Marian Banaś złożył świateczne życzenia: Niech to będzie pomyślny rok dla nas wszystkich

- Na Nowy Rok życzę, aby państwo poczuli, że nasz wielki dom, który nazywamy Polską, zapewnia nam wszystkim ciepłe słowa i nakrycie, że dba o nas tak samo, jak my staramy się dbać o niego. Niech to będzie pomyślny rok dla nas wszystkich - życzył prezes Najwyższej Izby Kontroli, Marian Banaś.
Zobacz wideo

Prezes Najwyższej Izby Kontroli Marian Banaś na filmie opublikowanym na stronie internetowej Izby przypomniał, że najważniejszy w Bożym Narodzeniu jest cud narodzin Dzieciątka Jezus. 

- Jesteśmy jak ci pasterze, co przybieżeli do Betlejem, składając Dzieciątku hołd i otrzymując od Niego nadzieję. Nadzieję spełnioną. Pragnę życzyć wszystkim państwu, by przy wigilijnym stole mieli państwo poczucie wspólnoty właśnie w duchu radości i miłości. I niech w każdym domu znajdzie się nakrycie i ciepłe słowo dla każdego. Niech się spełniają nadzieje - mówił prezes. 

- Na Nowy Rok życzę, aby państwo poczuli, że nasz wielki dom, który nazywamy Polską, zapewnia nam wszystkim ciepłe słowa i nakrycie, że dba o nas tak samo, jak my staramy się dbać o niego. Niech to będzie pomyślny rok dla nas wszystkich. Niech nie zabraknie w nim dobra i wzajemnego szacunku - życzył Marian Banaś, prezes Najwyższej Izby Kontroli.

Aplikacja TOK FM. Słuchaj i testuj przez dwa tygodnie.

DOSTĘP PREMIUM