Komentarze (57)
Prezydent Andrzej Duda i min. Mariusz Błaszczak w USA
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • sselrats

  Oceniono 1 raz -1

  PiS-owi juz nic nie pomoze. Jest tak niepopularny, ze nie ma szans wygrac.

 • tsa69

  Oceniono 3 razy -1

  Passent z czułością wspomina sojusz z ZSRR

 • jerzy30

  Oceniono 1 raz -1

  Ten dil to sprzedaz Polski żydom

 • doberrrman

  Oceniono 5 razy -1

  Passent, komunistyczny aparatczyk, przez dziesieciolecia sojusznik ZSRR recenzuje wspolprace polskiego rzadu z USA. Rzyg historii.

 • dojcze_kabana

  Oceniono 3 razy -1

  Towarzyszu Schnepf, nie chlajcie w dzień

 • 2bxornot2b

  Oceniono 11 razy -1

  Schylek cywilizacji zachodu, do ktorej dolaczylismy jest juz widoczny golym okiem. Trump jest wypadkiem przy pracy systemu rujnowania wszystkiego co budowalo swietnosc zachodu. Trump szczesliwie zachowuje jankeska prostote i jasnosc myslenia, a jego nwyparzony jezyk to instrument budzenia, tych, ktorych da sie jeszcze obudzic. Bedac w Anglii wypalil o jednym z politykow, iz ten koles w jego kraju reprezentowalby mroczne sily.
  Zgilizna intelektualna predzej czy pozniej przelozy sie na strone materialna, pierwszym tego sygnalem, jest ubozejaca klasa srednia, ktora swojego buntu nie potrafi przekuc w ideologiczna formacje, kieruje go wobec panstw i jego symbole, nie rozumiejac przyczyn zblizajacego sie upadku.

 • f1909

  Oceniono 4 razy -2

  To następny potężny cios wymierzony w cały anty PIS ! -- Wszystko wygląda na to że rzeczywiście jak się klasyk i sołtys Chobielina ( Radek Sikorski ) kiedyś wyraził przychodzi nieubłaganie czas DORŻNIĘCIA WATACHY !!! -- Po którym przez kilkanaście lat Totalni Nieudacznicy będą leczyli rany a PIS będzie SKUTECZNIE RZĄDZIŁ ku chwale Naszej Ukochanej Ojczyzny !

 • getz54

  Oceniono 6 razy -2

  W jaki sposób Trump moze pomóc wygrac bolszewikom wybory w Polsce ? Receptę na to zna tylko jedną, taką samą stosuje tez Kaczyński, jest nią brudna kampania. Trump zatrudnił szpeca od brudnych kampanii Menaforta.
  Mistrzem takich kampanii jest jednak Lynton Crosby, robił on kampanię wyborczą Camerona i wkurzył Polaków w Anglii. Crosby skopiował swój pomysł z Australii i wymyślił hasło ,,Ograniczenie emigracji to zaden rasizm,, Crosby wygrał cztery kampanie z rzędu dla premiera Howarda, dwa razy pomógł Borysowi Johnsonowi zostac burmistrzem Londynu. Jego firma konsultingowa doradza w kilkunastu krajach świata z 80% skutecznością w wygrywaniu. Przepis zawsze jest ten sam, wystraszyc wyborców i obrzucic błotem konkurentów. Crosby wymyślił historię o tym, jak to dorośli imigranci wyrzucają z łodzi swoje dzieci aby zmusic rząd Australii do przyjęcia ich na własne okręty. Kaczyński wymyślił zarazki i pasozyty roznoszone przez imigrantów. Opinia publiczna odwróciła się od imigrantów o 180 stopni. Dwa tygodnie pózniej Howard wygrał wybory a jego kłamstwo wyszło na jaw dopiero kilka dni po głosowaniu. Crosby uwaza równiez, ze dla polityki lepiej jest naobiecywac za duzo niz za mało. Obietnice nalezy rzucac na lewo i prawo podczas całej kampanii. Negatywne konsekwencje złamania danego słowa są niepewne i oddalone w czasie, ograniczają się do wąskiej grupy wyborców. Brak obietnic to negatywna reakcja wyborców jeszcze przed głosowaniem. Ale mozna tez inaczej prowadzic kampanie. Koalicja Europejska zamiast wydawac pieniądze na msze w intencji moze zatrudnic na szefa kampanii pana Davida Axelroda szpeca od czystych i uczciwych kampanii, wygrał on dla Baracka Obamy dwie prezydenckie kampanie wyborcze, dla niego liczy się tylko pozytywny przekaz.

 • d33mariusz

  Oceniono 5 razy -3

  Gó... wyborcze oczywiście jątrzy i bagatelizuje. Bo jak by inaczej. Gdyby to wszytko robiła PO-PZPR mówiono by o sukcesie tysiąclecia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX