Jarosław Kaczyński chce przeprosin od Ryszarda Petru. Lider Teraz! odpowiada

Jarosław Kaczyński domaga się od Ryszarda Petru przeprosin za nazwanie go oszustem. Poseł Teraz! deklaruje jednak, że jest gotów podtrzymać swoje słowa na temat prezesa PiS.
Zobacz wideo

Jarosław Kaczyński, prezes PiS, skierował przedsądowe wezwanie do posła Ryszarda Petru za nazwanie go oszustem - poinformowała PAP, powołując się na źródła w partii rządzącej. Kaczyński domaga się opublikowania przez Petru przeprosin na Twitterze, a także 10 tys. złotych na rzecz "Stowarzyszenia na rzecz wspierania hospicjum im. Jana Pawła II w Ostrowcu Świętokrzyskim".

Co Ryszard Petru powiedział o Jarosławie Kaczyńskim?

Lider Teraz!, odnosząc się do opublikowanych przez "Gazetę Wyborczą" taśm Kaczyńskiego oraz tłumaczenia nagrań przez partię rządzącą, napisał na Twitterze: 

"Żaden z Jarosława Kaczyńskiego biznesmen. Człowiek, który zleca wykonanie prac i po roku nie płaci jest po prostu oszustem". 

"Wielokrotnie widziałem takie sytuacje w biznesie, kiedy zamawiający odmawiał później zapłaty i zaczynał kombinować - to się nazywa oszustwo. Jeśli tak było w przypadku Jarosława Kaczyńskiego, to będę podtrzymywał swoje słowa" - tak Ryszard Petru skomentował wezwania go przez Jarosława Kaczyńskiego do przeprosin. 

Posłuchaj też: 

TOK FM PREMIUM