Rozpoczęła się konwencja wyborcza PiS w Lublinie

W sobotę w Lublinie po godz. 12 rozpoczęła się konwencja wyborcza PiS pod hasłem "Dobry czas dla Polski", w trakcie której liderzy ugrupowania zaprezentują program wyborczy. Swoje wystąpienia wygłoszą prezes partii Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki i była premier Beata Szydło.

W programie PiS mają znaleźć się propozycje dotyczące funkcjonowania administracji publicznej, zdrowia, edukacji, spraw gospodarczych i społecznych.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (13)
Rozpoczęła się konwencja wyborcza PiS w Lublinie
Zaloguj się
 • endrju1521

  Oceniono 1 raz 1

  Gdy Kaczyński dojdzie dowładzy, a wszystko na to wskazuje,

  to nie będzie już konstytucji, lecz najwyższym prawem

  będzie kodeks prawa kanonicznego !

 • getz54

  0

  Poniewaz konwencja wyborcza odbywa się u KUL Klux Klanu, który histerycznie twierdzi, ze TU JEST POLSKA, to mogą twierdzic, ze to jest dobry czas dla nich, czyli dla ich Polski, ale na pewno nie dla naszego państwa Rzeczpospolitej Polskiej.

 • pn-ski

  Oceniono 4 razy 0

  Przepraszam, a jakie sporty pan prezes akceptuje? bo widzialem go raz w szaliku jak do kamery kibicowal reprezentacji.
  Z nim kuzwa nic nigdy nie wiadomo, nie wiem nawet, czy ma jakis program polityczny oprócz wziecia calego narodu za morde.

 • wawxx

  Oceniono 4 razy 0

  a największą wpadką PO jest to, że nie doprowadziła przez 8 lat do upadku Janowa i to prezes musiał się bardzo trudzić, aby tego dokonać.

 • marudna.maruda

  Oceniono 4 razy 0

  No cóż, dobre wino i sporty to rozrywka, która się pracującym czasami należy. Rozumiem, że elektorat prezesa woli wino tanie zamiast dobrego, a sport uprawiają na kanapie przed telewizorem ewentualnie robiąc burdy na stadionach i poza nimi. Zdarza się.
  Następcy PiS (prędzej czy później "spadkobiercy idei" prezesa pożrą się, nim zdążą go pochować oczywiscie na Wawelu ) będą mówili o latającym marszałku, o budowniczym wież, o upodobaniu w rozgrzebywaniu grobów, o hejterach w ministerstwie sprawiedliwości, o wspaniale zdeformowanej edukacji, o rozbijanych autach rządowych, o finansowaniu nieustannym toruńskiego biedaka itd. itp..

 • getz54

  Oceniono 4 razy 0

  A ta władza ? Okradanie uczciwych biznesmenów, wulgarny hejt, afery seksualne, ukrywanie pedofilów w sutannach,
  szczucie niewinnych ludzi. Kazdy zajmuje się tym co mu najlepiej wychodzi. Zdarza się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX