Komentarze (166)
Robert Biedroń i Wiosna. Rozmawia Karolina Lewicka
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • gay_ok

  Oceniono 3 razy 3

  Jestem bardzo krytyczny w stosunku do Biedronia, ale to, co zrobiła Lewicka, było poniżej wszelkiej krytyki, zwłaszcza w kontraście do późniejszych umizgów w stronę Balcerowicza. Pani Lewicka zapomniala o etyce dziennikarskiej, to nie pozostawia wątpliwości. Karnowscy byliby dumni z takiej uczennicy.

 • tomaselli

  Oceniono 7 razy 3

  Zaraz przypomnialo mi sie TVP , gdy ta pani tam pracowala , ale na szczescie zostala usunieta.

 • 66kropek

  Oceniono 9 razy 3

  Zdenerwowanie Biedronia można jedynie tłumaczyć tym,że nigdy nie słyszał pani rozmów pani Lewickiej w czerskim radiowęźle. Mają one dwa warianty: a) wzajemne klepanie się po plecach jeśli jest to rozmowa z kimś z PO a już najlepiej niezależnym "ekspertem-autorytetem "opisującym wyborców PiS jako bezmózga hołotę b) sztorcowanie przez panią Lewicką rozmówcy o przeciwnych poglądach odętym, obrażonym tonem.A Biedroń własnie dołączył do grona jej przeciwników. Parę minut później panią Lewicką o tym co powinna mówić pouczał Balcerowicz i prawie pocałowała go w rękę na zakończenie jego wiekopomnych, jak zwykle, refleksji.

 • antares777

  Oceniono 5 razy 3

  Lewicka jest zwyczajnie głupia, nielogiczna i nie wie, co to takt. Czy stacja radiowa ma zamiar dłużej tolerować jej zachowanie?

 • 7kota

  Oceniono 11 razy 3

  Już dawno nie słyszałam takiego żenującego wywiadu. Nawet trudno mi to nazwać wywiadem bo jeśli tylko "dziennikarka" mówi a w zasadzie krzyczy na swojego gościa, nie pozwalając mu dojść do głosu, imputuje mu coś czego nie twierdził i kłóci się z nim jak przekupka z warzywniaka to nie jest to ani wywiad ani nawet nie debata tylko coś co mogę sobie codziennie pooglądać w TVPis tylko optyka będzie odwrotna. I z całym szacunkiem ale co mnie obchodzi Pan Trzaskowski i jego deklaracje przed wyborami do parlamentów UE i RP. Nie ma to żadnego znaczenia albo co najwyżej marginalne i jak słusznie próbował Pan RB zwrócić uwagę na fakt, że rozmawiali o programach partii a nie o zagraniu jednego z kilkudziesięciu prezydentów miast. To co robi w warszawce ma tu nic do rzeczy obojętnie czy dotyczy Lgbt czy smogu i średnio mnie interesuje jeśli nie zostanie włączone do programu PO czy KO

 • mtarczynski

  Oceniono 13 razy 3

  pani Lewicka nadaje się do Wydziału Propagandy , a nie na dziennikarkę stacji o określonej wprawdzie linii, ale z zachowaniem pewnych standardów

 • ngurumo

  Oceniono 2 razy 2

  Lewicka? Lewicka. Mam na pilocie przycisk "off" 😊

 • ciemny_lud

  Oceniono 4 razy 2

  Myślenie pani Lewickiej, podobnie jak wielu zwolenników i członków PO jest nakierowane na dobro PO, a nie ogólne. Jak można żądać od polityka, który zakłada nowa partię, robi to serio, żeby od razu stał się lennikiem partii, która z PiSem przegrała przecież na skutek własnych błędów. Z politycznego punktu widzenia to by dla partii Biedronia było samobójstwo. A z ogólnokrajowego punktu widzenia? Nawet Biedroń startujący osobno (co dla mnie oczywiste) - i nawet metoda d'Hondta - nie powinny przeszkodzić w uzyskaniu lepszego rezultatu ugrupowań antypisowskich niż gdyby startowała sama szeroka koalicja. Ale to tylko spekulacje.
  Ma racje Biedroń, kiedy pyta dziennikarkę gdzie była PO w wielu sprawach związanych z kręgiem LGBT, bo bardzo chętnie siedziała wtedy cicho. Ja bym dodał inne pytania: gdzie była PO kiedy Tusk obiecał ratyfikacje konwencji antyprzemocowej i nie PO zrobiła tego przez 8 lat? Gdzie była PO. kiedy na śmieciowe umowy trafiło parę milionów młodych ludzi? W tym czasie na antenie radia TOKFM w audycji gospodarczej o 9 rano tuzy gospodarki liberalnej prosiły, żeby nie używać obelżywego dla nich zwrotu "umowa śmieciowa" a prowadzący dziennikarz łykał to jak gęś kluski? Nie mówię o takim drobiazgu jak nieudzielenie przez radnych PO w Słupsku absolutorium na złość Biedroniowi... A mimo to Biedroń nie napada dziś na PO, nie napada też wcale na Trzaskowskiego, co przez bibułkę sugeruje dziennikarka... Nie robi tego, ale też nie ma obowiązku bicia brawa.
  Im mniej sporów i jątrzenia po stronie antypisu tym lepiej. Pozdrawiam.

 • patrycja212121

  Oceniono 2 razy 2

  Skandalicznie poniosło Panią Lewicką - szkoda bo dość wysoko ją cenie wśród dziennikarzy Tok FM.

 • hipo krater

  Oceniono 10 razy 2

  Nie można być wiarygodnym politykiem i lasnsowac równość między ludźmi a jednocześnie z lekceważeniem wypowiadać się o starszych od siebie politykach, nazywając ich leśnymi dziadkami, co zrobił wlasnie Biedroń . Nie poparł również Trzaskowskiego, choć ten wydał dokument popierający środowisko Biedronia. Tym samym działania Biedrodnia stały się puste i gołosłowne .

 • cleryka

  Oceniono 6 razy 2

  Brawo p.Biedroń, KO nie wspierała,a wręcz ostro krytykowała Wiosnę,więc czego ta red.Lewicka uczepiła się braku poparcia dla Rafała Trzaskowskiego? Obłudnica!

 • realizmforte2

  Oceniono 2 razy 2

  Żydzi nigdy nie wspierali się "cichcem" pominąwszy różne szumowiny , to jeden z najbardziej solidarnych narodów.Co do homoseksualistów,a raczej - krypto homoseksualistów, masz całkowitą rację.
  Krypto homoseksualiści przed wojną też walczyli ostro z jawnymi gejami, powołując się na religię i tradycyjne wartości. "Różowa swastyka" polecam

 • realizmforte2

  Oceniono 8 razy 2

  " To jest nie fair, takie stawianie mnie, bo pani wie, że ja wspieram te postulaty. "
  Biedroń ma całkowitą rację !! Lewicka ma syndrom Rachonia, tragedia.
  Ps.Dlaczego blokowane jest punktowanie postów ?

 • laborantkolaborant

  Oceniono 6 razy 2

  Czerski hejt andybiedroniowy, wstydźcię się, styropianowe platfusy!

 • 2muzykolog

  Oceniono 8 razy 2

  Dość feudalnie potraktowany ten Biedroń, nie dziwię się, że mu gul skoczył. Nie czapkuje panom z KO, a to jego psi obowiązek, bo jest mały, ma tylko 10%.

 • fitt

  Oceniono 6 razy 2

  Lewicka to nawiedzone czyli glupie babsko ktorej slowa w ogole nic nie znacza.
  Jezeli nie dadza jej arbajtu poza antena, nalezy ja lac i lekcewazyc jak to zrobil Braun tak ze jak kwoka opuscila pokoik trzaskajac drzwiami.

 • mm0427

  Oceniono 6 razy 2

  Politycy i punlicyści III RP stworzyli system polityczny na wzór PZPR - tyle, że rozmodlony i nieegalitarny. W demokracji nie chodzi o to aby rządził największy! Demokracja to system, w którym wypracowuje się konsensus między przedstawicielami różnych grup! Głosujmy na swoich przedstawicieli a nie jakieś koalicje mające na celu utrzymanie stołków!

 • pachikun

  Oceniono 8 razy 2

  Podobnie rozmawiala z Biedroniem niejaka Rigamonti, zaraz po smierci Adamowicza zapytala Biedronia ze on na tym nieszczesciu chyba najbardziej skorzystal. Generalnie byl to chamski wywiad, nieprofesjonalny by zdyskredytowac rozmowce, Biedron bedzie sie musial do tego przyzwyczaic im bardziej bedzie rosl w sile tym wiecej bedzie tego typu potyczek. Ale to i tak narazie pikus przy glownym starciu. Jesli Biedron naprawde stanie sie prawdziwa sila polityczna to wowczas juz na powaznie do gry wlaczy sie Kosciol i PIS i wtedy dopiero rozegra sie cala batalia, narazie to tylko harcownicy.

 • jabmax

  Oceniono 10 razy 2

  Trzeba zapytać pana Trzaskowskiego dlaczego akurat teraz podpisuje deklaracje? Czyżby chodziło o osłabienie "Wiosny"? - na zasadzie:Patrzcie, jacy to my(PO) jesteśmy światli i liberalni.

 • vald

  Oceniono 1 raz 1

  Wiosna , Wiosna i...po Wiośnie. Przychodzi lato i trzeba dojrzeć. Biedroń jak każdy lewicowiec, na niewygodne pytania reaguje nerwowo. tu atakuje dziennikarkę, kiedy indziej wychodzi ze studnia, bo nie będzie dyskutował ...o takich sprawach .
  Polityka lokalna to szczyt jego możliwości. Ten jego program, to może za 10, 15 lat.
  Not yet

 • realistas

  Oceniono 1 raz 1

  Nie musiał popierać Trzaskowskiego. Powinna poprzeć go PO.

 • oszrany

  Oceniono 3 razy 1

  I żadne płacze i żadne krzyki nie przekonają nas, że białe jest białe a czarne jest czarne. Jaroslaw Kaczynski.

 • przelot77

  Oceniono 1 raz 1

  Do sobiepan11
  Widzę, że mamy podobne odczucia po porannym wywiadzie.

 • aisa17

  Oceniono 9 razy 1

  Pani Redaktor? Czy Pani naprawdę wierzy, że słuchacze uwierzą w Pani obiektywizm dziennikarski? Naprawdę Pani wierzy, że nie widać kogo Pani popiera politycznie? Podpisanie deklaracji przez Trzaskowskiego było oczywistą reakcją na pojawienie się Wiosny i gierka polityczna na złapanie Biedronia. Przecież widać na czyje polityczne zamówienie Pani pracuje.

 • westgreg

  Oceniono 7 razy 1

  Można mieć pretensje do red Lewickiej o to, że realizowała z góry przyjęte cele (i to całkiem nieźle). Ale dość ciężko ją obwinić za to, że Biedroń na taki wywiad przychodzi mocno nieprzygotowany.

 • vito60

  Oceniono 9 razy 1

  Czytając komentarze, dochodzę do wniosku, że zwolennicy Wiosny, to ten sam typ charakterologiczny co wyznawcy prezesa.

 • dawno.urodzony

  Oceniono 3 razy 1

  mam nadzieję, że to sarkazm, bo te 10% mogą strącić PiS w niebyt polityczny

 • dawno.urodzony

  Oceniono 7 razy 1

  może wreszcie zrozumiecie, że dobry wynik Biedronia, to pewna przegrana PiSu i szansa na przeprowadzenie kilku fundamentalnych zmian kulturowych i obyczajowych w zaścianku zwanym dla niepoznaki Polską... słuchałem tego wywiadu z niesmakiem spowodowanym zachowaniem pani Lewickiej

 • adres_na_swinstwa

  Oceniono 13 razy 1

  Kurcze, pani redaktor. Mniej emocji. Straci pani wiarygodność i jeszcze, oczywiście drogą do tego daleka ale łatwo w nią kroczyć, stanie się Pani kimś w rodzaju Lisa czy Lisickiej.

 • andrzejsec1

  Oceniono 2 razy 0

  Dobrze, że jest możliwość skomentowania rozmowy pani Lewickiej z Biedroniem. Sposób prowadzenia audycji przez tą panią jest SKANDALICZNY. Nie ma drugiej takiej rozmówczyni w radiu TOK FM.
  To uparte przerywanie każdego praktycznie zdania. Wchodzenie ze swoimi kwestiami ciągnącymi się w nieskończoność. Często wygłaszanie swojej kwestii za wszelką cenę równolegle z mówiącym właśnie zaproszonym gościem!!
  W efekcie umyka istota programu, a słuchacz śledzi wyłącznie rosnącą irytację zaproszonego rozmówcy i bezczelne poczynania redaktorki!
  W przypadku rozmowy pani Lewickiej z Biedroniem wyczuwało się wyraźną niechęć i wrogość wobec gościa!
  Panie Biedroń! Proszę robić swoją świetną robotę!
  Wiosna nadchodzi a z nią nadzieja!!!!

 • gay_ok

  Oceniono 2 razy 0

  To nie dziennikarka, tylko sprzedajna POwska nierządnica. Dostała prikaz i wykonała zadanie. Jeśli Karnowscy zapłacą więcej, zacznie pluć jadem na PO. Ku... to nie zawód, to charakter.

 • lastm10

  Oceniono 4 razy 0

  Lewicka musi się wyzbyć tego tonu belfra surowo egzaminującego ucznia, nawet neutralne jej pytanie brzmi jak przesłuchanie prokuratora :)

 • jwasz1952

  Oceniono 2 razy 0

  Chcę tylko dodać, że Robert ma partnera a Jarek kota.

 • topiramax

  Oceniono 2 razy 0

  Jak pan Trzaskowski podpisywał deklarację to ja o p. Lewickiej ani mru mru...

 • dojcze_kabana

  Oceniono 6 razy 0

  I to to pracowało w publicznej tv? tfu, a raczej hrrrrrr tfu

 • dojcze_kabana

  Oceniono 4 razy 0

  Wyścig kto ma większy otwór i jest cieplejszy uważam za otwarty. By było się lepiej

 • wolnoscipokoj

  Oceniono 1 raz -1

  Pytanie Biedronia, homoseksualisty, wieloletniego działacza na rzecz równouprawniania i praw społeczności LGBT, o to dlaczego nie wsparł Trzaskowskiego w jego decyzji dotyczącej LGBT jest najgłupszym pytaniem jakie dziennikarz może zadać. Dobry dziennikarz zadaje pytania trafiające w słabe punkty zaproszonego polityka, a nie jego najmocniejsze.

 • losiu4

  Oceniono 7 razy -1

  walka o prawa małżeństw homo?

  KON-STY-TUCJA KON-STY-TUCJA!!! Zostałem kondomitą :)

  Pozdrawiam

  Losiu

 • a.k.traper

  Oceniono 5 razy -1

  Dyskusja jak z dzieciakiem z niższych klas podstawówki, następny co walczył na ulicy.:)))
  Akurat nie popieram R. Trzaskowskiego w tym temacie, dla mnie to temat poboczny. R. Biedroń zapomina co mówi Konstytucja o małżeństwie i niech nie świruje jarząbka, nie przeskoczy tego a równouprawnienie kobiet to walka prawie wiekowa tylko czasem kobiety nie bardzo wiedzą o co walczą, bo ja w swoim środowisku widzę je docenione i finansowo i jako pracownice, feministek w drzwiach przepuszczać nie musze ale kobiety zawsze. To kwestia wychowania i środowiska, tego się nie da ustawą wprowadzić a takimi głupawymi akcjami robią więcej szkody niz pożytku, moja żona i jej kolezanki nie chcą głosować na baby w polityce, no może na kilka zaledwie ale już na zadeklarowane feministki nie, na gejów też nie, wola by ich córki i wnuczki miały normalnego męza i z nim potomstwo.
  R. Biedroń jak widać poszedł w ślady pseudo polityków co to ambicje mają większe niż stodoła a do prostego pytania dorabiaja ideologie i teorie spiskowe.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 9 razy -1

  Partia Biedronia chce diametralnie zmienić nasz kraj i bodajże po raz pierwszy od ćwierć wieku proponuje kompletnie inna redystrybucje naszego budżetu państwa... sprawy LGBT przy tym to może 1% jego programu...
  a redachtory tylko o jednym, geje i geje!
  tak jakby w naszym kraju nie było takich problemów jak np opieka zdrowotna, system emerytalny, bieda, wykluczenie, niski poziom edukacji itd itp

 • widal

  Oceniono 5 razy -1

  Platforma nawet obiecywać nie potrafi.Jeśli coś jest u nich pewne, to trwające pewnie od miesięcy dzielenie łupów po wyborach. Jeśli nie Biedroń, to długo, długo nikt. Cudu nad Wisłą może nie będzie ale od czegoś trzeba zacząć.

 • stef0909

  Oceniono 7 razy -1

  Bied.... szkoda czasu na świrniętego populistę!

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 5 razy -1

  Lider Wiosny zarzucał dziennikarce TOK FM, że stawia go 'pod ścianą', kiedy pytała, dlaczego nie wsparł Rafała Trzaskowskiego, który podpisał deklarację LGBT"

  I znów mowa o najważniejszej kwestii w naszym kraju: Jak dopieścić pederastów...
  Soros płaci, Soros wymaga.

 • leoleo

  Oceniono 7 razy -1

  kobity heteryckie chyba nie znoszą bierdonia

 • gr_ub_y

  Oceniono 17 razy -1

  Nie żądajmy 2 rzeczy na raz.

  To jest:

  1. Kultury osobistej od dziennikarki Tok FM.

  2. Wiedzy ekonomicznej od byłego prezydenta Słupska, który nie miał pojęcia co to jest Konwent Seniorów.

  Krótko mówiąc, słuchanie tych postaci to kompletna strata czasu. Lepiej opróżnić browarka, albo dwa na początek dnia.

 • zbyszekl1971

  Oceniono 13 razy -1

  Biedroń mówi tylko o wydatkach. Nic nie mówi o źródłach pozyskania kasy. Slogany, którymi w tym względzie się posługuje to argumenty dla przedszkolaka. Prawda jest taka, że jakbyśmy chcieli tyle wydawać to zapłacą za to podatnicy, którzy tyrają od rana do wieczora i którzy nie czekają na to, ze ktoś coś im da za darmo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX