Jarosław Kaczyński napisał list. Prezes PiS zwrócił uwagę na sprawę "kluczową dla pomyślności Ojczyzny"

Jarosław Kaczyński podziękował wyborcom i sympatykom Prawa i Sprawiedliwości za głosy oddane na jego partię w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Ale opublikowany dzisiaj list prezesa PiS miał więcej adresatów.

"Z całego serca dziękuję Państwu za udzielenie nam poparcia w wyborach do Parlamentu Europejskiego oraz głosy oddane na naszych kandydatów. Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za okazane nam zaufanie. To właśnie dzięki Państwu, dzięki wszystkim Osobom, które doceniły naszą wiarygodność, odnieśliśmy ten jakże cenny wyborczy sukces" - tak zaczął prezes PiS swój list. 

W liście upublicznionym w czwartek (6 czerwca) w mediach społecznościowych prezes PiS, Jarosław Kaczyński nie tylko jednak dziękował za udzielone jego partii poparcie w wyborach do europarlamentu. Zwrócił też uwagę, że to jesienią "rozstrzygnie się przyszłość naszej Ojczyzny oraz dalsze losy dobrej zmiany".

Jarosław Kaczyński o "wódczanej fraternizacji". Prezes PiS oskarża Donalda Tuska o kłamstwo

Kaczyński poprosił Polaków, by podczas polskich wyborów parlamentarnych jeszcze tłumniej udali się do urn wyborczych i oddali jeszcze więcej głosów na PiS. "To w nich rozstrzygać się będzie przyszłość naszej Ojczyzny oraz dalsze losy dobrej zmiany" - napisał Kaczyński.

Jarosław Kaczyński: Konieczna jest bezwzględna większość w Sejmie

Prezes PiS wskazał, że aby kontynuować "dobrą zmianę" i ją rozszerzać, jego partia musi w wyborach parlamentarnych uzyskać bezwzględną większość, czyli zdobyć ponad połowę mandatów do Sejmu. "Jest to dla pomyślności naszej Ojczyzny sprawa kluczowa" - stwierdził lider PiS.

"Dlatego już dzisiaj pragnę państwa prosić, byście jesienią jeszcze tłumniej udali się do urn wyborczych i oddali jeszcze większą liczbę głosów na Prawo i Sprawiedliwość, a także jeszcze mocniej wspierali podczas kampanii wyborczej naszych kandydatów" - oświadczył Kaczyński.

Zapewnił również, że politycy PiS będą "jeszcze ciężej pracować dla Polski, jeszcze ciężej pracować na rzecz wzrostu jakości oraz poziomu życia wszystkich Polaków".

Na koniec listu, Kaczyński życzył Polakom zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. "Proszę przyjąć moje najserdeczniejsze pozdrowienia i wyrazy głębokiego szacunku" - podkreślił prezes PiS.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (12)
Jarosław Kaczyński napisał list. Prezes PiS zwrócił uwagę na sprawę "kluczową dla pomyślności Ojczyzny"
Zaloguj się
 • bihepi

  Oceniono 7 razy 7

  W liście powyższym składnia poprawna, rusycyzmów, germanizmów ni śladu.
  Znakiem tego tytuł :
  "Jarosław Kaczyński napisał list", jest równie wiarygodne, jak "Dudyń podjął decyzję".

 • iskander36

  Oceniono 6 razy 6

  "Proszę przyjąć moje najserdeczniejsze pozdrowienia i wyrazy głębokiego szacunku"... ty.... elemencie animalny, wy mordy zdradzieckie co stoicie tam gdzie stało ZOMO .... pozdrawiam was z serca. Bezczelny Gnijący Knur.... CHWDP-rezesowi

 • atyn

  Oceniono 9 razy 5

  Głosujcie, a fraternizacja demokracji a'la Orban będzie rzeczywistością.

 • eski57

  Oceniono 3 razy 3

  - Od głodu ognia i większości , a szczególnie konstytucyjnej PiS-u w Sejmie ; Brońcie Wyborcy ! Kaczyński urządzi państwo , w którym współrządził będzie z biskupami , a religia katolicka będzie państwową …. ?

 • andrzej1.61

  Oceniono 7 razy 3

  Głosujcie na PiS a Hitler okaże się umiarkowanym politykiem na tle Kaczyńskiego.

 • getz54

  Oceniono 2 razy 2

  Ze smutkiem czytam ten list. List, który jest dla mnie jedną wielką prowokacją, drwiną z ludzi dla których dzień 4 czerwca jest waznym dniem w historii Polski, a nasza obecnośc w Unii Europejskiej jest powodem do dumy i nadzieją na wolnośc i bezpieczeństwo. ,, To dzięki Państwu, dzięki wszystkim Osobom, które doceniły naszą
  wiarygodnośc... ,, I kto to pisze ? Hochsztapler, który bezczelnie oszukał austriackiego biznesmena, wyłudził od niego łapówkę dla księdza i teraz bezczelnie unika odpowiedzialności. Ma rację Kaczyński pisząc, ze to jesienią rozstrzygnie się przyszłośc naszej Ojczyzny, oraz dalsze losy dobrej zmiany,, O dalszych losach dobrej zmiany zadecyduje niezalezny sąd, natomiast o przyszłości naszej Ojczyzny zadecydują Polacy, naprawiając szkody wyrządzone przez łamanie konstytucji, zasad demokracji, niszczenie praworządności i niezaleznych instytucji pozarządowych. Na pewno dla naszej Ojczyzny, jak pisze Kaczyński, nie jest sprawą kluczową, zeby PiS w wyborach uzyskał większośc parlamentarną. Zakończy się to dla Polaków równie tragicznie jak dla Węgrów. Polska stanie się prywatnym folwarkiem Kaczyńskiego, a wiceprezesi partii PiS największymi polskimi oligarchami, jak na wschodzie. Ten list to zaklinanie rzeczywistości. Jak cięzko pracowali politycy PiS na rzecz wzrostu, jakości, oraz poziomu zycia wszystkich Polaków to widac na podstawie reformy szkolnictwa, zdrowia, jakości stanowienia prawa, naszej pozycji w Europie, niszczenia samorządów, sądownictwa, stosunku do osób niepełnosprawnych, środowisk lgbt, imigrantów mieszkających legalnie w Polsce, powszechnego antysemityzmu. Jak ci ludzie zaczną pracowac jeszcze cięzej, az ciary mnie przechodzą po plecach czym to się moze skończyc ? Kaczyński namawia do wspierania jego kandydatów, posła Marka gustującego w nieletnich prostytutkach, posła Mateusza mającego problemy z pojęciem prawdy, posła Marka tropiącego carycę Katarzyne za udział w aferze AmberGold. Same wulkany intelektu. Polacy tez panu zyczą zdrowia panie Kaczyński, zwłaszcza psychicznego, bo czują czym moze się dla Polski skończyc pana niedyspozycja. Szczęścia nie zyczą, bo pan nawet nie ma pojęcia czym jest szczęście, to nie jest rozwolnienie po obstrukcji, oj nie.

 • ehi

  Oceniono 2 razy 2

  A CO ROBI OPOZYCJA?!
  DO BOJU LENIE!

 • zlappande

  Oceniono 1 raz 1

  karzelku, jaka przyszlosc Polski i jaka dobra zmiana ?
  zaczarowujesz czarnoksiezniku rzeczywistosc
  nie widzisz, ze jestes slepym i egoistycznie nastawionym niepotrzebnym nikomu psujarzem ?
  duzo ludzi jeszcze tez tego nie widzi, ale przeciez prowadzisz Polskena manowce, mieszajac rzeczywistosc z kaczymi fantazjami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX