Komentarze (103)
Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy, gościem TOK FM
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • fctheduck

  Oceniono 8 razy 8

  Ten tuman nawet nie przeczytał tych dokumentów, powtarza tylko jak katarynka to co ma powtarzać. W pisie nie ma ludzi myślących, są wykonawcy. Im bardziej tępi tym cenniejsi dla partii, bo będą walczyć do upadłego, żeby pozostać przy korycie. W normalnych warunkach nie mają szans na dobrze płatną pracę, bo są debilami. Albo partyjna posada, albo rycie w mule.

 • irishrem

  Oceniono 6 razy 6

  Kto zabroni PISIOROWI twierdzić, że czarne to białe albo odwrotnie ?

 • tok_jo

  Oceniono 5 razy 5

  lekcje wychowania do życia w rodzinie są właśnie od 4 klasy szkoły podstawowej - są nieco archaiczne i konserwatywne ... Rodzic zawsze ma wybór co do uczestnictwa jego dzieci w zajęciach z religii/etyki czy WDŻR i na pewno w lekcjach dotyczących edukacji seksualnej też miałby taką możliwość ! PIS ogłupia ludzi!

 • cmochall

  Oceniono 5 razy 5

  To jest tak jak sie umie czytac ale bez zrozumienia .

 • jerz1444

  Oceniono 4 razy 4

  Nie oglądał, bo w pałacu były uroczystości. To znaczy, że w pałacu się piło. A jak się piło to się nie oglądało.A jak się nie oglądało to się nie będzie wypowiadać.A nie szkoda było czasu na chodzenie do szkoły skoro i tak się z tego nic nie zrozumiało.

 • dawno.urodzony

  Oceniono 4 razy 4

  ten egzemplarz od Dudy trzykrotnie powtórzył słowo "zaowulowany" zamiast "zawoalowany"...
  no chyba że to wyrwałem z kontekstu

 • kolektywnie

  Oceniono 4 razy 4

  Jeszcze daleka droga aby wywalić ze szkół ideolo w sutannach a już kolejni liczą na darmową "michę" od podatnika.

  Oczywiście obie grupy szamańskie uważają, że tylko one powinny mieć prawo pasożytować na podatnikach i indoktrynować im dzieci.

 • achzarit

  Oceniono 4 razy 4

  Zybertowicz na skraju ubóstwa? Jak JAK z pensją prezydenckiego doradcy ma aż tak zubożeć z powodu kary 50 000? To niech weźmie kredyt ja nie potrafi oszczędzać z tych bidnych 15 000 miesięcznie.

 • ml2403

  Oceniono 4 razy 4

  Rozmawianie z kimś o inteligencji na poziomie 1/2 dudy mija się z celem. Słuchałem tej wypowiedzi i była ona w stylu huc ta se huc, a ja swoje wiem. Kraśko mu mówi, że nigdzie w deklaracji nie mówi się o tak małych dzieciach, a on swoje, że wytyczne WHO prowadzą do seksualizacji dzieci w wieku 0-4 lata. Ten mu jeszcze raz, że nigdzie nie ma o dzieciach w tym wieku, a ten dalej swoje. Poprzedni rzecznicy Maliniaka też nie powiedzieli o nim nawet nieco bardziej rzeczowego słowa ale przynajmniej reprezentowali jakiś poziom ogólny. Widocznie to było za wiele i teraz wziął sobie chłoptasia od deklamowania przekazów z Nowogrodzkiej.

 • jandzbanjan

  Oceniono 4 razy 4

  Załóżmy, że pedofilia w kościele to 1%, nie chodzi oto czy to mało, czy to dużo. Chodzi o ukrywanie i chronienie tych zwyrodnialców.

 • starszy-65

  Oceniono 3 razy 3

  Nie rozumiem tej pisowskiej interpretacji wszelkich przepisów prawnych w których wszędzie widzą gołe kobiety (mężczyzn podobno nie), jakiś zboczonych chłopów i baby, wszędzie widzą złodziei i kombinatorów oczywiście prócz swoich szeregów partyjnych a gdzie się nie zobaczy polityczno- materialnego przekrętu to zawsze przy tym jest działacz pisowski i to wysokiego szczebla tak jak było w PRL czy ZSRR.

 • adam.a.kowalski

  Oceniono 3 razy 3

  przytępawy rzecznik powtarza co mu kazali .....

 • normalny1977

  Oceniono 5 razy 3

  Kwik prawicy jest inspirowany przez kościół Katolicki. Jeśli zaczniemy dzieci uczyć, że dotykanie ptaka na zakrystii przez księdza nie jest rzeczą normalną i można takie rzeczy powiedzieć pani w szkole lub higienistce. Bul du....y kleru będzie ogromny. Z pośród 35.000 księży i zakonników średnio około 6% to pedofile. To ogólnoświatowa tendencja. Czyli w Polsce mamy około 2100 księży pedofili. Jak to się wyda to będzie tak jak w USA Irlandii itd. Koniec 1.000 leniej historii i koniec pieniędzy. Tego się boją. Tego się boją.

 • andrzej1109

  Oceniono 1 raz 1

  Żałosna pseudokreatura z pretensjami.

 • molibden01

  0

  przykro to powiedzieć, ale pan Spychalski ma jakąś wadę umysłową. Ten facet znalazłby ukryte rozwiązania nawet w "Elementarzu", że o "Chatce Puchatka" nie wspomnę.

 • slsmyl

  Oceniono 2 razy 0

  Gdzie? Mogę panu redaktorowi odpowiedzieć, np. w rozdziale 1.3 zatytulowanym
  Dlaczego edukację seksualną należy rozpoczynać przed czwartym rokiem życia?
  Warto tez zajrzeć na strone 38.
  Wystarczy znalesc WHO_BzgA_Standards_polnisch.pdf na sieci. To takie proste.

 • przemysl_to

  Oceniono 3 razy -3

  Kraśko to wyjątkowo chamski, napastliwy dziennikarzyna, wcina się i przeszkadza rozmówcy forsując własną tezę. Oczywiście kiedy rozmawia z kimś z pisu. Przy innych siedzi u tylko pezytakuje. Co za JEŁOP

 • bjern

  Oceniono 7 razy -5

  WHO jest częścią ONZ - Organizacji Narodów Zjednoczonych, która ma poważne problemy z pedofilią we własnych szeregach.

  Wieloletni ekspert ONZ Peter Newell został skazany w zeszłym roku za wykorzystywanie seksualne dziecka. Wcześniej zajmował się... zwalczaniem przemocy wobec nieletnich. Był m.in. prezesem organizacji sprzeciwiającej się dawaniu dzieciom klapsów i współautorem dokumentu na temat wdrażania Konwencji Praw Dziecka. Jednak w jego własnym życiu Konwencja nie obowiązywała, gdyż pięć razy dokonał homoseksualnego gwałtu na 12 letnim chłopcu.

  Wydaje się jednak, że to tylko wierzchołek góry lodowej jeśli chodzi o pedofilię w ONZ.

  Andrew MacLeod, były szef Centrum Koordynacji ds. Kryzysu ONZ oszacował, że w ostatniej dekadzie pracownicy ONZ mogli dokonać nawet 60 tysięcy gwałtów – głównie na nieletnich z krajów trzeciego świata. Jego zdaniem w ONZ może pracować około 3300 pedofilów...

 • slsmyl

  Oceniono 7 razy -5

  Pan redaktor i rzecznik jest niedoinformowany. Tam jest napisane ze dzieci 0-4 powinny poznac radosc dotykania stref intymnych

 • leninnus

  Oceniono 7 razy -7

  Pan Kraśko mówi o karcie LBGT a osobna sprawa to wytyczne WHO. Karty LBGT nie znam ale wytyczne WHO znaleźć łatwo. Tam o masturbacji dzieci 0-4 jest i o tym by je 'informować' na ten temat. I inne podobne - w tzw matrycy.

 • byann

  Oceniono 10 razy -8

  Lobby LGBT (nie mylić z normalnymi ludźmi LGBT) walczy z KK. Stawką są dzieci, które przegrają lub przegrają.

 • tornemorgren

  Oceniono 10 razy -8

  Wytyczne WHO są jednoznaczne. Jeśli mówi się o ich zastosowaniu to jaki jest sens powtarzania ich założeń?
  Wyczytałem w tych wytycznych o ciążach w związkach jednopłciowych. Niech ktoś mi wyjaśni co to takiego.

 • bjern

  Oceniono 12 razy -10

  współautorem Standardów WHO jest Daniel Kunz, który na łamach mediów radzi rodzicom m.in.:

  „Kiedy dzieci masturbują się przy innych osobach w pomieszczeniu, rodzice nie powinni im zabraniać, ale powiedzieć, żeby poszły to robić do swojego pokoju lub kącika zabaw. W żadnym wypadku nie wolno zabraniać tych pięknych uczuć."

  Kunz pracował dla organizacji Pro-Familia, która jest odpowiedzialna za wdrażanie "edukacji" seksualnej w Niemczech. Do dorobku tej organizacji oficjalnie odsyłają również Standardy Edukacji Seksualnej WHO. Tymczasem w latach 80 i 90 na łamach pisma wydawanego przez Pro Familię publikowane były artykuły, które akceptowały i usprawiedliwiały seks dorosłych z dziećmi.

  Jednym z autorów tego typu publikacji był Rudiger Lautmann, niemiecki "uczony" związany z ruchem LGBT. Lautmann jest praktykującym homoseksualistą. W 2005 roku wziął "ślub" ze swoim partnerem w Hamburgu.

  W swoich artykułach próbował dowodzić różnicy pomiędzy gwałtem na dziecku a pedofilią. Apelował aby wyraźnie oddzielać wykorzystywanie seksualne dziecka od dobrowolnych kontaktów seksualnych dzieci z osobami dorosłymi. Na łamach magazynu Pro Familia pisał:

  "Prawdziwy pedofil postępuje wobec dziecka nadzwyczaj ostrożnie, a szkodliwość dla dziecka jest w takich wypadkach bardzo wątpliwa."

  Lautmann argumentował również, że istnieje coś takiego, jak "naturalna harmonia woli" pomiędzy dorosłymi i dziećmi. Był również autorem książki o pedofilii pt. "Przyjemność z dzieckiem".

 • w11mil

  Oceniono 12 razy -10

  Zalecenia WHO dla grupy wiekowej 0–4 lata
  Przekaż informacje na temat:
  Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa
  Różne rodzaje związków, Różne związki rodzinne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX