Komentarze (44)
Władysław Kosiniak-Kamysz: Myślę, że Donald Tusk będzie kandydować na szefa Europejskiej Partii Ludowej
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tomaselli

  Oceniono 3 razy -1

  Wladzio gwiazdorzy, poucza , spekuluje , jakby w niedziele wygral wybory. A jaki hadek sie z niego zrobil, ho, ho !

 • getz54

  Oceniono 3 razy -1

  Jeszcze nie opadł kurz po kampanii wyborczej do parlamentu, a juz tworzą się nowe bojowe oddziały do kolejnej bitwy. No cóz, taki mamy popsuty kalendarz wyborczy przez Kaczyńskiego, który wybłagał u pana Donalda Tuska odebranie mu władzy i ogłoszenie przedterminowych wyborów w 2007r. Wyniki wyborcze podtrzymują jeszcze wysoki poziom adrenaliny u liderów Lewicy, Wiosny, PSL, Porozumienia, Solidarnej Polski, te harce potrwają jeszcze podejrzewam do końca roku. Donald Tusk moim zdaniem byłby najlepszym prezydentem tego kraju, on widzi, ze ten kraj jest cały czas reformowalny. Po wystąpieniu pana Jazdzewskiego wielu Polaków z PiS-u nie wybrało gospodyni Rydzyka na kolejną kadencję. Słuchalnośc jego radia spadła do zaledwie 1,2% to błąd statystyczny przy wybieraniu stacji radiowej po ciemku. 2 dni po wyborach Polacy zrobili manifestację przed Sejmem w sprzeciwie do napisanej przez kościół a zatwierdzonej przez PiS ustawy o pedofilii, która zamiast karac pedofili w sutannach kara edukatorów seksualnych w szkołach. Donald Tusk potrafi przywrócic Polsce blask a Polakom szacunek w Europie i na świecie, wyprowadzi ich z mrocznego średniowiecza do współczesnego świata. Ale szerzej o tym przy innej okazji.

 • kornikdrukarz

  Oceniono 5 razy -1

  Kosiniak nie ma szans ani w parze z Tuskiem ani z Kidawą. W takiej Warszawie PSL zgarnął jeden głos tylko dzięki nazwisku Bartoszewskiego.

 • 174pit

  Oceniono 3 razy -1

  Po wyborach KK dostał skrzydeł. Nie jest to człowiek (ani ugrupowanie, którym kieruje) z moejej bajki, ale na razie wykazuje najwięcej zdrowego rzsądku i przenikliwości. I choćbym bardzo nie chaciał, muszę mu w wielu sprawach przyznać rację.
  Reszta liderów opozycji albo po kampanii osłabła i jeszcze nie może dojść do siebie, albo uznała, że już Pana Boga za nogi chwyciła. Pobudka - do wyborów prezydenckich zostało raptem pół roku.

 • patriot.wr

  Oceniono 6 razy -2

  Jedno jest pewne, jak skończy sie Tuskowi Donaldowi kadencja w Eurokolchozie, to nie wróci do Polski, bo Polacy go nie lubią i wie co go tu czeka!

 • fajny_zajety

  Oceniono 2 razy -2

  Kandydaci na Prezydenta:
  PIS - DUDA
  PO - TRZASKOWSKI
  PSL - KOSINIAK KAMYSZ
  SLD - BIEDROŃ
  KONFEDERACJA - BRAUN

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX