Komentarze (66)
Nowa książka o aferze podsłuchowej. Celiński: Falenta nigdy nie wyglądał na mózg operacji. On nie ma opinii geniusza
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • rootsman4

  Oceniono 3 razy -3

  KSIAŻKA pokroju tego ci pisze ten narkus PIĄTEK o Macierewiczu. 115 stron czcionka Arial 19, na zasadzie że ten zna tego,co zna tamtego co studiował w Związku Radzieckim.

 • cyniczny.komentator

  Oceniono 5 razy -3

  Proszę Państwa - nasze służby są, jakie są, ale to wina samych polityków.
  Film Spectre (2015 o Jamesie Bondzie) miał budżet 245 milionów dolarów, czyli na dzisiejsze 923 miliony PLN. Dla porównania ABW ma w 2019 roku budżet ok. 600 milionów PLN a AW 250 milionów.
  Z czym do ludzi?

 • 2bxornot2b

  Oceniono 9 razy -3

  Wszystkie te ruskie matrioszki, ktore zostaly nagrane powinny na stale otrzymac dozywotni zakaz do dostepu do informacji niejawnych. Po VAT Smolensku OFE wieku emerytalnym kompromitacja panstwa chudu i kamieni kupy.

 • cud_smolenski

  Oceniono 12 razy -4

  Moze nie 99% ale wiekszosc uwaza ich za mordercow, ktorzy napdaja gwalca i kradaja a pozniej morduja. Ich kretynskie wpisy na forum sa idiotyczne, bo na nas nie dzialaja. Ich sposob podszywania sie pod polskich forumowiczow juz jest idiotyczny. Natomiast sluzby maja na wyzszym poziomie niz nasze pisowskie zaciagi.

 • whitepony

  Oceniono 12 razy -4

  Opozycjo, ja rozumiem, że tonący brzytwy się chwyta ale..... Dajcie sobie spokój z tą sprawą. Nie jest to recepta na wygranie wyborów. Elektoratu, w przeważającej większości, zdaje się tak naprawdę nie interesować kto i dlaczego to nagrywał. Ktokolwiek to robił górnika ze Śląska, szwaczki z Łodzi czy sklepikarza ze Słupska nie zmotywuje to do pójścia do wyborów aby bronić ludzi kompromitujących się na tych nagraniach. Człowieka średnio interesującego się polityką nie interesuje czy to Kaczyński kazał nagrywać, czy to rozgrywka służb, czy może walka frakcji wewnątrz ówczesnej władzy. Naprawdę. Robienie z tego konia pociągowego kampanii (bardzo krótkiej) jest kolejnym pójściem na skróty i skończy się tak jak w kilku poprzednich wyborach albo jeszcze gorzej.

 • miloz1

  Oceniono 25 razy -7

  Nieważne co nagrani mężowie stanu mówili, co sądzili o stanie zarządzanego przez siebie państwa, jakim językiem elita kraju się porozumiewa. Ważne, kto nagrał.
  Nie jest podły mąż zdradzający żonę. Winny jest np fotograf uwieczniający tą zdradę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX