Joachim Brudziński o lotach marszałka Kuchcińskiego: Powinno się pojawić słowo "przepraszam"

- Na pewno należy dodać słowo "przepraszam" wobec tych wszystkich, którzy całą tą sytuacją czują się zniesmaczeni czy zażenowani - stwierdził Joachim Brudziński, pytany przez TVN24 o komentarz do sprawy ponad setki lotów marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego.
Zobacz wideo

- Wszystko w tej sprawie zostało powiedziane i będzie powiedziane - powiedział Brudziński w rozmowie z TVN24. Dopytywany, czy można coś jeszcze dodać odparł: "Tak, na pewno należy dodać, moim zdaniem, słowo 'przepraszam' wobec tych wszystkich, którzy całą tą sytuacją czują się zniesmaczeni czy zażenowani".

Brudziński o lotach Kuchcińskiego: Słowo "przepraszam" powinno się pojawić

- To słowo (przepraszam) na pewno powinno się pojawić. Nie mam żadnych oporów, żeby takie słowo (powiedzieć), szczególnie wobec tych wszystkich, którzy słusznie uważali, że od naszej władzy i naszych polityków należy wymagać więcej. Warto podkreślić, że marszałek Kuchciński jest drugą osobą w państwie i jest rzeczą oczywistą, że korzysta z przysługujących mu uprawnień również jeżeli chodzi o kwestie przemieszczania się po kraju czy po Europie. Natomiast te wszystkie dodatkowe informacje, które wokół tej sprawy się pojawiają - moim zdaniem - tego słowa "przepraszam" wymagają - powiedział też Brudziński.

Kwestia korzystania przez marszałka Kuchcińskiego z rządowych samolotów jest przedmiotem dyskusji od niemal tygodnia. Sobotnia "Gazeta Wyborcza" opisała ok. 100 lotów, które zamówiła Kancelaria Sejmu dla drugiej osoby w państwie. Wszystkie dotyczyły podróży na Podkarpacie, czyli w rodzinne strony marszałka. Wielokrotnie na pokładzie maszyny - poza Kuchcińskim - znajdowali się inni pasażerowie, w tym członkowie jego rodziny. 

W Aplikacji TOK FM posłuchasz na telefonie:

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (5)
Joachim Brudziński o lotach marszałka Kuchcińskiego: Powinno się pojawić słowo "przepraszam"
Zaloguj się
 • zorro318

  Oceniono 5 razy 1

  Mafijna lojalnosc. Wszyscy bedziemy ciebie bronic i popierac dopoty, dopoki jestes lojalny, jestes nasz czy swoj.
  W partii, ktora podobno na co dzien kieruje sie slowem bozym nie znalazl sie JEDEN SPRAWIEDLIWY (odwazny),
  zeby zlodziejstwo nazwac po imieniu i kiedy oczywistym jest fakt, ze taka deklaracja dzialalaby na korzysc tej partii.

 • bazyli.ehler

  0

  "Powinno się pojawić słowo "przepraszam""

  Dobry interes - miliony złotych za jedno słowo.

  ˙

 • je2bny

  Oceniono 4 razy 0

  W tym przypadku samo "przepraszam" nie wystarczy - tu potrzebny jest palnik acetylenowy, by mu tego parszywego ryja odciąć od koryta.

 • musa-kusa

  Oceniono 3 razy -1

  Też chętnie polatam sobie po Polsce za "przepraszam" :)

 • 2bxornot2b

  Oceniono 6 razy -2

  My juz nie chcemy ogladac zenujacych scen jak te ze stara szmalc oburzaona, iz musi zaplacic za bilet do muzeum wilanowskiego. Wladza to rowniez obywatele i maja rowne prawa i rowne obowiazki jak cala reszta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX