Kaczyński z tabletem? Zdaniem naszych czytelników to kompromitacja [WYNIKI SONDY]

Zapytaliśmy czytelników portalu Gazeta.pl, co sądzą o sejmowym wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego, na którym pojawił się z tabletem. Prezes PiS odtworzył na nim przemówienie prof. Glińskiego. Do godziny 21.30 ponad połowa z Was odpowiedziała, że pomysł Kaczyńskiego to kompromitacja, a prezes jedynie narobił sobie wstydu.

Jarosław Kaczyński pojawił się na mównicy sejmowej z tabletem, z którego zaczął retransmitować przemówienie prof. Glińskiego, który nie mógł wystąpić w Sejmie osobiście ze względu na regulamin. Samo nagranie powstało dwie godziny wcześniej. Zdjęcie prezesa PiS z tabletem od razu zaczęło krążyć po Facebooku, prowokując ironiczne i prześmiewcze komentarze.

Jak tylko prezes Prawa i Sprawiedliwości rozpoczął retransmisję wystąpienia prof. Glińskiego na mównicy sejmowej, w mediach społecznościowych posypały się dziesiątki złośliwych komentarzy. "Prezes Kaczyński w roli uchwytu na iPada" - zakpił na Twitterze minister Radosław Sikorski. "Bardzo się cieszę na te wygłupy Prezesa Kaczyńskiego" - napisała Agnieszka Pomaska.

Zapytaliśmy czytelników, co o tym sądzą. Do godziny 21.30 ponad połowa głosujących uznała, że akcja Jarosława Kaczyńskiego to "kompromitacja", a on sam "tylko narobił sobie wstydu". Tę odpowiedź wybrało 52 proc. głosujących, czyli 6375 osób.

Chcesz się wypowiedzieć na ten temat? W sondzie wciąż można głosować >>

3197 czytelników portalu Gazeta.pl, czyli 27 proc. głosujących, jest zdania, że pomysł prezesa PiS to "Świetny fortel. Osiągnął to, co chciał". Na pozostałe dwie odpowiedzi zagłosowała podobna liczba osób. 10 proc., czyli 1158 naszych czytelników, uważa, że "Pomysł był żenujący, ale skuteczny", a 11 proc., czyli 1260 głosujących, stwierdziło, że "ich to nie interesuje".

TOK FM PREMIUM