Komentarze (58)
Pawłowicz i Piotrowicz w TK? Ekspert: To właściwe osoby, żeby zarządzać zgliszczami
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • romek_z_warszawy

  Oceniono 4 razy 4

  Skąd oni wezmą konia. Przecież w Janowie wyzdychały. Najwyżej kota.

 • Waldemar Skowronski

  Oceniono 3 razy 3

  No Kler Teraz będzie mógł Legalnie Dzieci Badać Grzrchomierzem swoim i namaszczać spermą jako najświętszy olejek .

 • misiek12321

  Oceniono 2 razy 2

  Rozumiem że to wypowiedź eksperta z ramienia PiS? Banda s... ów!

 • trabant

  Oceniono 2 razy 2

  Polacy Polakom gotowali ten los.

 • wieraku

  Oceniono 1 raz 1

  Jak można te kreatury społeczne wprowadzać do TK. Już i tak TK jest tworem Kaczyńskiego, a teraz to już chamstwo, ubeki, hołota, dziadostwo. Do tego mógł tylko doprowadzić psychopata Kaczyński i jego podnóżki. Trzeba wyjść na ulice, odzyskać wolność, demokrację i szacunek Europy i świata.

 • marchwianka.0

  Oceniono 1 raz 1

  Może to pierwszy krok do wprowadzenia stanu wojennego w Polsce przez PiS? Prokurator stanu wojennego Piotrowicz bardzo się do tego nadaje!!!

 • daniell157

  0

  A gdzie jest ja się pytam błogosławiony męczennik wielmożny Ojciec Tadeusz R. Przecież on jest najbardziej sprawiedliwy, a w sedziowaniu to już ma doświadczenie od wielu lat. Co tydzień na ambonie obraduje i sedziuje za kim ma głosować rada sprawiedliwych (emeryci wyklęci).

 • awm10

  0

  Banaś na prezesa TK!
  Taki piękny budynek, jak z kryształu,
  i się marnuje.

 • jurii.sachar

  Oceniono 4 razy -2

  Bardzo dobre trzy kandydatury.... Nominacje powinny być formalnością, przejdą wszystkie trzy osoby... Szczególnie cieszymy się z powrotu naszej Krysi Pawłowicz... Pamiętacie jak nam był żal, gdy ogłosiła decyzję o niekandydowaniu do Sejmu... A teraz znowu Ją mamy, Jej wspaniałe riposty dla lewactwa, no i niezapomniana "myszka agresorka".... Pani Krysiu czekamy niecierpliwie na powrót i pozostałym tez życzymy powodzenia...

 • wierze_w_ateizm

  Oceniono 9 razy -3

  znam tego eksperta
  miał problemy ze zdaniem matematyki na maturze....
  ....

 • karrampa

  Oceniono 6 razy -6

  To fakt, bo ekscesach P0przedników ciężko jest coś odbudować.

  Za GW 'Jak karmiliśmy demona':
  'To TK jeszcze z 1997 r. piórem prof. Andrzeja Zolla radykalnie ograniczył prawo do aborcji. Ten sam profesor Zoll dwa lata temu próbował poprzez Komisję Kodyfikacyjną przywrócić karalność za 'doprowadzenie do śmierci dziecka poczętego'.
  Trybunał nie tylko utrzymał karalność za 'obrazę uczuć religijnych' (co zbliża nas do Iranu i Arabii Saudyjskiej), ale także zalegalizował nieograniczony ubój rytualny zwierząt, noszenie burek oraz rytualne obrzezanie dziewczynek w imię 'wolności religii', którą prezes Andrzej Rzepliński nazwał 'źrenicą konstytucji '

 • patriot.wr

  Oceniono 11 razy -9

  Skoro kanalie antypolskie tak skomlą, wyją i toczą piane z pysków, to znaczy, że wybór Pani Pawłowicz, Pana Piotrowicza i Pani Chojny-Duch byłł celny i w punkt!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX