Komentarze (111)
Dominika Wielowieyska: Marek Falenta, jak widać, trzyma coś jeszcze na deser
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Adam K

  Oceniono 5 razy 3

  Karma wraca czekamy na tasmy

 • sir.fred

  Oceniono 7 razy 3

  Dziwne. Falenta jest wg PiS niewiarygodny, za to jego nagrania (gdy dotyczyły PO a nie pinokia Matołuszka) były bardzo wiarygodne...

 • cezar85

  Oceniono 7 razy 3

  nie lubię złodziejstwa i pedofilii

  ale jeśli to moi kradną i gwałcą, to... panie, kto dziś nie kradnie?

 • swru

  Oceniono 2 razy 2

  nawet jakby kaczor każdemu wyborcy napluł w twarz, ale dawał 500 + to i tak dla tej tej tępej masy byłby Bogiem.

 • marrob

  Oceniono 4 razy 2

  Myślę ze Falenta ma tasmy na PiS i Morawieckiego. Zwracam uwagę na pewne "niedogadanie". Z tego co mówił Falenta miał zostać skazany na 1,5 roku w zawieszeniu (przypominacie sobie Ukraińca skazanego w aferze podobno z wysokim politykiem PiS za handel zywym towarem i prostytucję zaledwie na 1,5 roku z zaliczeniem aresztu?!) A tu Zonk. Sąd skazał go na 2,5 roku!! I zaczęły sie problemy. Bo jak gościa zwolnić? Moze bedzie jednak milczeć? Może wytrzyma 2,5 roku? Moze da się go jakoś uciszyć?! Jak widać (do dziś) nie udało sie wyciszyć afery, mało tego idzie lawina. Falenta to nie jest Einstein. To prosty chłopek. Bardzo prosty. I dlatego nie sądzę że sie nie zabezpieczył. Czekam na odpalenie nagrań! Chyba że wczesniej zatruje sie więziennym posiłkiem, powiesi sie na sznurówce od buta którą przeoczy straznik więzienny, pobiją go smiertelnie koledzy z aresztu a moze serce nie wytrzyma :))))

 • wolnoscipokoj

  Oceniono 1 raz 1

  Musi coś trzymać na deser. Gdyby się wypstrykał, klawisz mógłby nie zdążyć do celi odciąć go z paska.

 • kletos

  Oceniono 1 raz 1

  Falenta zje sobie ten deser w więzieniu.

 • mocnykret

  Oceniono 5 razy 1

  Póki na czele opozycji będzie stał Grzegorza Schetyna nie ma żadnych szans na wygraną z Pisem. Znam bardzo wielu ludzi, którzy nie zagłosują na PO tylko z tego względu, że ten pan jest ich liderem.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 3 razy 1

  Problem w tym, kto wtedy był szefem tych "agentów".
  Może nie było tak "jako na początku..."
  Może ktoś inny zainicjował to nagrywanie i nie w "tym celu"?
  Ale sprawa okazała się bezużyteczna dla zleceniodawcy, więc wypłynęła na forum publicznym.
  No jak mogło być?
  Teraz Falenta może opowiadać, co chce.
  W razie czego skończy się brutalnym samobójstwem.
  Na przykład 6 ran postrzałowych w plecach?

 • ad2009

  Oceniono 1 raz 1

  poszukiwania tych materiałów trwaja już 24/7 i to chyba od dawna. Jak okaże sie , ze nic nie ma,wszystko (zycie ), zależeć będzie od jednej decyzji.A ciemny lud dalej będzie dostawał te swoje 500+ i zwalczał wskazanego wroga ( może nim być i Falenta)

 • wiceherszt

  Oceniono 11 razy 1

  Falenta nie ma niczego, może poza jakimiś kolejnymi taśmami dotyczącymi dawnej władzy. Gdyby miał coś, co mogłoby w poważny sposób zagrozić tej obecnej, to ta albo by nie dopuściła do jego skazania, albo doprowadziła do "nieszczęśliwego wypadku podczas ucieczki przed organami ścigania" albo czegoś w podobnym guście, włącznie z samobójstwem gdzieś za granicą, choćby w tej Hiszpanii.

  Ponieważ jednak facet nie dysponuje żadnymi hakami na rządzących, to go przymknęli i teraz pozwalają na te histeryczne szopki z pełną świadomością, że ich to tylko wzmocni. Bo Falenta jeszcze trochę pohisteryzuje, napisze kilka listów, pokrzyczy, pogrozi a potem cała sprawa ucichnie, bo nic się nie będzie działo a naród zajmie się innymi sprawami.

  A po półtora roku, albo nawet po odsiedzeniu całego wyjdzie na wolność, przysparzając PiS-owi kolejnych głosów, bo nie zjawił się żaden "seryjny samobójca" ani nagłe zatrzymanie akcji serca, facet odsiedział swoje i wyszedł, znaczy się, nie taka władza straszna. Bo za Platformy to ho ho, mordercy Olewnika gryźli piach, Lepper z Petelickim popełniali spektakularne samobójstwa...

  Dlatego mrzonki o tym, że Falenta utopi PiS to marzenia pustych głów niereformowalnej jak widać "opozycji", która nadal nie wie, za co "suweren" wykopał ją od koryta...

 • muzoman

  Oceniono 1 raz 1

  Cymbał.

 • plainvanilla

  0

  500 plus, krowa plus, świnia plus. Pomożemy, pomożemy, pomożemy! A resztę mamy dokładnie tam.

 • mgrstepien

  0

  Falenta - na szczęście, bo śmierci mu nie życzę - stracił wiarygodność, kiedy nie zrealizował gróźb wyskoczenia z balkonu, jak go hiszpańska policja aresztowała.
  Przy okazji pokazał, że jest zdolny do największych głupot ze strachu przed więzieniem.
  Listy można pisać o dowolnej treści. Słowo napisane, też może być bez żadnej wartości, vide Wyborcza.

 • swru

  0

  Falenta wyraźnie podupada na zdrowiu. Pisiorstwo ma niezłych "lekarzy"

 • 1group

  Oceniono 4 razy 0

  Pani W.,niby wytrawna dziennikarka,a udaję,że nie wie,iż "sensacje' Falenty trzeba udowodnić. Wiem że GW przebiera łapkami by coś kaczorowi przyczepić ale to nie takie proste.:?)

 • antygazeta2

  Oceniono 8 razy 0

  Kolejna afera jąkały, menela mychnyka.

 • wagabunda

  Oceniono 2 razy 0

  Kwestią podstawową w tej aferze jest to, że pomimo bagatelizowania gróźb Falenty on NA PEWNO jeszcze coś wystrzałowego ma w zanadrzu. Akurat tego większość interesujących się tą sprawą Polaków jest absolutnie pewna.
  Pytanie tylko kiedy te nagrania ujrzą światło dzienne, bo sęk w tym, że... nie "czy w ogóle" ujrzą, ale "kiedy"..!
  Osobną kwestią natomiast pozostaje fakt odwagi (!!!) dziennikarzy tej gazety, do której aktualny dysponent tych nagrań je dostarczy, bowiem to wcale nie jest niemożliwe, że gdy ktoś te taśmy przyniesie na przykład do Gazety Wyborczej czy internetowych portali (onet, wp, itd), to pracujących tam dziennikarze po prostu stchórzą!!!
  Ale myślę, że ten dysponent (bo to oczywiste, że Falenta przy sobie ich nie ma, tylko porobił co najmniej kilka kopii i przechowuje je w różnych skrytkach), aż taki lekkomyślny nie będzie i od razu uderzy gdzie trzeba FB, Twitter, YT, a dopiero potem do GW, bo dziś już w nikogo i nikomu wierzyć nie można. Po mnóstwo dziennikarzy również się już skundliło

 • bellum-omnium-contra-omnes

  Oceniono 6 razy 0

  "Dominika Wielowieyska: Marek Falenta, jak widać, trzyma coś jeszcze na deser"

  No więc z tym deserem to by było bardzo fajnie, ale problem z tym, że gUwno widać - jak zwykle bajdurzy pani od rzeczy przekuwając własne chciejstwo w obraz rzeczywistości

 • zz1026

  Oceniono 6 razy 0

  "Według Sławomira Sierakowskiego nowe nagrania - jeśli się pojawią - wcale nie muszą osłabić rządzących. - Prawo i Sprawiedliwość jest partią aferoodporną - stwierdził publicysta"

  to nie chodzi o to ze pis jest aferoodporny
  wyjansienie jest proste
  po tylu latach gdzie antypisowskie media z byle glupoty robily gigantyczna afere typu spisek przeciwko mlodemu w seicento rozbijanie aut przez bor (podobna liczbe rozbili za czasow PO i media jakos nie informowaly)

  ludize po prostu juz anypisowskim mediom nie wierza bo ich wiarygodnosc jest podobna jak tvp

  szkdoa ze ci antypisowi ni9e slyszaeli nigdy bajki o chlopcu i wilku
  bo to sie wlaswnie dzieje
  po latach wkrecania ludziom ze pis to koniec swiata juz nikt wam nie uwierzy nawet jak odkryjecie prawdziwa afere

  sami do tego doprowadziliscie
  nie wiedzieliscie kiedy na chwile przerwac histerie

 • ernst-lemingway

  Oceniono 4 razy 0

  Zludne nadzieje lemingi, nic tam nie ma na PiS-niewzruszony spokoj Kaczora i swity sa najlepszym dowodem. Histeria ze strony totalnych i ich mediow; ta wielka nadzieja i wiara ze wreszcie cos, ktos sprawi ze pisiorom bedzie malec i trend sie odwroci jest zaiste zabawna:) mam podejrzenia, ze Kaczynski specjalnie prowokuke i wywoluje takie wydarzenia by ubaw byl wiekszy:)

 • nietyp

  Oceniono 8 razy 0

  "Wiedział, że to jest dla niego groźne, wobec tego poszedł do PiS prosić o ochronę i wedle niego tę ochronę dostał - mówiła dziennikarka."

  Logika dziurawa jak sito... Po ochronę, to się idzie do partii rządzącej, a nie partii, która była w głębokiej doopie… Te zjawiska trzeba obsadzić w czasie, a w tamtym czasie, to PIS po prostu nie istniał. I poza wszystkim, Falenta nie mógł przewidzieć wyników wyborów, nie mógł przewiedzieć, że zostanie skazany, i dlatego nie mógł oczekiwać ułaskawienia!!! Dla większości ludzi porażka Komorowskiego z Dudą była szokiem..., więc oczekiwanie ułaskawienia po wyborach nie wchodzi w rachubę, a wręcz odwrotnie... Logika od czapy.

 • morgenroth

  Oceniono 10 razy 0

  Na deser to dostaniecie 55% poparcia dla PIS jesienią i koniec kwaśniewskiej konstytucji pod choinkę.
  🎄

 • miruna1

  Oceniono 1 raz -1

  Takim deserem był też film Sekielskiego. I co? I nic.

 • czerski.fake

  Oceniono 7 razy -1

  na deser to falenta trzyma kapiszony, w sam raz dla czerskiej gawiedzi, hahaha

 • facet171

  Oceniono 4 razy -2

  Słyszałem jak ludzie mówili, że w związku z tą aferą swoje 500+ będą wpłacać na PO. Schetyna ma zostać naczelnikiem państwa. Ogólnie to wszyscy tym żyją i niczym innym nie rozmawiają.

 • soso_soso

  Oceniono 4 razy -2

  „Wszystko wskazuje na to” - czyli co, pani Dominiko? Bijecie wodę a chcecie by powstała piana. Tylko u nas, 2 wieże ze srebra, Tusk - rycerz na na białym kucyku opowiada o kancie (no bo jakie ma pojęcie o Kancie), drukowałem 30 tys. ulotek tymi „recyma”, Bolek jest naszym wzorem, oj jest! Stoimy tu razem z Zemke, Cimoszką, Millerem, Rosatim, Belką i innymi demokratami. A stójcie sobie i do końca świata.

 • prelude93

  Oceniono 9 razy -3

  Brawo Panie Naczelniku!!!!
  Narod jest z Panem!!!!
  Stare dziady z PO na smietnik historii!!!!

 • mgrstepien

  Oceniono 9 razy -3

  Jakby pracował dla PiS, to by nie szedł teraz do więzienia. A listy to może sobie pisać o czym tylko chce. wolny kraj.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 9 razy -3

  Ciekawszy jest film Prokopa z TVN w ktorym ukazal zycie w korpo hubie, przypominajacy przemyslowy chow swin w boksach. Takie huby rosna we wsiawnej gminie centrum, jest tam wszystko mieszkanie wyro biuro sklepy sracz i nie ma znaczenia co jest za oknem, ci w srodku czaem nie wiedza jaki kraj jest za oknami.

 • cichwoda

  Oceniono 6 razy -4

  słyszałem od człowieka zbliżonego do peowskiej wierchuszki że Monisia robiła loda jurnemu Stefkowi w dark room

 • brzmski

  Oceniono 9 razy -5

  ...dominika - noo, taka w niedzielę urodzona?!
  dla której obrzydliwości knajpiane w wydaniu celebrytów PO to
  ...niedzielny rosołek z oczkiem (perskim?!) falentowym,
  i, po nim ...deserkiem??!

 • wujek_mirek

  Oceniono 9 razy -5

  Wyjaśnijcie mi: chłop za rządów PO, na zlecenie CBA nagrywał polityków PO, a zleciło mu to PiS? Zaiste było to teoretyczne państwo, przecież mógł (co ja mówię: NA PEWNO) nagrywać ich każdy wywiad i szantażować za dowolne działania na szkodę Polski. A wy na jakiś deser czekacie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX