Komentarze (96)
Beata Szydło po raz trzeci stanie do walki o stołek w PE? Kowal: Czy robiła aż tak straszne rzeczy, żeby jej nie wybrać?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ulisse

  Oceniono 9 razy 7

  Zachód przebaczy pewne "niedoskonałości" z wiedzą, wykształceniem, obyciem albo wyglądem ale nienawidzi, brzydzi się i nie zaakceptuje kłamstwa, nieuczciwości, prywaty i cwaniactwa - a tu nasza Becia (i nieomal cała "dobra ekipa") ma conajmniej niepewne kwalifikacje...

 • lica79

  Oceniono 8 razy 6

  Nikt nie chce pracować z niekompetentna osoba pozbawione elementarnych kompetencji i kwalifikacji tyle ze dla takich osób zderzenie z rzeczywistością jest zawsze bolesne. Moment w którym przekonujesz się ze mimo ze Twój wódz stworzył Idealny obraz Ciebie dla „ciemnego ludu” musimy być bardzo bolesny ale cóż Brocha powinna się wziąć za coś na czym się zna może magiel ?

 • maaac

  Oceniono 8 razy 6

  Nie no złamanie konstytucji to pryszcz o którym nie warto wspominać. Wyżej jest tylko pucz i mord polityczny.

 • czechy11

  Oceniono 5 razy 5

  Zdziwiony Panie Kowal! TAK ZROBIŁA !

  To konstytucyjna przestępczyni która bezprawnie nie drukowała wyroków Trybunału Konstytucyjnego uczestnicząc bezpośrednio w zamachu stanu!!! To zbrodnia a jej miejsce jest na ławie oskarżonych. Jeśli tego niepojmujeszsmieszny człowieku to nienadajeszsie a stanowisko które zajmujesz. SZYDŁO TO ZWYKŁA PRZESTĘPCZYNI. NALEŻY TO MOWIĆ GŁOŚNO I WSZĘDZIE.

 • tegepe

  Oceniono 5 razy 5

  Zrobił habilitację i zaczyna pieprzyć od rzeczy!

 • Megalodon akwaryjny

  Oceniono 7 razy 5

  Beatrycze przestań kompromsować jakby to powiedział Ferdek Kiepski nas Polaków i Polki, wróć niewiasto do kraju zrób operację plastyczną żeby cię nikt nie poznał Zmień województwo nie wiem zamieszkaj na przykład na Kaszubach i się nie odzywaj bo się po twoim przygłupim głosie poznają, Zostań kucharą jakiegoś księdza na parafii syn ci pomoże, przecież pierogi rosół potrafisz zrobić.

 • elq_1

  Oceniono 7 razy 5

  Panie Kowal! Cytując Korwina powiem - nie rżnij Pan głupa!
  Oborowa z Brzeszcz NIGDY nie powinna była znaleźć się w polityce i miałaby szansę nie pokazać swojej bezbrzeżnej pazerności i głupoty! I tyle, Panie Kowal!

 • peryskopowy liopleurodon

  Oceniono 5 razy 5

  Beti co ty nie widzisz ,że ludzie się na tobie poznali w Brukseli wiedzą co robiłaś w Polsce, że byłaśp jesteś podaj pozamiataj prezesa wszystkich prezesów, na dodatek jesteś tępa naiwna. Wróć do Polski Otwórz w Brzeszczach bar mleczny z pierogami, nie przynoś RP wstydu nie daj się wypuszczać w liny swojemu PiS towarzystwu!!

 • rdaneel

  Oceniono 4 razy 4

  A czy to nie Szydło odpowiada za nie opublikowanie wyroku TK za co winna odpowiadać przed Trybunałem Stanu? Razem z Adrianem?

 • shunpike

  Oceniono 4 razy 4

  Beata Sz. nie ma po prostu kwalifikacji. A czy coś zrobiła? No tak - z uporem maniaka czynami potwierdzała, że tych kwalifikacji nie ma.

 • jac_l_w

  Oceniono 6 razy 4

  Czy ktoś na świecie podziwia osły za ich tępy upór? A one przecież też nic szczególnie złego nie robią, są jedynie wyjątkowo głupie.

 • stfur0000

  Oceniono 6 razy 4

  Tak. Szydło okradała i niszczyła Polskę. To absolutnie wystarczy żeby jej nie wybierać.

 • zlappande

  Oceniono 4 razy 4

  Szydlo to atrapa
  jta kobieta prezentuje duza bute i male umiejetnosci
  zakrawa na ironie, ze autorka koslawych projektow oraz butna wobec np niepelnosprawnych kobieta mialaby zarazic swoi m bakcylem Unie
  dla tych wszystkich, co sa pod wrazeniem programu 500+ chce wspomniec, ze wedlug Zachodu takie programy wprowadza sie z glowa, a nie byle jak
  likwiduje sie biede albo wplywa sie na zwiekszenie dzietnosci, czyli wprowadza sie programy
  rozdac pieniadze to potrafi kazdy towarzysz partyjny
  ciekawe, czy za pieniadze Unii nie postawila by lotniska kolo swego domu ?

 • zacisze16

  Oceniono 4 razy 4

  To się mówi - po trupach do władzy.... Szydło myśli że EU to PL i wszystko może ponieważ nazywa się Szydło i ma za sobą PIS.... A w EU liczą się też inne wartości a nie tylko chrześcijaństwo którym rozgrywa się w PL i szachuje się nim społeczeństwo....

 • sir.fred

  Oceniono 6 razy 4

  A czy zrobiła cokolwiek, co uzasadniałoby powierzenie jej stanowiska?

 • remoteisland

  Oceniono 6 razy 4

  Panie Doktorze, zrobiła. Obraziła większość członków Komisji mówiąc, że tylko kilka osób na sali ma takie idee jak ona. Co Pan, Panie Doktorze by zrobił jakby ktoś (Szydło) powiedział Panu że jest Pan drugiego sortu? Jak się obraża swoich (ewentualnych przyszłych) współpracowników to czego można się spodziewać?

 • uzdek98

  Oceniono 4 razy 4

  panie kowal, jak ktos jest znany z tego, ze pierdzi i beka przy stole a potem kradnie łyzeczki, to sie go nie zaprasza do domu na obiad ... poniał ?

 • glit64

  Oceniono 3 razy 3

  Kolejny wsiowy ekspert. Jego zdziwienie jest wprost proporcjonalne do jego pojecia o kulturze Zachodu. Podejrzenia sie sprawdziły. Następna utajniona łajza ze stajni Gówina.

 • abracadabra1

  Oceniono 3 razy 3

  Szydlo - polski katolicyzm ludowo - fundamentalny nie ma poparcia w Unii . Tam sa wyznawane wartosci chrzescijanskie wlacznie z prawami czlowieka XXI wiek a pani Broszka nadal tkwi w starym testamencie
  i czczeniu swietego-cielca .

 • Konto Fikcja

  Oceniono 3 razy 3

  Ci co na nią głosowali sa tak samo tępi jak ona bo nie rozumieją czym są najważniejsze wartości w państwie demokratycznym. Przykre jest też to ze robią z niej tak ważna osobę a to jest tylko popychadlo w rękach prezia kaczorka

 • 116av

  Oceniono 3 razy 3

  Szydlo reprezentuje to co NAJGORSZE w PIS.A wyrzucanie unijnej flagi albo ostentacyjne schowanie pod stol to oznaka lekcewazenia URZEDU ,to wszyscy widza ZENADA.Omijanie prawa w Polsce za jej rzadow to tez jedna z przyczyn takiego traktowania.TRAKTUJ PARTNERA TAK JAK TY CHCESZ BYC POTRAKTOWANY.Krotko muwiac SPADAJ BROSZKA.

 • 1moco2

  Oceniono 3 razy 3

  Panie Kowal, został pan profesorem, ale pozwoli pan, że dalej będę miał pana za nic?

 • jtby

  Oceniono 3 razy 3

  "" Czy Beata Szydło zrobiła aż tak straszne rzeczy, żeby jej nie wybrać?" Niby nie - samodzielnie nic konkretnego nie zrobiła. Niby tak - była rozmemłaną posłuszną i wierną tow. Małemu i robiła to co chciał, a tow. Mały dobrze Polsce i Polakom nie życzy. Mały życzy tylko sobie i jeszcze raz TKM i KASA i jesczze raz...

 • P L

  Oceniono 3 razy 3

  Tak. Odezwała się.

 • michalpopiel

  Oceniono 5 razy 3

  po cienkimi ta prostaczka? Niech dalej rozbija limuzyny a nie się pcha na salony

 • grzegorz-g1953

  Oceniono 5 razy 3

  To jest osoba, która jako premier wielokrotnie łamała prawo. Wielokrotnie demonstrowała też swoją niechęć i pogardę dla UE. Co ona tam w ogóle szuka? Aaaa... Pieniądze ją zwabiły! Jej się to należy! Po prostu!

 • lina555

  Oceniono 3 razy 3

  Co złego zrobiła! Łamała prawo, co na stanowisku premiera powinno dyskredytować raz na zawsze! A to jej gadanie o wartościach i wmawianie innym zaprzaństwa dyskwalifikuje w oczach normalnych ludzi...

 • jare_jare

  Oceniono 3 razy 3

  Tu o produktywność komisji chodzi. Jakby wybrali babę z charyzmą drogi osiedlowej, o wszyscy by zasnęli.

 • jaroslaw1

  Oceniono 2 razy 2

  Pan Kowal pracuje a PAN i sie zastanawia co zrobiła szydło? Nie wydrukowała wyroku TK czy to nie jest wystarczający powod? Obrzydlistwo panie kowal.

 • jackblack52

  Oceniono 2 razy 2

  Zrobiła wiele strasznych rzeczy, łamiąc prawo, a także wsławiła się wielką głupotą atakując UE, Niemcy, Francję i.t.d. Kompletny brak samodzielnego myślenia, kultury i dyplomacji.

 • wie wod

  Oceniono 2 razy 2

  Zachowanie p.Szydło jest w normie. Normie pisowskiej. Tyle tylko, że norma pisowska nie zazębia się z normami UE.

 • 12ketrab

  Oceniono 2 razy 2

  Szydło jest symbolem polskiego prowincjonalizmu w wersji hard i antyeuropejskości. Dziwne ze p.Kowal tego nie widzi.

 • Tadeusz Bulikowski

  Oceniono 2 razy 2

  Panie profesorze, Panią Szydło PE zapamiętał jak "walczyła" o Tuska, jak wyzwala Europę do opamiętania. To w co wierzy, jaką religię wyznaje to jej prywatną sprawą. Nie może pełnić funkcji osoba która łamie prawo we własnym kraju. To policzek dla Polaków.

 • iskander36

  Oceniono 2 razy 2

  Pomijając bzdety, które Kowal wygaduje na temat Szydło, fascynującya jest jego ocena dotycząca Szczerskiego: "Może jednak minister Szczerski chciał w tym uczestniczyć, bo ma inne plany międzynarodowe, dlatego zależało mu, by mieć zapisane, że brał udział w tego rodzaju konkursie - tłumaczył ekspert". Oto tajemnica Eddiego "Orła". Zajmował ostatnie miejsca w konkursach skoków narciarskich, bo zależało mu, by mieć zapisane, że brał udział w tego rodzaju konkursie, a a miał inne plany sportowe. Nawet do Szczerskiego -po zapoznaniu się z jego przemyśleniami zawartymi w książce-pasuje ksywa: "EDDI ORZEŁ". (Wszelkie przemyślenia związane z ostatnimi miejscami Kubicy i jego ew. planami -przypadkowe).

 • czechy11

  Oceniono 2 razy 2

  SZYDŁO TO KONSTYTUCYJNA PRZESTĘPCZYNI NIE DRUKUJĄCA WYROKÓW TK A ZATEM ZYKLY ZAMACHOWIEC STANU. powinna byc zaraz po wylądowaniu wBrukseli aresztowana i postawiona przez Międzynarodowym Trybunałem Sparwiedliwosci w Hadze za zbrodnie.

 • la_bola

  Oceniono 2 razy 2

  Na litość boską, panie Pawle, czy pan nie widzi, że Szydło to miernota? Ona tylko pyskować potrafi i obrażać innych.
  Czy zrobiła straszne rzeczy? Nepotyzm, złamanie życia niewinnemu chłopakowi (wrobienie go w winę za wypadek), gigantyczne lewe fundusze dla jej męża, droga do swojego obejścia za państwową kasę - tyle zrobiła. Sensownych dokonań nie ma żadnych.
  Miziołek też nic nie zrobił, zanim został dyrektorem Muzeum Narodowego. Nie zrobił ani nic złego, ani nic dobrego - no i proszę, dyrektorem jest do doopy. Szydło rozpiprzyłaby tę komisję gorzej niż on MNW, bo to taki typ, co potrafi tylko bruździć, nic budować.Już się tam na niej i PE poznali.

 • to_moje_zdanie

  Oceniono 2 razy 2

  Głosowanie aż do skutku?Żałosne. Czy na tym polega demokracja?! Na głosowaniu nawet w PE pod dyktando Prezesa?! :o

  Jaki uroczy oksymoron (sprzeczność) - nowoczesny konserwatysta :D To tak na poważnie?! Ale ciemny ludek wszystko kupi...

 • donmarek

  Oceniono 2 razy 2

  Panie Kowal, uważałem, że jest pan nieco inteligentniejszy. Nie potrafi pan zrozumieć, że niejaka B. Szydło, to jednak nie Polska ???

 • kolo125

  Oceniono 4 razy 2

  jeśli nie rozumie dlaczego? wystarczy na nią spojrzeć !!!

 • palo_ma1

  Oceniono 2 razy 2

  Tak.

 • sector23

  Oceniono 2 razy 2

  Czy Beata Szydło zrobiła aż tak straszne rzeczy, żeby jej nie wybrać? Tak, przedewszystkim tę, że przyszła na ten świat.

 • nelsonpuszysty

  Oceniono 1 raz 1

  "Nowoczesny konserwatysta"... Jako wyrafinowany intelektualista p. Kowal wie zapewne, co to takiego "contradictio in adiecto". W odróżnieniu od większości rozczarowanych wypowiedzią p. Kowala komentujących wcale nie jestem zaskoczony - zawsze uważałem go za intelektualną miernotę z gigantycznym kompleksem niskiego pochodzenia, kompensującym go wybujałym ego. Koniunkturalista i mętniak.

 • masmar

  Oceniono 1 raz 1

  Euro sceptycyzm.
  Opór w wydrukowanie uchwał TK na początku.premierowania.
  Usunięcie flag Unii gabinetu i Sejmu. Bodajże.
  Wartości "chrzescijanskie" mogące być zarzewiem wojny religijnej w tym rejonie swiata..
  Brak znajomości jęz.angielskiego jakim posługują się parlamentarzyści Europy.
  Dziwne,że p.Kowal dziwi sie

 • Anna Kamińska

  Oceniono 1 raz 1

  A doktór Kowal to chciałby dać Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek.

 • sselrats

  Oceniono 2 razy 0

  To wybranie sie Beci po prostu nalezy.

 • somtam

  0

  Tak , jej zachowania swiadcza , ze niespelna rozumu jest

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX