Rodzice osób LGBT napisali list do Kaczyńskiego: To nie nasze dzieci są zagrożeniem

Stowarzyszenie rodziców osób LGBT "My, Rodzice" napisało otwarty list do Jarosława Kaczyńskiego. Rodzice sprzeciwiają się w nim traktowaniu ich dzieci jak społecznych wrogów.
Zobacz wideo

Podczas ostatnich konwencji Prawa i Sprawiedliwości, szef partii Jarosław Kaczyński krytykował m.in. podpisanie przez prezydenta Warszawy deklaracji LGBT +. W sobotę w Katowicach odnosił się też do wywiadu wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja udzielonego "Dziennikowi Gazecie Prawnej", w którym Rabiej mówił m.in. o legalizacji małżeństw jednopłciowych i o kwestii adopcji dzieci przez takie pary.

- Nie chodzi o żadną tolerancję, chodzi o afirmację. O afirmację związków jednopłciowych, o małżeństwa tych związków, chodzi o to, żeby miały prawo do tego, by adoptować dzieci - mówił Kaczyński. - My chcemy jasno powiedzieć: tu mówimy nie, a już w szczególności jeżeli chodzi o dzieci. Wara od naszych dzieci - podkreślił.

To nie nasze dzieci są zagrożeniem

- Z wielkim zaniepokojeniem i smutkiem odebraliśmy Pana deklaracje, dotyczące zwalczania tzw. ideologii gender i zagrożeń dla polskich rodzin, jakie niesie ze sobą obecność osób LGBT - tak rozpoczynają swój list przedstawicielki stowarzyszenia My, rodzice.

- To nie nasze dzieci są zagrożeniem, tylko narracja, której Pan również ulega, Panie Prezesie, a odbieramy ją bardzo osobiście i bardzo dotkliwie - piszą.

- Mamy nadzieję, że nie będzie Pan budował chwilowego sukcesu politycznego kosztem bezpieczeństwa naszych dzieci - apelują do prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (8)
Rodzice napisali list do Kaczyńskiego: To nie nasze dzieci są zagrożeniem
Zaloguj się
 • swru

  Oceniono 5 razy 3

  Pisiory gdyby rządzili w XVI wieku wszystkich posłaliby na stos, nie byłoby litości, tacy jak oni mordowali kiedyś masowo innowierców, "czarownice", heretyków, magów, naukowców, zielarki, kobiety myślące, wszystkich , którzy nie padali na kolana przed watykanem.

 • realizmforte2

  Oceniono 1 raz 1

  Hitler, skrywany homoseksualista i pokazowy katolik zaczynał swoją karierę światową od rozprawienia się z jawnymi homoseksualistami. Kamieniem węgielnym partii NSDAP i najbliższymi współpracownikami Hitlera byli główne krypto homoseksualiści.Książka "różowa swastyka" obecnie lekturą obowiązkową, rodacy !!
  Kto nie zna historii zmuszony jest na jej powtarzane.
  Groźni są zorganizowani, agresywni i butni KRYPTO homoseksualiści. Autorzy "różowej swastyki" wykazują, że stanowią trzon struktur państw narodowych i zamordystycznych tradycji męskiej dominacji i deprecjonowania kobiet. Ich celem są struktury władzy.
  Mówi się już głośno, że w partii PiS jest sporo krypto homoseksualistów.

 • rzydeta

  Oceniono 1 raz 1

  Wysłali również list do Legierskiego, który w 2015 r. nakazał wszystkim swoim pobratymcom głosować na Maliniaka, co utorowało drogę do władzy PiS-dzielcom?

 • wqcyzx

  Oceniono 1 raz -1

  Dlaczego szanowni rodzice nie bronią swoich LGBT dzieci przed wykorzystywaniem ich dewiacji przez ogólnopolskie i światowe lewactwo do celów politycznych i społecznych?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX