z obiecanym zyskiem. A co!"

Konrad Piasecki : "Jak na koncert życzeń zabrakło jeszcze 3 milionów mieszkań, elektrowni atomowej i zapowiedzi przedłużenia kalendarza Majów"

Maciej Sankowski : "Propozycje PDT brzmią jak zaproszenie dla SLD do rządu"

Marcin W : "Ale zagranie Tuska. Najpierw przecieki o ozusowieniu umów śmieciowych, naród w panice. Teraz zapowiedź, że tego nie będzie. Premier-bohater"

Marek Magierowski : "Właśnie obiecałem dzieciom po iPadzie pod choinkę. Żona dostanie jaguara. Dzisiaj przy kolacji głosowanie nad wotum zaufania"

Paweł Piskorski : "Tusk pewno uwierzył jak Majowie, że świat skończy się 21.12. Wygłosił przemówienie, jakby nie było weryfikacji tych obietnic za parę lat!"

Paweł Rybicki : "Gdyby Tusk relacjonował przez godzinę, co nowego na blogu u Kasi, to miałoby to więcej sensu"

Firmus Piett : "Co zapamiętałem z tego przemówienia: - nowa spółka dla kolesi (40 mld) - wykluczenie kobiet z rynku pracy - program walki z kułactwem"

Krzysztof Berenda : "A gdzie kij do tej marchewki?"

Łukasz Mężyk : "Inwestycje polskie to powinni móc robić sklepikarze, wytwórcy, małe firmy tech - z niższych podatków. Nie urzędnicy"

Paweł Rybicki : "O, jest klasyczny tekst: Czy Wam się podoba, czy nie!"

Andrzej Duda : "Obiecał wydatki na poziomie budżetu USA. Czy jest na sali Rostowski i lekarz?"

Dawid Jackiewicz : "Obietnice PDT mają taką wartość jak lokaty w Amber Gold"

Cezary Gmyz : "Od liberała do socjała"

Artur Bazak : "Zauważyliście, że PDT niemal krzyczy... Chyba nie jest pewny swoich racji i podświadomie wzmacnia swój przekaz. Igor, ratuj szefa!"

Paweł Rybicki : "Tusk się zacina, chyba nie wie już, jak dalej improwizować z tymi obietnicami"

TOK FM PREMIUM