Marian Banaś złożył świateczne życzenia: Niech to będzie pomyślny rok dla nas wszystkich

- Na Nowy Rok życzę, aby państwo poczuli, że nasz wielki dom, który nazywamy Polską, zapewnia nam wszystkim ciepłe słowa i nakrycie, że dba o nas tak samo, jak my staramy się dbać o niego. Niech to będzie pomyślny rok dla nas wszystkich - życzył prezes Najwyższej Izby Kontroli, Marian Banaś.
Zobacz wideo

Prezes Najwyższej Izby Kontroli Marian Banaś na filmie opublikowanym na stronie internetowej Izby przypomniał, że najważniejszy w Bożym Narodzeniu jest cud narodzin Dzieciątka Jezus. 

- Jesteśmy jak ci pasterze, co przybieżeli do Betlejem, składając Dzieciątku hołd i otrzymując od Niego nadzieję. Nadzieję spełnioną. Pragnę życzyć wszystkim państwu, by przy wigilijnym stole mieli państwo poczucie wspólnoty właśnie w duchu radości i miłości. I niech w każdym domu znajdzie się nakrycie i ciepłe słowo dla każdego. Niech się spełniają nadzieje - mówił prezes. 

- Na Nowy Rok życzę, aby państwo poczuli, że nasz wielki dom, który nazywamy Polską, zapewnia nam wszystkim ciepłe słowa i nakrycie, że dba o nas tak samo, jak my staramy się dbać o niego. Niech to będzie pomyślny rok dla nas wszystkich. Niech nie zabraknie w nim dobra i wzajemnego szacunku - życzył Marian Banaś, prezes Najwyższej Izby Kontroli.

Aplikacja TOK FM. Słuchaj i testuj przez dwa tygodnie.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (5)
Marian Banaś złożył świateczne życzenia: Niech to będzie pomyślny rok dla nas wszystkich
Zaloguj się
 • szpung

  Oceniono 1 raz 1

  Tia, po Grodzkim Banas.

 • wolo

  0

  Szczęść Boże, nasz PancerNIKu,

 • slone3333

  0

  Jaja jak berety. Jakaś wirtualna rzeczywistość.

 • zmudzin_jozef1

  Oceniono 3 razy -1

  Ale ma tupet ten gangster Banaś z mafii tow Jarosława Kaczyńskiego.

 • marudna.maruda

  Oceniono 3 razy -1

  Wspaniałe życzenia, tyle że do ich spełnienia droga daleka. Pan Banaś powinien zdaje się trochę swoich spraw uporządkować, ku chwale ojczyzny. Ciepłe słowa nie zawsze wystarczają, a słów pełnych jadu, złośliwości, poniżania w naszym kraju jakby przybywało. Może składający życzenia (nie tylko prezes NIKu) zaczną od siebie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX