Szef sztabu wyborczego PSL: Odkąd pamiętam, przepowiada nam się brak przekroczenia progu wyborczego

- Odkąd działam w PSL, przepowiada nam się brak przekroczenia progu, 4 i 8 lat temu te sondaże były identyczne jak te, które pokazuje nam się dzisiaj - powiedział na antenie TOK FM Krzysztof Hetman, szef sztabu wyborczego PSL.
Zobacz wideo

Krzysztof Hetman, europoseł PSL i szef sztabu wyborczego tej partii w nadchodzących wyborach parlamentarnych był  gościem Wywiadu Politycznego. Karolina Lewicka, prowadząca audycję pytała go o koalicję z ugrupowaniem Pawła Kukiza. Przytoczyła komentarze, które na jej temat pojawiły się na Twitterze - np. taki: "Bareja by takiej koalicji nie wymyślił".
- Jeśli pójdzie się do prawdziwych ludzi, a nie do tych którzy kryją się na Twitterze, to jednak takiego negatywnego odbioru nie ma. Wręcz przeciwnie - przekonywał Hetman.
- Na co państwo liczą? - pytała dziennikarka TOK FM. - Przede wszystkim na to, że te elektoraty PSL i Kukiza - i jesteśmy o tym przekonani - zaakceptują taki start w wyborach i przede wszystkim pozytywnie odpowiedzą na nasze postulaty, takie jak np. emerytura bez podatku, tani prąd, tradycyjna polska żywność - wymieniał europoseł PSL. Ustosunkował się też do komentarza o słabych na dziś sondażach dla tej koalicji.
- Odkąd działam w PSL, przepowiada nam się brak przekroczenia progu, 4 i 8 lat temu te sondaże były identyczne jak te, które pokazuje nam się dzisiaj - powiedział. 
Karolina Lewicka pytała jeszcze, czy nie obawia się nieprzewidywalności Pawła Kukiza.  -Jestem przekonany, że do 13 października będziemy tworzyć fajną wspólnotę - odpowiedział. 

Pobierz Aplikację TOK FM i słuchaj sprytnie:

TOK FM PREMIUM