Prokuratura: trwa postępowanie sprawdzające ws. lotów Marka Kuchcińskiego

Trwa postępowanie sprawdzające ws. ewentualnych nieprawidłowości w związku z lotami marszałka Marka Kuchcińskiego - informuje prok. Mirosława Chyr z Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Śledczy weryfikują informacje zawarte w pisemnym zawiadomieniu o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
Zobacz wideo

"Prokuratura Okręgowa w Warszawie prowadzi postępowanie sprawdzające w tej sprawie. Trwa weryfikacja informacji zawartych w pisemnym zawiadomieniu o podejrzeniu popełnienia przestępstwa" - mówi w rozmowie z PAP prokurator Mirosława Chyr z Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Zaznacza, że postępowanie jest obecnie na "bardzo wczesnym etapie". Śledczy nie informują o szczegółach postępowania.

Chyr jednocześnie zaprzeczyła, by prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo. Taką informację, podał w środę portal rp.pl. "Absolutnie zaprzeczam, że zostało wszczęte śledztwo" - informuje Chyr.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie zaznaczyła, że pisemne zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa zostało złożone przez osobę fizyczną. Z informacji przekazanych PAP wynika, że osobą składającą zawiadomienie nie jest polityk.

W Aplikacji TOK FM posłuchasz na telefonie:

TOK FM PREMIUM