Komentarze (126)
Netanjahu w Warszawie "jak na wiecu w Tel Awiwie". Co powiedział premier Izraela?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cehaem

  Oceniono 6 razy 4

  >- Netanjahu zachowywał się w Warszawie jak na wiecu wyborczym w Tel Awiwie. Ta konferencja była też po to, żeby >mu pomóc w wyborach – ocenił Marcin Bosacki

  Nie wierze. Wreszcie ktos to zauwazyl.A cale "fachowe" pismactwo ten fakt od tygodni ignoruje, bo sie na polityce miedzynarodowej zna jak koza na astrofizyce.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 6 razy 4

  Na lotnisku Babice-Bemowo z okazji święta lotnictwa zorganizowano w 1957 imponującą imprezę lotniczą, składającą się z dwóch bloków; pokazu umiejętności lotniczych cywilnych i wojskowych oraz defilady lotniczej. W całej imprezie wzięło udział 260 maszyn bojowych. Najwięcej było samolotów Lim-2….Tu należy dodać że w WSK Mielec wyprodukowano 500 sztuk samolotów Lim-2...A te LIM 2 odpowiadały w 50 latach dzisiejszej klasie F-22... Najnowocześniejsze technologiczne samoloty na świecie.
  Czasy się zmieniły, teraz sojusznicy mówią jasno. Forsę na stół albo będziemy na .wiecie was oczerniać...

 • citaobscura

  Oceniono 8 razy 4

  $$$$$$$$$$$

  Ambasada zdementowała a biuro Netaniahu 'wyjasnilo':

  "Netaniahu nie miał na myśli narodu czy państwa polskiego ale
  POLAKOW"

  skad się wzięło pojęcie "judzic"...?

  Co by powiedzieli Żydzi gdyby w czasie wizyty u nich Morawiecki powiedział, zgodnie z konkretnymi faktami, że Żydzi kolaborowali z nazistami? a później "zdementowal" ze nie chodziło mu o naród żydowski ale o Żydów..

 • fctheduck

  Oceniono 7 razy 3

  Brawo pisiory, to gdzie to 'międzymorze'? Ilu chętnych do wzięcia udziału w waszym wsiowym jarmarku i budowaniu potęgi post-socjalistyczmych krajów satelitarnych? Na razie dobrze wam wychodzi tylko rozkradanie tego, co zrobili inni, w tym jesteście naprawdę skuteczni - jak armia czerwona - gdzie przejdzie pisior, to wszystko co nie przykręcone, znika.

 • t_uptus

  Oceniono 3 razy 3

  Widok mniej lub bardziej ważnych polityków światowych siedzących przy za małym stole i w ciasnej sali dobitnie pokazał skalę tępoty gospodarzy. Kompromitacja ! Zaścianek to kolebka i ojczyzna Pazernych i Sprzedajnych.

 • e.olsen

  Oceniono 5 razy 3

  > Największa porażka dyplomacji po 1989 roku

  Co nie przeszkodzi reżymowej propagandzie w TVPiS odtrąbić kolejnego wielkiego sukcesu (jak 27:1)...

 • damtek

  Oceniono 5 razy 3

  No i jeszcze przetrzymał premiera pod drzwiami.

  A czego jeszcze nie wiemy?

  Podobno pisowcy twierdzą, że nie oczekiwali , że sprawy przybiorą aż tak zły obrót.I wcale nie chodzi o wypowiedź Netanjahu.
  Prztyczków musiało być więcej i sądzę , że nie były one przypadkowe. Bardzo mało się pisze o komisji Muellera i wątkach wpływów rosyjskich zarówno na wybór Trumpa jak i na bieżącą politykę USA. Najbliżsi współpracownicy
  prezydenta, jak również jego rodzina znajdują się na celowniku Muellera. Badane są również wątki Rosja- Trump-Brexit.
  Niedługo ta sprawa może zakończyć się impeachmentem Trumpa. Niemożliwe, żeby decydenci w pisie o tym nie wiedzieli.
  W Polsce też taka komisja powinna powstać , Efekt izolacji Polski na arenie międzynarodowej jest przeprowadzany konsekwentnie nie od wczoraj, a dążenie pisu do Polexitu też nie pozostawia wątpliwości.

 • iksis

  Oceniono 7 razy 3

  Coraz więcej Żydów ubiega się o polski paszport. Polska ambasada w Izraelu jest zawalona pracą. W latach 2015-17 wydano prawie 11 tys. paszportów! Dla porównania, to więcej niż w okresie 2002-10.

  W kwietniu podsekretarz stanu w MSZ Piotr Wawrzyk podał dane, o które zwrócił się Jakubiak. Z dokumentów wynika, że w latach 2002-2017 Ambasada RP w Izraelu wydała 28 736 polskich paszportów. Z tego 10 820 w latach 2015-2017.

  Liczna paszportów wydanych Żydom w poszczególnych latach:

  2002 – 836;
  2003 – 1 339;
  2004 – 1 175;
  2005 – 1 149;
  2006 – 700;
  2007 – 752;
  2008 – 1 055;
  2009 – 1 060;
  2010 – 2 058;
  2011 – 1 823;
  2012 – 2 045;
  2013 – 1 398;
  2014 – 2 526;
  2015 – 3 728;
  2016 – 3 562;
  2017 – 3 530.

  Łącznie: 28 736

 • aietes

  Oceniono 5 razy 3

  Netanjahu był komandosem w Sayeret Matkal. Premierzy i ministrowie Izraela byli dowódcami w wojnach. W Polsce przy władzy są nieudacznicy, chamy i tłuki

 • e50504

  Oceniono 6 razy 2

  Wy niedouczone, szczerbate husarzyki. Skąd pretensje do Izraela? To jest jeden z silniejszych krajów tej Ziemi, posiadający przy okazji prawdopodobnie najlepsze służby oraz klasę polityczno-dyplomatyczną. Oni przyjechali do Warszawy realizować swoje interesy.

  Czego się znowu plujecie? Sami przecież chcieliście tej konferencji. Czy naprawdę ktoś myślał że oni będą o pokoju na Bliskim Wschodzie rozmawiać?

  W Polsce jak w lesie xD

 • roratix1

  Oceniono 8 razy 2

  Mam wrażenie, że na tym forum pisze cały czas kilka osób, tyle że pod różnymi nickami.

 • justas32

  Oceniono 12 razy 2

  Powinniśmy zlikwidować wszelką współpracę militarną, polityczną i gospodarczą z Izraelem. Oni nas nienawidzą - i nic na to nie poradzimy. Co jakiś czas będą kompromitować nas na świecie - więc nie wiem po co mamy im jeszcze za coś płacić ...

 • endrju1521

  Oceniono 4 razy 2

  Wielka sława, to żart

  książe błazna jest wart...

 • rzydeta

  Oceniono 3 razy 1

  "Pluj świni w oczy, a ona mówi, że deszcz pada" - to powiedzenie jak ulał pasuje do kaczystowskiej bandy. Zwłaszcza po odtrąbieniu w kur-wizji kolejnego "wielkiego sukcesu", porównywalnego ze sromotnym zwycięstwem 1:27.

 • e50504

  Oceniono 7 razy 1

  Co tam husarzyki? Swędzą kukle? xD

  Jakie ustalenia? Udało się uzbierać batalion na Moskwę i Teheran? Przyjechał jakiś misiewicz z Warszawy i sprawdził czy każdy żołnierz ma po jeden karabin i dwa buty?

 • ks-t

  Oceniono 3 razy 1

  Zapłaciliśmy za bankiet a tu nam do zupy napluli i mordę obili.

 • ks-t

  Oceniono 3 razy 1

  Zapłąciliśmy za bankiet a tu nam do zupy napluli i mordę obili.

 • irishrem

  Oceniono 5 razy 1

  Pisiory robią w tej chwili dwa lody na raz. Amerykanom i Izraelowi. Jak się ma dwa członki w ustach to trudno racjonalnie myśleć. W dodatku jak wstali z kolan to robiąc im loda musieli się lekko pochylić. Jest pewne, że za chwilę ktoś im zapakuje od tyłu.

 • radmaj12

  Oceniono 5 razy 1

  Logiczny ciąg wydarzeń związanych z konferencją bliskowschodnią w Warszawie jest taki: Izraelscy i Amerykańscy Żydzi wypowiedzieli Iranowi wojnę (Netanjahu użył nawet wprost tego słowa). Konferencja miała na celu wysondowanie, czy będzie jakiś zdecydowany sprzeciw. Nie było. Konferencja odbyła się w Warszawie, bo Żydzi potrzebują jakiegoś dobrego pretekstu do rozpoczęcia wojny. Wymyślili, że dobrym pretekstem będzie zamach na Morawieckiego, za który obciążą Iran. Ogłoszą, że zabójstwo Morawieckiego jest odwetem na Polsce za zorganizowanie konferencji. Dlatego Morawieckiego i pozostałych premierów V4 wezwali do Izraela i to do Jerozolimy. (Wyjątkowa, żydowska hucpa, bo Izrael nie jest przecież członkiem UE) Spowoduje to protesty Palestyńczyków, bo Palestyńczycy uważają Jerozolimę za swoją stolicę i zawsze protestują, gdy Żydzi robią coś dla międzynarodowego uznania Jerozolimy za stolicę Izraela. (Do tej pory tylko USA tak zrobiły i przeniosły swoją ambasadę z Tel Awiwu do Jerozolimy. Żydzi zabili w trakcie protestów tysiąc Palestyńczyków, a trzy tysiące ranili) Samolot Morawieckiego trafi "irańska" rakieta. Dojdzie do tego, że polscy żołnierze będą znowu ginąć za Izrael na Bliskim Wschodzie. Takie mam przeczucie. Moje przeczucia zawsze się sprawdzają, ale na wszelki wypadek zapytajcie jakiegoś wróżbitę. Zobaczycie, że powie to samo co ja.

 • borsuk07

  Oceniono 3 razy 1

  Żydzi sami sobie wystawili świadectwo przyzwoitości.

 • ajg62

  Oceniono 3 razy 1

  Takimi "wypocinami" może sobie odreagujesz frustracje ale niczego nie zmienisz. Może powinieneś się zając swoim Fredem - tez pomaga na stres.

 • ajg62

  Oceniono 1 raz 1

  Żydzi rządzą w USA - chcecie amerykanów to będziecie mieli tu żydów. Trump jest u nich w kieszeni . Może lepiej przeprosić się z UE albo Rosja ?

 • szpung

  Oceniono 15 razy 1

  Na Boga rzadzie, zrobcie cokolwiek odwolajcie wszystkie oficjalne tzadowe wizyty w Izraelu, zrezygnujcie z zakupow broni z tego kierunku, zrobcie cokolwiek bo na razie to poityczna koprofilia, opamietajcie sie i nie idzcie ta droga. Natomiast ta sciere z CNN wpiszcie na liste osob niepozadnych na terytorium Polski, no miejcie w koncu jaja.

 • popieramkukiza

  Oceniono 6 razy 0

  Mordercy palestyńskich dzieci judzą i obrażają Polaków. Trzeba zerwać stosunki dyplomatyczne z israelskim terrorystą, a żydowską ambasador wywieźć na taczce.

 • sebastian100

  Oceniono 4 razy 0

  Największa porażkę dyplomacji zawdzięczami też dyplomatycznej klasie gości.

 • poorpoora

  Oceniono 2 razy 0

  Czas sie zastanowic czy USA to jest na pewno nasz przyjaciel. Jak w czasie pokoju traktuja nas jak smieci to co bedzie jak beda mieli sie skonfrontowac z napadajacym nas mocarstwem atomowym?

 • mrpens

  Oceniono 1 raz -1

  NetanjaHU J

 • karrampa

  Oceniono 9 razy -1

  To Czerska nie jest wniebowzieta ?!?
  Wszak Natanjahu tylko kontynuuje paszkwile Grossów, Graboeskich, Eingelkingów tak chętnie propagowane przez Czerską.

 • ewropejczyk

  Oceniono 12 razy -2

  Przygadywał kocioł garnkowi.

  Robiliście dokładnie w ten sam sposób "łaskę", tylko że (oprócz Amerykanom i Żdom) przede wszystkim Niemcom. - m.in. Sikorskiego hołd polski w Berlinie.

  Ale Bosacki ma rację, Żdy z Ameryki i Izreala napluli nam w twarz.

 • cokolwiekbadz

  Oceniono 7 razy -3

  Kłamiecie, kłamiecie, kłamiecie. Obama nie przeprosił za to co powiedział w 2012. Łatwo to sprawdzic lemingi.

 • radon13

  Oceniono 12 razy -4

  Wyjaśnienie ostatnie ambasady było jasne , powiedział co powiedzial - miał na myśli Polaków a nie naród polski.

 • wacmax

  Oceniono 10 razy -4

  A głównie Pence.
  I nie może być inaczej, gdy Polską po 1989 r. rządzą kundle USSraelskie !

 • mrpens

  Oceniono 10 razy -4

  NetanjaHU J

 • poljack

  Oceniono 9 razy -5

  Panie Bosacki czy już pan napisał skargę do Izraela na Netanjahu ? Nie !!! Dużo mówić każdy może zrobić coś to jest sztuka .

 • wozdo

  Oceniono 9 razy -5

  porażka to jest pan Bosacki który najpierw był niby dziennikarzem GWyborczej a potem stał się "dyplomatą" MSZ III RP

 • elemir

  Oceniono 9 razy -7

  Aha. Jak uchwalono prawo, które zabraniało opowiadania takich bredni w Polsce, to było źle, jak je odwołano to ... też było źle. Jak przyjechał premier Izraela i dokładnie to powiedział też jest źle. Wy byście nawet założyciela MW popierali, czy osobę z ZChN-u, jakby walczyli z PiS-em.

 • tkslazek

  Oceniono 9 razy -7

  A co, panie Bosacki, ma dyplomacja do żydowskich kanalii, które mając za plecami USA poczuły,m że mogą się wysr... do polskiego talerza?
  Teraz ta sama czosnkowa ekipa zrobi z was, Bosacki, antysemitę, co Radio Erewań - żydowskie radio dla Polaków - z radością rozkolportuje.
  Wy, Bosacki, nie bez kozery jesteście BYŁY ambasador.

 • weredyk_pl

  Oceniono 9 razy -7

  Bosacki, wielki znawca się odezwał... Facet z Gazety Wyborczej który dzięki peowskiej dobrej zmianie przez niecałe trzy lata pogrzał stołek na placówce. Bez większych sukcesów zresztą.

 • dojcze_kabana

  Oceniono 10 razy -8

  Przeczytałem tylko w podtytule "były ambasador" i już wiem o czym będzie, i już nie muszę czytać, i zaoszczędziłem parę minut mojego cennego czasu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX