Komentarze (101)
Włodzimierz Cimoszewicz: Możemy myśleć o liczbie 80 tys. nieletnich molestowanych przez księży
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ksks3

  Oceniono 5 razy 1

  Problem jest i to wielki. Że bandyci w sutannach powinni wylądować za kratami razem z tymi co ich chronili to jasne, ale gdzie była władza świecka ???
  PiS wiadomo - zrobi wszystko żeby biskupom włos z głowy nie spadł. Ale oprócz PiS-u rządziła i PO i SLD i nikt palcem nie ruszył ! Dziś nawet okazuje się ze wielu ludzi solidarności tych z samej góry wiedziało o wyczynach Jankowskiego i co i nic ! Biskupom w dupę włazili zarówno Tusk jak i Miller. że nie wspomnę o innych premierach. Dlatego Panie premierze pora walić się i we własna pierś - każdy na miarę swoich przewinień.

 • damtek

  Oceniono 3 razy 1

  Z danych Episkopatu wynika,że spośród wszystkich zgłoszonych przypadków pedofilii jedynie 44% trafiło do prok.A więc,ponad połowa znanych Episkopatowi przypadków pozostaje poza kontrolą i wiedzą państwa,a Kościołowi znani są sprawcy-pedofile,którzy nie odp. karnie za swój czyn.
  Dorota Brejza/twitter

 • wujtommy102

  Oceniono 5 razy 1

  Za rządów PIS wszelkie ewentualne odszkodowania dla ofiar pedofilii będą wypłacane i tak pośrednio z kasy państwa a więc z kieszeni podatnika poprzez odpowiednie transfery pieniężne na kurialne konta. Kasa KK musi zostać nienaruszona ,podobnie jak kasa Srebrnej.

 • rlogin

  Oceniono 3 razy 1

  No dobra, owieczko: wychędożyliśmy twoje jagnię.
  W związku z powyższym wzywamy do nawrócenia i pokuty, a nam należy się miłosierdzie i współczucie.

 • bazyli.ehler

  Oceniono 3 razy 1

  ˙
  "I zawołał donośnym głosem:
  Upadł, upadł Wielki Babilon i stał się siedliskiem demonów i schronieniem wszelkiego ducha nieczystego
  i schronieniem wszelkiego ptactwa nieczystego i wstrętnego."
  (Objawienie 18:2, BW)

 • getz54

  0

  Najskuteczniejszą obroną jest ponoc atak, dlatego kościół tak histerycznie oskarza innych. Wobec kościoła katolickiego państwo polskie nie wykonuje swoich podstawowych obowiązków. Skoro uznano i udowodniono stanowienie ogromnego zagrozenia kleru dla naszych dzieci, juz dawno MEN powinien zakazac religii w szkołach. Mało tego, dzieci z biednych, patologicznych domów z małych miasteczek i wsi, które ze względów kulturowych posyłane są na lekcje mitologii katolickiej powinny tez byc chronione prawnie. Wszyscy chętni do nauczania mitologii powinni przejśc badania specjalistyczne w poradniach psychologicznych, testy na dewiacje seksualne i inne zboczenia. Taki certyfikat powinien byc dla nich wydawany na rok szkolny i odnawiany z początkiem następnego. Prokuratura z urzędu powinna ścigac wszelkie objawy przestępstwa seksualnego dokonywanego przez tzw. ,,kapłanów,, (jak zwał tak zwał) egzorcystów. Jest to grupa szczególnie niebezpiecznych zboków. To właśnie tacy ,,cywilni,, egzorcyści,, dokonują przy gwałtach okaleczania zwłok kobiet, wycinania genitaliów, piersi.
  W kościele katolickim coraz łatwiej dostac dyplom ukończenia 14-dniowych kursów na egzorcystę, wystarczy wykazac się oryginalnym pomysłem, jak przy pomocy krucyfiksa, tabernakulum, czy jakiejś monstrancji, zgwałcic młodą brezbronną dziewczynkę w celu wypędzenia z niej szatana. Państwo utrzymuje piękne wygodne domy, z efektownymi parkami, przestronnymi mieszkaniami dla tych zboków. A ich ofiary mieszkają w biednych bez wygód mieszkaniach, zyją za kilka złotych dziennie, gdy te pasibrzuchy, lenie śmierdzące rozbijają się furami po Polsce, bezkarni, butni i aroganccy. Na świecie juz XXI wiek a w Polsce nadal średniowiecze i święta inkwizycja.

 • smurfmadrala

  0

  Komunista z komunistów specjalistą od pokuty dla kogoś !
  Jaki kodeks moralny maja marksiści ?
  Opisanego, skodyfikowane ŻADNEGO ! Skąd wiedzą co dobre a co złe ?

 • rms020

  0

  moje stosunki z hierarchami
  rozeszły się
  gdy byłem nastolatkiem podczas spowiedzi
  ksiądz zapytał mnie
  czy mam pociąg do chłopców
  wkurzyło mnie to pytanie
  i zmieniłem wyznanie na ewangelickie
  i tego nie żałuję

 • brys47

  Oceniono 9 razy -1

  cimoszewicz tu cimoszewicz tam . Wszędzie cimoszewicz . Co jest to koorfy !? Starego komucha promujecie szatany. I wy śmiecie mówić że coś się zmieniło po 89'? Jasteście w prostej lini spadkobiercami Trybuny Ludu

 • malinajan

  Oceniono 4 razy -2

  To, co wyrabiają obecnie byli pezetpeerowcy potwierdza porażkę i szkodliwość okrągłego stołu. W pozostałych krajach tzw. byłego bloku socjalistycznego, gdzie nie było czegoś takiego jak okrągły stół (Czechosłowacja, NRD, Węgry, Bułgaria) przemiany zmiotły komunistów ze sceny politycznej. Nieprawdą jest jakoby pierwszymi jaskółkami zmian w naszej części Europy był okrągły stół i wybory w czerwcu 1989 roku. To były przedsięwzięcia mające zapewnić komuchom miękkie lądowanie. Co to za wolność skoro ministrem spraw wewnętrznych "wolnego" kraju był szef komunistycznej bezpieki?

 • nietyp

  Oceniono 4 razy -2

  Te polskie klechy to jakieś nieudaczniki… Eunuchy można powiedzieć!!! Nawet dzieci nie potrafią porządnie wymolestować... Znowu od średniej światowej mocno odstajemy!!! Co za wstyd...

 • elasp

  Oceniono 11 razy -3

  Facet z takim nazwiskiem powinien przepraszać, że żyje i że propaguje patologiczne geny mordercy.

 • melamed

  Oceniono 11 razy -3

  Kogo dzisiaj obchodza ofiary komunizmu,stanu wojennego?Najistotniejsze,ze komuna dogadala sie z zydokomuna.

 • marcus18st

  Oceniono 7 razy -3

  Buty klechow nie cierpie , ale jeszcze bardziej nie cierpie obłudy !
  Jesli 60 % pedofilii popelnia 2,5 % populacja pederastow to sie i klechom i pederastom trzeba wziasc do d.....

 • marymania

  Oceniono 11 razy -3

  "W moim przekonaniu możemy myśleć o liczbie 80 tysięcy do 100 tysięcy ofiar pedofilii  w Polsce, za które odpowiedzialni są ludzie w sutannach"

  A liczone od kiedy?
  Od 966 roku i chrztu Polski?
  To będzie szło w miliony.

 • moszna666

  Oceniono 6 razy -4

  Może być nawet 100 000 molestowan wygraża cimoszko. A skąd mam taką dobrą wiedzę ma. Poza tym czy to jest zbieg okoliczności 100 tysięcy członków PZPR, 100 tysiecy działaczy homolobby... cimoszko dobrze poinformowany

 • elasp

  Oceniono 14 razy -4

  Cimoszewicz powinien posypać głowę popiołem ze swojego ojca, NKWDzisty i mordercy Polaków.

 • hanwag

  Oceniono 11 razy -5

  Cimoszewicz to taki czerwony mop którym myto już nie jeden pispouar moskiewsko brukselski , któremu
  od tych kłamstw i matactw zgniło oko .

 • hotin

  Oceniono 13 razy -5

  Czyszczenie komentarzy rozpoczęte! Brawo Michnik!

 • malinajan

  Oceniono 8 razy -6

  Ma tupet ten czerwony pająk towarzysz cimoszewicz.

 • marcus18st

  Oceniono 18 razy -6

  I mowi to facet ktory nalezal do wladz organizacji ktora zabila kilkanascie tysiecy Polakow czyli PZPR
  To trzeba miec tupet

 • a.ba

  Oceniono 9 razy -7

  Pan Cimoszewicz - w sumie dość porządny jak na komucha raczej nie jest osobą która mogłaby cokolwiek powiedzieć na temat KK i tego co się w nim mogło zdarzyć. Jako komuch - ateista może z własnego doświadczenia opowiadać o pedofilii i molestowaniu w PZPR i przez PZPR. Jakoś na ten temat milczy. Ja jako nie partyjniak o tym się nie wypowiadam . Z kolei mogę powiedzieć, ze swojego własnego doświadczenia (mam około 60 lat) i z doświadczenia bliskich - że nigdy nie spotkałem żadnego księdza pedofila / pederasty - oczywiście zdarzali się antypatyczni czy głupi ale nie pedofile. O pedofilach księżach za to można przeczytać codziennie w ateistycznej antykatolickiej GW (w kółko wałkowane kilka przypadków). I teraz powołują się na eksperta komucha do wsparcia swojej tezy.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 15 razy -7

  Czy my nadal zyjemy w PRL pezetpeerowski kacyk dyktuje co ma robic episkopat w morde lac i patrzyc jak puchnie.

 • hotin

  Oceniono 17 razy -7

  Rozmowa dwóch komuchów,których jeszcze ktoś słucha?Polska to jednak ,,dziki" kraj!

 • nic_wam_to_nie_da

  Oceniono 25 razy -11

  Towarzyszu Włodzimierzu Cimoszewiczu Iliczu, kościół przedstawił fakty. Ja wiem że wam nie odpowiadają ale takie są i innych nie będzie. Sukienkowi sprawcy pedofilii , głównie degeneraci uzależnieni od pornografii i alkoholu, to zaledwie 0,8 % sprawców tego typu przestępstw w Polsce. Liczę że z taką samą stanowczością będzie towarzysz tropił pedofilię w innych grupach zawodowych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX