Prezenterka TVP: Ile można znosić Tuska?

- Ile można znosić Donalda Tuska na stanowisku szefa rządu? - zastanawiała się prezenterka "Panoramy" TVP, powtarzając żartobliwą uwagę Donalda Tuska. - W sumie niezłe pytanie, panie premierze - mówiła na antenie Joanna Racewicz.

W "Panoramie" o 18 Racewicz podsumowała materiał o pięcioleciu Tuska na stanowisku szefa rządu. W materiale pojawiła się krótka wypowiedź lidera PO: - Ile można takiego typa jak ja znosić? - pytał żartobliwie dziennikarzy Tusk, informując, że to jego ostatnia kadencja. Ale nie jako premiera, ale szefa Platformy Obywatelskiej.

- Ile można? W sumie niezłe pytanie, panie premierze! Wszystkiego dobrego. Do zobaczenia - zakończyła "Panoramę" Joanna Racewicz.

Dziennikarka od lat pracuje w mediach. Zaczynała w Zamościu, później przeniosła się do Warszawy. Pracowała m.in. w TVP (w "Teleekspressie" i "Panoramie"). Później przeszła do TVN. Wróciła do telewizji publicznej na początku 2011 roku. Jej mąż, por. Paweł Janeczek, był oficerem BOR przy prezydencie Lechu Kaczyńskim. Zginął w katastrofie lotniczej w Smoleńsku 10 kwietnia 2010. Joanna Racewicz napisała dwie książki - rozmowy z osobami, które w Smoleńsku straciły swoich najbliższych.

DOSTĘP PREMIUM