Komentarze (165)
Mandat senator Lewicy zagrożony. "Uzasadnienie protestu PiS jest kuriozalne"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • matri3x

  Oceniono 4 razy 4

  E tam dlaczego tak skromnie. Dlaczego jedynie nieważne na piss. Przecież głosy na KO suweren też chciał oddać na piss. Tak przynajmniej rozumuje "naczelnik".

 • agnrodis

  Oceniono 4 razy 4

  PiSowi nie udalo sie zamataczyc w czasie wyborow, wiec zrobili to po wyborach, a teraz chca liczyc te zmataczone glosy!!!!!!!!!!!!!

 • franclajn

  Oceniono 8 razy 4

  Red. Wróbel nie nadaje się do radia. Ma nieemisyjny, jazgotliwy głos i manierę przerywania swoim rozmówcą. Nie da się go słuchać. Denerwuje.

 • Gambit szachowy

  Oceniono 3 razy 3

  Fajna jest ta Gabrysia, reprezentacyjna figura i uroda. Pomyślunek zapewne też w porządku. Gdyby mały lubił kobiety już go widze w kiblu jak wali kapucyna.

 • total_immersion

  Oceniono 3 razy 3

  Ja sie dziwie pisowi ze sie bawia w jakies tam protesty przeliczanie i inne malo produktywne rozwiazania.
  Wystarczyloby w trybie nocnym wprowadzic ustawe ze glosy odfane na pis licza sie podwojnie i po klopocie.
  Prawo suwetena jest nadrzedne nad prawem stanowionym.
  Pierwsza poprawka do konstytucji Pis.

 • andree111111

  Oceniono 5 razy 3

  Bo Kłamczyński to bolszewik z krwi i kości. Wierny uczeń Stalina.

 • cbk-kbc

  Oceniono 3 razy 3

  "Oni twierdzą, że na kartach nieważnych, na przykład podwójnie skreślonych, były głosy na kandydata PiS. "
  To znaczy, że w ich wyborcy to matoły, które nie potrafia głosować. I rzeczywiście

 • s-w-z

  Oceniono 3 razy 3

  Przecież każdy głosujący MA PRAWO oddać głos nieważny. Z różnych powodów.

 • bardzozimnylk

  Oceniono 2 razy 2

  Wczoraj TV pokazała miejsce gdzie takie głosy są przechowywane - ogólnodostępna piwnica jakiegoś budynku i pomieszczenie na kłódkę za 20zł z Castoramy. No i zbiornik na przechowywanie głosów - worki jutowe po ziemniakach. Jestem przekonany że w razie czego tajni agenci ABW i CBA będą w stanie ochronić takie pomieszczenie gdy zajdzie potrzeba....

 • pan_wafel_wielki

  Oceniono 2 razy 2

  Czy Wy już za siebie naprawdę nie możecie? Kalectwo językowe poraża!
  "- argumentowała gościni Poranka Radia TOK FM."

 • janviertrois

  Oceniono 2 razy 2

  Frasyniuk powiedział: ulica na pewno zawyje!

 • starczypl

  Oceniono 2 razy 2

  Prostacy i Swinie

 • baby1

  Oceniono 2 razy 2

  Bolszewicy z PiS-u wiedzą lepiej co dobre dla państwa. Owszem może być Sejm, Senat, Prezydent, ale tylko pod jednym warunkiem, że to ich Sejm, ich Senat ich Prezydent.

 • poppers68

  Oceniono 2 razy 2

  Właśnie z uwagi na fakt, iż poszczególne instytucje mogące usłużnie wesprzeć partię rządzącą są niemal gotowe do działania należy położyć absolutny nacisk na to aby KAŻDE działanie przy zdeponowanych głosach odbywało się pod patronatem obserwatorów OBWE. Natychmiast.

  To smutne, w 2007 roku, gdy PIS rządził po raz pierwszy a OBWE pytało ówczesną opozycję, czy przysłać obserwatorów na wybory, ówczesna opozycja absolutnie odmówiła tłumacząc to brakiem takiej potrzeby.
  Po kilkunastu latach dorobiliśmy się takich azersko-kaukasko-mołdawskich standardów, że opieka OBWE jest niemal nieodzowna.

  PIS jednak musi mieć świadomość, iż jeśli doprowadzi za 4 lata do sytuacji, gdy równie nieudolnie ( jak zresztą całokształt sprawowania przez tę partię władzy można postrzegać) będzie próbowało nieoddać ewentualnej władzy, może doprowadzć do sytuacji wyprowadzenia czołgów Leopard poza bramy związków taktycznych.
  I to wcale nie w ramach poparcia " towarzysza Jarosława". Nastroje w armii są fatalne. Nie lekceważyłbym natury Polaków.

 • rbik53

  Oceniono 2 razy 2

  .
  Nie na się co dziwić.
  PiS to wieśniacka partia.
  .

 • 14ar14

  Oceniono 3 razy 1

  Kto te obie paszcze ze zdjęcia liftingował???
  Toż to woła o pomstę...

 • maks1956

  Oceniono 3 razy 1

  to PiS jest odpowiedzialne za przeprowadzenie sprawnych uczciwych wyborów jeśli pisiory kwestionują zwycięstwo opozycji tzn ze PiS nie potrafi pogodzić się z porażką

 • bfkejab

  Oceniono 3 razy 1

  "W każdej komisji był przedstawiciel PiS. Nie wyobrażam sobie, żeby te głosy mogły być źle policzone". No właśnie, ci przedstawiciele źle liczyli, za mało dodawali swoim. Teraz trzeba dodać tyle, aby wystarczyło.

 • pinkdotr

  Oceniono 3 razy 1

  Jeśli Kaczyński waży się podnieść łapsko na wynik wyborów, to znowu będziemy na ulicach i nie będą to już tak kulturalne protesty, jak w obronie sądów.

 • zgryz3

  Oceniono 3 razy 1

  PiS - i wszystko jasne. Każdy ruch partii oszustów, chuliganów i szemranych właścicieli Polski - PiS - powinien być sprawdzany przez CBA, prokuraturę, psychologów, psychiatrów i zawodowych komików tylko dlatego, że to PiS.

 • jac_l_w

  Oceniono 7 razy 1

  To, że w każdej komisji był przedstawiciel PiS o niczym nie świadczy. Wystarczy, że 1/3 z nich była analfabetami, a połowa matołami, a reszta tylko udawała, że cokolwiek kuma, by totalna opozycja mogła robić, co zechce.

 • eva_bramborova

  Oceniono 5 razy 1

  Skoro zarzuty PiS są "kuriozalne" to dlaczego mandat SLD jest zagrożony?Logika Watsonie!

 • tygrys102

  Oceniono 1 raz 1

  partia kaczyńskiego ? to banda chuliganów politycznych i łotrów

 • dcag

  Oceniono 3 razy 1

  @sparky6
  Sądząc po tobie, to nawet jeśli mają ludzi za debili, to mają rację.
  Kto zaczął cyrk z protestami?
  I najważniejsze, kto będzie rozpatrywał protesty? Pisowski izba

 • Gambit szachowy

  Oceniono 1 raz 1

  Jak urządzić to urządzić na całej linii od A do Z prawda mały??, kolesie w odpowiednich resortach pomogą. Ale coś za coś. Szykuj taka premiera dla zera, bo inaczej 4 litery panie niskopienny.

 • tomaselli

  0

  "Gościni" ? A coz to za potworek ?

 • saammm

  Oceniono 2 razy 0

  Nie liczy się intencja wybircy. liczy sie władza, władza !!! I oczywiście intencje liczących...bo może to taka "delikatna sugestia"... SWOJĄ DROGĄ COEKAWE...NIE PODOBA MI SIE WYNIK, TO ZARZĄDZIMY PONIWNE LICZENIE...ale tam, gdzie PiS wygrał- mimo dużego odsetka głosów nieważnych, liczenie byłoby łamaniem demokracji...
  I jeszcze jedno. Kiedy PiS przegrywał wybory, twierdził, że to rząd je sfałszował. A kto teraz rządzi? PO???

 • 8zorro

  Oceniono 4 razy 0

  Jarosław Kaczyński. Szuler i kombinator ze Srebrnej, naczytał się książek o dyktatorach. Stalin rzekł: Nieważne kto głosował. Ważne, kto liczy głosy. Tak postępuje człowiek, którego idolem są Stalin i Hitler. Polsko - wybrałaś. Za 500 zł miesięcznie. Warto było?

 • 0

  Nareszcie jakaś reprezentacyjna buzia!! Wprawdzie przeciwny obóz rządzący niż PiS pałac o niebo bardziej reprezentacyjna twarz figura i zapewne inteligencja nic Kempa ten trans Mazurek Piotrowicz lub inne brocho podobne.

 • qwardian

  Oceniono 2 razy 0

  Liczenie głosów i ważne głosy to fundament demokracji.

 • andrzej.wald

  Oceniono 1 raz -1

  Jeżeli w każdej komisji był przedstawiciel PiS to możliwe, że tyle głosów bylo nieważnych, bo zostały oddane na LEWICĘ.:-) Ile wśród głosów nieważnych to puste karty, a ile takie, gdzie skreślono wszystkich kandydatów lub przecięcie "krzyżyka" wypadło poza ramką przy nazwisku kandydata? W protokołach, które są podpisywane przez komisje takie rzeczy są odnotowywane. Z danych PKW wynika, że w całym okręgu nr 75 wydano 129 769 kart do głosowania wyborcom w wyborach do Senatu. Z urn wyjęto 129 752 kart do głosowania w wyborach do Senatu. Najprawdopodobniej 17 brakujących kart zostało wyniesionych przez wyborców z lokali wyborczych. Spośród kart wyjętych z urn 8 było nieważnych, najprawdopodobniej nie zostało podbitych pieczątka danej komisji wyborczej. Zatem liczba kart ważnych wynosi 129 744. Z danych PKW wynika, że liczba oddanych głosów ważnych w okręgu nr 75 w wyborach do Senatu to 125 995. Zatem głosów nieważnych było 3749, w tym 1302 głosu z powodu skreślenia nazwisk obu kandydatów lub postawienia krzyżyka w kratce przy nazwiskach obu kandydatów oraz 2447 tzw. pustych kart do głosowania. Na kandydatkę LEWICY zagłosowało 64 172 wyborców, a na kandydata PiS 61 823. Różnica na korzyść kandydatki LEWICY wynosi 2349 głosy. W tej sytuacji na korzyść kandydata PiS musiałaby PKW zaliczyć prawie wszystkie tzw. puste karty, a dokładnie ponad 96 proc. by wygrał.:-) To jest mission impossible.

 • abm1

  Oceniono 3 razy -1

  Awanturnik żoliborski robi to co najlepiej potrafi. A więc mamy awanturę i podważanie demokracji w Polsce.

 • sparky6

  Oceniono 7 razy -1

  PiS składa protesty wyborcze co świadczy o ostatecznym upadku demokracji. Za to protesty POKO są "głęboko uzasadnione", więc jest OK.
  Oni naprawdę mają ludzi za debili!
  Czy ich elektorat tego nie widzi?

 • pieknyinaczej

  Oceniono 2 razy -2

  To jest Orwell - tak się to zaczyna , a potem ewaporacje , dwójmyślenie i policja myśli.

 • do_mappiego

  Oceniono 2 razy -2

  Oj ten 2. sort...

 • pator77

  Oceniono 8 razy -2

  "Senatorka-elektata" hahahaha

 • skp110

  Oceniono 6 razy -2

  KO też złożyło skargi i te skargi już nie zagrażają demokracji. Dla jaśnie oświeconych (a lepiej powiedzieć ogłupionych) demokracja tylko wtedy jak rządzi Po albo SLD czyli układ z Magdalenki

 • sparky6

  Oceniono 6 razy -2

  Kratka przy nazwisku, tylko nie powiedzieli z której strony i czy pusta, to skąd geniusz miał wiedzieć? Zrobił po uważaniu pieczętując intelektualnie treść wyboru formą graficzną.

 • sparky6

  Oceniono 4 razy -2

  Magda Brzeska: Dzisiaj na sali sądowej dowiedziałam się, że moi rodzice przez wiele lat przeżywali „drobne niedogodności”

 • obserwator_86

  Oceniono 2 razy -2

  Skoro zakłada możliwość fałszowania wyborów, to znaczy to mniej więcej tyle, że jakiekolwiek wybory z ostatnich niemal 30 lat nie mają mocy prawnej. Tutaj tak naprawdę nic się nie zmieniło, więc dopuszczając opcję, że rząd może sobie wybory ustawić, to równie dobrze ustawione mogły być każde poprzednie. To oczywiście absurd. Tak samo stwierdzenie, że jej mandat jest zagrożony. Wygrała, przewaga jest całkiem wyraźna, niech sobie liczą i się ośmieszają. Niestety ośmiesza się również przyszła senator gadając tego typu medialne "sensacje". I to jest prawdziwy problem - nie to, że będzie strata publicznych pieniędzy na ponowne liczenie. Nie to, że kaczor jest jaki jest i będzie się chwytał każdej najmniejszej szansy... Problemem jest to, że zamiast polityków (w tym wypadku senatora) mamy medialne pacynki, dla których liczą się pyskówki w blasku fleszy...

 • sparky6

  Oceniono 9 razy -3

  Facet ukradł cukierka więc został skazany. Marek M. ukradł kamienicę więc Wojewódzki Sąd Administracyjny unieważnił decyzję Komisji Weryfikacyjnej odbierającą złodziejowi nieruchomość. #WolneSądy Niezawisła kasta złodziei & company

 • zawsze_edek

  Oceniono 3 razy -3

  gościni, senatorka-elektka??? ludzie, co wy z tym jezykiem robicie? przeciez to jakas nowomowa jak w Orwellu!!!

 • antygazeta2

  Oceniono 8 razy -4

  Kondomitowa mafia jest wrogiem demokracji. Czego boicie się, głosy należy przeliczyć jeszcze raz a potem odtrąbicie wielkie zwycięstwo nad kaczystowskim reżimem.

 • czarek75

  Oceniono 6 razy -4

  jak POKO sklada protest to gitara jest jak sklada PIS to niemerytoryczne to oszustwo.Problem jest przeliczyc glosz chyba nie

 • tomasowski

  Oceniono 8 razy -4

  "SenatoRKA", "elektKA", "polityCZKA" ....was już nieźle pogrzało ! Może jeszcze niech Kidawa-Błońska niech złoży ślubowanie "obejmując urząd prezydenTKI" to z pewnością obejmie ten urząd ale niezgodnie z Konstytucją ! Przepraszam nie urząd a "urzędkę". Ten portal a raczej "portalka" zaczyna zakrzywiać rzeczywistość niczym pis.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX