Komentarze (194)
Joanna Scheuring-Wielgus: Mamy takiego swojego ks. Jankowskiego teraz, w naszych czasach
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hubba-hubba

  Oceniono 15 razy 9

  Miałem kiedyś nieprzyjemność poznać wspomnianego księdza osobiście. Jestem racjonalistą i w zjawiska tzw. ezoteryczne nie wierzę, ale ten gość emanuje jakąś taką dziwną negatywną aurą, że miałem spory problem, by podać mu rękę. Ale że spotkanie miało miejsce w ramach obowiązków służbowych, to nie miałem wyjścia i musiałem jakoś się przemóc. Fe.

 • louis_von_cypher

  Oceniono 8 razy 6

  wystarczy obywatelski kop w katabasią doopę, byle chody daleko się kończyły.

 • cmoscmos

  Oceniono 4 razy 4

  To mnie ruszyło:
  "który ma powiązania ze wszystkimi politykami, od prawa po Platformę Obywatelską,"

  Czyli od prawa do centro-prawa. To jest całe możliwe spektrum polityczne według dziennikarzy (i nie tylko), tak wmawiają wszystkim od 30 lat. A potem zdziwienie że liczy się tylko POPiS.

 • dobrylos

  Oceniono 11 razy 3

  PEDOFILSKIEMU LOBBY W POLSKIM KOSCIELE I WŚRÓD WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z NIM POLITYKÓW TWORZY PRAWO KTÓRE MA ZABEZPIECZYĆ IM NA KOLEJNE LATA ......NASTEPNE OFIARY DO GWAŁTÓW.

 • lipcowakobieta

  Oceniono 7 razy 3

  A rodzice w domu tez nie będa mogli uświadamiac swoich dzieci w kwestii seksualności? bo jak dziecko powie o tym w szkole, a nauczyciel z pisu zglosi to na policje pisowska, to rodzice pójda siedzieć na 5 lat?

 • felicjan.dulski

  Oceniono 7 razy 3

  Dymer...
  od dymania?

 • liwia01

  Oceniono 4 razy 2

  Mam bardzo duży szacunek dla tej posłanki.Jest odwazna ,podejmuje mocno niepopularne w naszym kraju tematy i konsekwentnie się nimi zajmuje.Bardzo jej kibicuję,pora,by Polacy zobaczyli wyrażnie,jakich mają przewodników "duchowych" i by zrozumieli,że to jest żródłem naszych wszelkich nieszczęść od wieków.

 • potulny

  Oceniono 4 razy 2

  edukacja sexualna wyglada tak! chlopczyk pyta tatusia, tato skad ja sie wzialem.? synku bocian cie przyniosl. tato nie jest ci wstyd bocianice pie...+.

 • jerzysm42

  Oceniono 5 razy 1

  Kościół stać na to, żeby wynająć hejterów.
  Czym im płacą?
  Srebrnikami czy obietnicą życia wiecznego?

 • potulny

  Oceniono 4 razy 0

  babci sie nalezalo.

 • vinc.pl

  Oceniono 3 razy -1

  .... #Ⅎ ...

  .

  .
  ... ok #JS-W !!! Problem tylko w tym, iż #MY# nie uznajemy wyników tych wyborów !!! Także nie urządzamy się w nowym parlamencie, tylko wyłaniamy DATĘ NA POWTÓRKĘ WYBORÓW !!!
  .

  .
  ... raport OBWE jest NIEZALEŻNY i nie pozostawia żadnych ZŁUDZEŃ !!!
  .

  .

  .
  ... #RIP #RA #RE & #4884NY resume: !!! ... NOWE WYBORY ... !!!
  .

  .

  ... #OV#ER# ...

  .

  #RÆ

 • tomaselli

  Oceniono 10 razy -4

  Szanowna redakcjo, czy nie uwazacie, ze publikowani bredni tej pani kompromituje Was ?

 • irenevonbrick

  Oceniono 7 razy -5

  To ta pani co była u Papieża z Oszustem.Dyktatorka kobiet

 • kirk01

  Oceniono 8 razy -6

  Ta pankòwa niechbstad idzie. Obok Mikkego to najbardziej szurnięty poseł w Sejmie. Miej babsztylu pretensje do lewicy. Kto konkorda podpisał i nadal im tyle praw" ? Formacja, którą reprezentujesz,kretynko

 • ireneusz50a

  Oceniono 9 razy -7

  odgrzewane kotlety dla nieświadomych, już powstała komisja sejmowa w sprawie pedofilii, to co ta pani jeszcze chce tworzyć ?, teraz potrzebna jest komisja przeciw pederastom.

 • a.sz

  Oceniono 14 razy -8

  Ta pani " precz z dyktaturą kobiet" mówi z sensem tylko wtedy gdy się pomyli.
  To typowa socjoterrorystka. Robi wszystko z najwyzszym zaangażowaniem. Walczy do ostatniej kropli lakieru do paznokci o wolność swojej płci . powiem więcej o nadprzywileje dla swojej płci. To swoisty sexterror . Szkoda , że tematy prze nią podejmowane interesują tylko bardzo wąskie grono socjoterrorystów.
  Zastanawiająca jest jej prawie patologiczna nienawiść do Kościoła.
  To nie spór ideologiczny , to nachalna indoktrynacja antyklerykalna. Czuć tu piekłem....kobiet a może lesb.

 • lukki69

  Oceniono 12 razy -10

  Ustawa przeciw pedofilii to projekt obywatelski poparty 250000 podpisów.......może zamiast machać gołym tyłkiem pod oknami Kurii lepsza demokracja jednak drodzy homo terroryści....

  Za chwilę będzie kolejny projekt o ochronie symboli religijnych i godności drugiej osoby......

  Wygląda na to że jesteście marginesem społecznym....

 • lukki69

  Oceniono 16 razy -10

  Czemu lewactwo jest takie obłudne i wybiórcze?????
  Z takimi ludzmi nie da się merytorycznie i uczciwie dogadać dla dobra ogółu...
  Pedofilia w "garniturze" jest o wiele większym problemem niż pedofilia w "sutannie"....ta Pani po prostu zgodnie z marksistowskimi poglądami nienawidzi chrześcijaństwa jako konkurencji

 • a.ba

  Oceniono 22 razy -10

  To ta pani co wyrzuciła własne psy do hycla?
  To rzeczywiście ma 'kompetencje'.
  Kto na taką babę oddał głos ? (zmarnował) Tylko analfabeta mógł to zrobić.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 16 razy -10

  Jezeli ktos kojarzy opieke nad domowym czworogami z porzucaniem ich w schronisku, to na 100% zostanie zaproszony w roli eksperta do poranka tokfm.

 • zuuuraw

  Oceniono 18 razy -12

  Każde zdanie Pani Szlezwik-Holstein to kłamstwo. Chwali się raportem przekazanym papieżowi, zapomniała jednak dodać że autorem raportu, opartego głównie na konfabulacjach i urojeniach, i zarazem osobą którą, jako ofiarę "księdza pedofila", przedstawiła papieżowi, a którą papież pocałował, jako ofiarę księży w rękę, jest Pan Lisiński, kłamca, oszust i wyłudzacz pieniędzy, założyciel i były już prezes fundacji "Nie lękajcie się". Co do księdza że Szczecina w z Polsce, o czym zapewne Pani Szlezwik-Holstein dobrze wie, obowiązuje zasada dombiemanej niewinności. Skoro prokuratura już dwa razy umorzyła sprawę, zapewne z braku dowodów obciążających księdza, w święta prawa jest dalej niewinny. Szlezwik-Holstein łże też, jak bura suka, mówiąc że sejm chce zakazać edukacji seksualnej - sejm obradował nad projektem zakazującym seksualizacji dzieci w przedszkolach i szkołach. Widać tzw "edukatorzy seksualni", głównie ze środowisk LGBT... XYZ, utożsamiają edukację seksualną z seksualuzacją młodzieży.

 • bjern

  Oceniono 20 razy -16

  U pani posłanki obserwujemy postępującą katofobię. A może niech powoła kolejną komisję ds. pedofilii w kręgach artystycznych oraz przepływu publicznych pieniędzy w teatrach publicznych? Ale jak znam życie, to ona swoich nie ruszy...

 • patriot.wr

  Oceniono 21 razy -17

  Tak sobie myślę, jak trzeba mieć zryte pod beretem, żeby na nią oddac głos!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX