Kaczyński z tabletem - wygłupy czy dobry fortel? [CZEKAMY NA WASZE OPINIE]
Jarosław Kaczyński pojawił się na mównicy sejmowej z tabletem, z którego zaczął retransmitować przemówienie prof. Glińskiego. Zdjęcie prezesa PiS z tabletem od razu zaczęło krążyć po Facebooku, prowokując ironiczne i prześmiewcze komentarze. A jakie jest wasze zdanie o niespodziewanej zagrywce Kaczyńskiego? To kompromitacja? Wygłupy? Skuteczny fortel? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod tym artykułem.
"Prezes Kaczyński w roli uchwytu na iPada" - zakpił na Twitterze minister Radosław Sikorski. "Bardzo się cieszę na te wygłupy Prezesa Kaczyńskiego" - napisała Agnieszka Pomaska. Jak tylko prezes Prawa i Sprawiedliwości rozpoczął retransmisję wystąpienia prof. Glińskiego na mównicy sejmowej, w mediach społecznościowych posypały się dziesiątki złośliwych komentarzy.
A co wy myślicie o niecodziennym pomyśle prezesa PiS? Waszym zdaniem to żenujące wygłupy, kompromitacja czy może śmieszne, ale skuteczne zagranie? Czekamy na wasze opinie i komentarze, wpisujcie je pod tym tekstem. Najlepsze wyróżnimy.
POPULARNE
NAJNOWSZE
-
Po co PiS walczy z Trzaskowskim? "Boją się, że Tusk powtórzy wariant Kaczyńskiego"
-
Thermomix - kuchenna fanaberia dla bogatych czy przydatny gadżet? "Myślałam, że to ściema"
-
Ksiądz na Facebooku będzie musiał się ujawnić. Episkopat chce zrobić porządek z duchownymi w sieci
-
"Drastyczne" rekolekcje w Toruniu. "Żadna fundacja tego nie zrobiła, a w kościele dzieci to widziały"
-
Spiski, terroryści i napaść na Białoruś. Oto Polska według Łukaszenki. "Dostało nam się po uszach"
- Prokuratura żąda aresztu domowego dla przełożonego Ławry Peczerskiej
- Czy Jan Paweł II jest odpowiedzialny za ukrywanie molestowania seksualnego wśród kleru? [Sondaż dla TOK FM i OKO.press]
- Amerykanie: Xi Jinping nie poparł putinowskiej antyzachodniej koncepcji polityki zagranicznej
- 31-latka z Jarocina wyłudziła ponad 16 tys. zł. Wpadła przez brak jednej drobnej opłaty
- Papież Franciszek opuścił szpital i wrócił do Watykanu. Wręczył policjantom nietypowy prezent