Komentarze (58)
Frasyniuk: Schetyna jest tak podobny do Kaczyńskiego, że aż trudno znaleźć różnicę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • lubicz56

  Oceniono 6 razy 0

  Tak jakby w panabanasiowym państwie nie było większych problemów niż Schetyna. Ludzie umierają w poczekalniach SORów lub są codziennie rozjeżdżani na przejściach, prokuratura kpi sobie z prawa, prezydent z Konstytucji, PiS zabiera się do falszowania wyniku wybów do Senatu a ten tutaj pieprzy, że mu Schetyna Kaczyńskiego przypomina.

 • gr_ub_y

  Oceniono 8 razy 0

  Schetyna nie ma nic wspólnego z premierem dr Jarosławem Kaczyńskim.

  Premier dr Jarosław Kaczyński to charyzmatyczny lider, człowiek wykształcony o wysokiej inteligencji i kulturze osobistej. Schetyna nie ma żadnej z tych cech. Schetyna jest jak siermiężny trep w wojsku. Umie wydawać rozkazy, ale poza swoje ograniczenia nigdy nie wyjdzie.

  Żeby Grzybowi nie było tak przyjemnie, to dodam, że premier dr Jarosław Kaczyński również i Grzyba przerasta we wszystkim o lata świetlne.

 • aboco68

  Oceniono 4 razy 0

  frasyniuk jest "toże" podobny do shreka, zbyt słaby i miernowaty, dał się zepchnąć na margines i ... bardzo dobrze

 • saves

  Oceniono 10 razy 0

  Hahaha . Od dawna twierdzę, że Grzesio to nieudolna podróba prezesa, której marzy się taki wpływ na partię, jak ma Kaczyński

 • reksoall

  Oceniono 8 razy 0

  Przede wszystkim, żeby usunąć PIS od dładzy należy całe PO wraz z inną opozycją posadzić za kraty lub wyrugować z życia społecznego raz na zawsze. Utrudniać, kłody pod nogi, ostentacja w ostracyzmie, zgniłe jaja, wnioski do sądów o cokolwiek, byle z sądów nie wychodzili. Zacząć od schetyny, a skończyć na millerze.

 • zueoko

  Oceniono 4 razy 0

  Byście się moi drodzy zajęli realnymi problemami Świata i sposobami na ich rozwiązanie zamiast głosować na polityków, z których prawie każdy myśli o tym jak się wzbogacić waszym kosztem. Ten, który tak postępować nie chcę szybko wylatuje za burtę. Miłego seansu następnych wyborów.

 • prawdziwyklecha

  Oceniono 4 razy 0

  A zeby?

 • cleryka

  Oceniono 3 razy -1

  W 100% zgadzam się z p.Frasyniuka opinią nt. tego p. Grzesia.Dodsm tylko,że do Kaczyńskiego Jarka,to jemu bardzo daleko..tylko typowy zamordyzm,ale nie w umiejętności manipulacji ludżmi,ani w kreowaniu rzeczywistości. Jedno i drugie jest ohydne wobec wyborców. Przytoczę cyt. z dialogu w książce sp.Teresy Torańskiej."Ty się Jarek kiedyś zakiwasz". Czekam kiedy się nareszcie zakiwa na amen,samo zło,a Grzegorz Schetyna i zło i mściwość...i tylko te dwa ostatnie przymiotniki lączą p. Frasyniuk tych dwóch polityków.

 • jac_l_w

  Oceniono 12 razy -2

  Władziu, nie pitol. Nigdy nie byłem fanem Schetyny (on kiedykolwiek miał jakichś fanów?), ale też nie widzę powodów do równywania go z największym szkodnikiem polskiej polityki od czasów Mieszka. Zresztą chłopie, jak tak bardzo cię to wkurza, wiesz co trzeba zrobić, kiedy skręcić koła i wdepnąć gaz, to wsiadaj i kieruj! Poważnie, bo przecież świetnie wiesz, ze za Schetyną nie czai się do skoku żaden młody prężny idol opozycji, który porwie tłumy. Jak Grzesia zagryzą, to za kierownicę siądzie jakaś Mucha, czy Budka. Ciepłe kluski, do tego nieświeże.

 • prosty_chlop_gazeciarz

  Oceniono 6 razy -2

  Kaczyński niby też przegrywał 7 czy 8 wyborów z rzędu aż coś się odblokowało. Gdyby Schetyna pod tym względem miał być podobny, to może nie jest tak źle?

 • lubicz56

  Oceniono 12 razy -2

  Same pislamskie trolle zaniepokojone losem PO i niedobrym Schetyną :) Nudne się to robi, Szefernaker mógłby od czasu jednak płytę zmienić.

 • niktalboktos

  Oceniono 4 razy -2

  Chyba nie mógł bardzioej upokorzyć przeciętnego wyborcę PO/KO niż wygłąszając opinię że Schetyna jest niemal Kaczyńskim w swoim stylu bycia i działaniach. Smiejecie się z PiS, gardzicie PiSem...a tu okazuje się ze wasz "lider" jest niemal Kaczyńskim. Zrobiło się kabaretowo po wyborach. Schetyna będzie walczył i teraz poleje się "krew". Tak czy owak zgodnie z powiedzeniem "co nas nie zabije to nas wzmocni" mimo wszystko PO wyjdzie z tego bagna wzmocniona, nie mam wątpliwosci.

 • magda_breslau

  Oceniono 14 razy -2

  Marzy mi sie czlowiek, ktory w koncu powie Jarkowi: "Myli sie pan, panie posle Kaczynski. Myli sie pan, oczekujac, ze bedziemy odpowiadac na panskie wyzwiska, oskarzenia i insynuacje. Nie jestesmy tu po to, by zajmowac sie panem. Jestesmy tu po to, by zajac sie czyms WAZNYM. Ograniczeniem wladzy Wladzy, przywroceniem prawa w Prawie, edukacja, ruskim weglem, ktory truje nasze dzieci, kapitalem spolecznym"... Na razie nic. Na razie zajmujemy sie Jarkiem.

 • jozbieszczad

  Oceniono 6 razy -2

  Strzał z ,,Aurory" padł.

 • sawicki1

  Oceniono 9 razy -3

  Grzegorz i Jarek są jak bliźniacy : de Vito i Schwarzenegger .
  Jak plus ujemny i minus dodatni.
  No to Władek wymyślił.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 17 razy -5

  Schetyna jest tak podobny do Kaczyńskiego, że aż trudno znaleźć różnicę?
  Ależ bynajmniej!
  Schetyna to sprzedajny żul.
  Kaczyński to mąż stanu.

  A pan, panie Frasyniuk, oprócz tego że gminnym głąbem to jesteś tym, czym się określa ludzi niecenzuralnie

 • soldadura104

  Oceniono 5 razy -5

  Shetyna postawił się do TUSKA a Kaczyński do WAŁESY

 • bystry_bronek

  Oceniono 7 razy -7

  Tu pomyłka bo akurat "bliźniakiem" Kaczyńskiego w sensie porównywalnych charakterów, aspiracji, talentów i bezwzględności jest Tusk. Dowodem jest to, jak zapamiętale się zwalczają - najróżniejszymi środkami. Jest to znany w psychologii przypadek rywali o podobnym potencjale (każdy podświadomie wybiera przeciwnika równego sobie).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX