"Ciągle można podziwiać niespocony tors agenta Tomka. Trudno mi się przyzwyczaić, że ten pan jest posłem"

Janina Paradowska przewiduje, że sprawa agenta Tomka szybko się nie skończy. - Ktoś mi tłumaczył, że ludzie od służb specjalnych mają kompleks. Ponieważ działali tajnie, to teraz potrzebują światła jupiterów - mówi w TOK FM. W gazetach, jak podkreśla dziennikarka, nadal można podziwiać nagi niespocony tors agenta Tomka. - Trudno mi się przyzwyczaić, że ten pan jest posłem i nazywa się Kaczmarek....

Niezmiennie najważniejszym tematem jest sprawa słynnych zdjęć agenta Tomka. - Nawet poważne gazety o tym piszą. Nadal mogą państwo podziwiać niespocony nagi tors agenta Tomka. Ciągle trudno mi się przyzwyczaić, że ten pan jest posłem, że nazywa się Kaczmarek - komentowała Janina Paradowska w "Poranku Radia TOK FM".

Były agent Centralnego Biura Antykorupcyjnego opowiada w mediach m.in., że Jolanta Kwaśniewska powinna mieć postawione zarzuty, za malwersacje finansowe. - Są zapowiedzi, być może państwo Kwaśniewscy wytoczą procesy panu agentowi Tomkowi. Myślę, że to byłoby głupstwo. Przecież nie można tego człowiek traktować poważnie - uważa Janina Paradowska.

Wszystkiemu winne kompleksy?

Zdaniem publicystki tygodnika "Polityka" afera wokół byłego agenta CBA, a dziś posła PiS, szybko nie ucichnie. - Ktoś mi tłumaczył, że ci wszyscy ludzie od służb specjalnych mają kompleks. Ponieważ przedtem działali tajnie, to teraz potrzebują światła jupiterów. Może więc apel do kolegów dziennikarzy - niech sobie dadzą spokój z zapraszaniem agenta Tomka przed kamery - zaproponowała Paradowska w "Poranku Radia TOK FM".

Teraz trzeba się nauczyć wszystkiego o trotylu...

Dziennikarka krytykuje zwołanie przez Ryszarda Kalisza posiedzenia sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka nt. domniemanych śladów trotylu na wraku prezydenckiego tupolewa.

- I teraz będziemy ustalać, czy był trotyl na tupolewie, czy trotyl można odróżnić od pasty do butów. To jest ważna wiadomość dla każdego spośród państwa. Teraz będziecie musieli państwo przejść przyśpieszony kurs rozróżniania, co jest trotylem, a co nie jest. I trzeba będzie nauczyć się obsługi spektrometrów przeróżnych. Dlatego, że one mogą pokazywać różne rzeczy - stwierdziła gospodyni "Poranka Radia TOK FM".

DOSTĘP PREMIUM