Komentarze (75)
Władimira Putina nie zaproszono na uroczystości do Auschwitz. "Nie zaproszono na nie nikogo"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • js08836

  Oceniono 7 razy 1

  A po co mieli zapraszać ? Obóz wyzwolil Rajmund Kaczyński z synami. JadwIga Kaczyńska, tylko podawała naboje.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 7 razy 1

  od wielu lat obserwujemy "dwoistość" obchodów ważnych wydarzeń:
  1. Maja , Konstytucji 3. Maja, święta wyzwolenia 22 lipca czy 11 sierpnia, wprowadzenia stanu wojennego, a ostatnio uwikłani zostaliśmy przez prezydenta Rosji w wywołanie II w.św.

 • przyganiacz

  Oceniono 29 razy 1

  Władimira Putina nie zaproszono na uroczystości do Auschwitz. "Nie zaproszono na nie nikogo"

  Widać wystarczą sami Polacy. Mają swoje obozy...

 • krawat23

  0

  Panie Zając ! Tak zapraszać mozna Iwana Iwanowicza Iwanowa z rosyjskie Koziej Wólki, a nie prezydenta kraju, którego wojska wyzwoliły obóz. Z tego własnie powodu Rosja powinna mieć "kartę stałego i waznego/najwazniejszego uczestnika". To co zrobiono to dzieciece igraszki w polityke.

 • alex777

  0

  To skutki rusofobii i otwartej polityki Polski od lat szkalującej wszystko co związane z Rosją. Dokładnie jak przed wojną, kiedy byliśmy głównym państwem antysowieckim. A potem zostaliśmy z ręką w nocniku. Sąsiadów nie musimy kochać ale trzeba żyć z nimi w zgodzie

 • jur73

  Oceniono 2 razy 0

  Czyli ciąg dalszy konfliktów w ramach tzw ." polityk historycznych " . A może lepiej wrócić do tzw. " wieku interpretacji " i zgodzić się z tezą klasyka - " Nie ma czegoś takiego jak fakty, tylko interpretacje." Friedrich Nietzsche Oczywiście fakty mają miejsce , ale dla istot rozumnych istotne są tych faktów interpretacje . artelis.pI/artykuly/25644/Wlasnie-fakty-nie-istnieja-jedynie-interpretacje.-Fryderyk-Nietzsche

 • johang28

  Oceniono 6 razy 0

  Jeżeli jakiś kraj nie przestrzega praworządności, łamie prawo i konstytucję. tego wszyscy olewają. Pisuary chwalą się, że nie są już na kolanach, tak to prawda, oni już pełzają na brzuchu. A Amerykanie tolerują Polskę tylko ze względu na duże zakupy broni przez polski rząd, nawet prezydenta USA nie było na uroczystościach 100-lecia uzyskania niepodległości. Pisuary to w historii Polski największe szkodniki, prostaki i partacze, prostej ustawy nie potrafią zrobić bez łamania prawa i konstytucji, a wszystko dzięki swojemu tępemu elektoratowi, który dał się kupić za " pinset+".

 • iwa7

  Oceniono 2 razy 0

  "MRO działała od 2000 do 2018 roku.....Podczas rządów PiS Międzynarodowa Rada Oświęcimska nie została powołana na nową kadencję." - pytam, dlaczego MRO nie została powołana, na nową kadencję!?

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 4 razy 0

  Nie ważne kogo nie będzie,ważne kto będzie...beda wszyscy kandydaci na Prezydenta RP...na pewno!

 • emeni

  Oceniono 10 razy 0

  A czy prawdą jest, że z inicjatwy Polski na forum Rady Europy wysmrodzono rezolucję, w której za rozpętanie 2 WŚ oskarża się tylko i wyłącznie Rosję?

 • mgz

  Oceniono 3 razy -1

  "Władimira Putina nie zaproszono na uroczystości do Auschwitz. "Nie zaproszono na nie nikogo""

  I bardzo dobrze. Czas skonczyc z tym nonsensem.

 • 1953maz

  Oceniono 1 raz -1

  Dlaczego pisior nikogo nie zaprosily odpowiedz jest prosta. Dla powarznych polityków polska pisowska jest skonczona a za slowa wypowiedziane przez durnia jakiego´s gorzko pozalujemy.

 • andrzej2310

  Oceniono 5 razy -1

  Duda miał okazję w Izraelu poprosić Putina o zwrot wraku tupolewa , ale spękał.

 • ja5569

  Oceniono 5 razy -1

  Moze 27 stycznia kto inny niz Putin bedzie prezydentem. Tam to nigdy nic nie wiadomo.

 • ewuer

  Oceniono 9 razy -1

  Idiotyzm rządu Kaczora nie zna granic. Pan prezydent Putin jest jednym z najważniejszych osobistości świata politycznego i lekceważenie jego znaczenia jest prostą drogą do podważania roli Polski w Europie. Zastanów się koci Prezesie i ty pinokio Premierze- dokąd wpędzacie nasz kraj - w objęcia Rosji (tak, jak Zelenski Ukrainę) - bez sojuszników - jak w 1939 - bo NATO nie będzie umierać za kraj reprezentowany przez Kaczyńskiego, Morawieckiego, Jakiego i resztę tych durnych bab o imieniu Beata w PE.
  Spie...ć prze Zaleszczyki - do tego dążycie idioci PiSuaru????

 • adremik

  Oceniono 11 razy -1

  A dlaczego nie zaproszono przedstawiciela Rosji na uroczystości związane z 80-tą rocznicą wybuchu wojny, a zaproszono przedstawicieli Niemiec, czyli tych, którzy wymordowali ponad 6 mln obywateli Polski, a pewnie - gdyby nie Armia Czerwona - mordowaliby następne setki tysięcy !
  A czemu nie zaproszono przedstawicieli Serbii ? Bo Serbowie walczyli z Niemcami ?

 • olal.bana.gw

  Oceniono 9 razy -1

  Mielismy przyjaciol ale tylko do momentu dopoki czlonkowie PiSdu i Rodziny radyja co ryja ma, potomkowie bojownikow z cepami i widlami, nie zainteresowali sie RMO. Teraz nas cepuja. To sie nazywa ze "raz na wozie a raz pod wozem". Teraz jest okres walenia w polaczkow katoliczkow, debilkow wspolczesnego swiata, jak w beben. Amen.

 • borsuk07

  Oceniono 7 razy -1

  a co ma PIS do powołania MRO - Podczas rządów PiS Międzynarodowa Rada Oświęcimska nie została powołana na nową kadencję.

 • snooka

  Oceniono 8 razy -2

  Putina należy zaprosić na obchody 100-lecia Cudu nad Wisłą - będzie miał okazję opowiedzieć o umiejętnościach taktycznych Stalina.

 • jan_sobczak1

  Oceniono 8 razy -2

  I tak świni nikt tu nie chce.

 • miro600

  Oceniono 8 razy -2

  Nikogo , Bardzo dobrze

 • c.t.k

  Oceniono 14 razy -2

  75 lat minęło, a Auschwitz ciągle jątrzy, drażni i dzieli. Kto mordował, ilu zabił, za mało, za dużo, kto wyzwolił, nie wyzwolił bo zniewolił, wyzwolił Ukrainiec, nie Rosjanin, bo był Front Ukraiński. Poczekać jeszcze 25 lat i spalić to w cholerę. Mieszkam , tuż, tuż, obok willi komendanta KL "Plaszow" i często obserwuję wycieczki młodych Żydów stojących przed domem i słuchających przewodnika. Widzę jak na przestrzeni lat coraz bardziej mają te wszystkie historie w d...

 • soldadura104

  Oceniono 9 razy -3

  Izrael chce na konkurencyjnej uroczystości kupić Putina do napadu na Iran

 • snooka

  Oceniono 13 razy -3

  Putin ma to szczęście, że zawsze może przemawiać na obchodach wyzwolenia gułagu.

 • antyleming2

  Oceniono 6 razy -6

  Cześć lemingoidy! Jak to mawiał rudy o putinie: Nasz człowiek w Moskwie. I proszę mi nie bluzgać w komentarzach, bo was psami poszczuję, ruskie onuce!

 • myczyoni

  Oceniono 12 razy -6

  Kiedy , ten z pozoru dbający o prawdę historyczną, rząd upomni się o zadośćuczynienie dla Polaków wyrzuconych z domów przez Rosjan, dla Polaków- ofiary rosyjskiego terroru i ludobójstwa? Kiedy Rosja przeprosi?
  A może prawdą jest, że ten populistyczny rząd jest zbyt tchórzliwy w stosunku do federacji rosyjskiej?

 • onduma

  Oceniono 20 razy -14

  I dalej udaja niekrtorzy politycy , ze zydzi to przyjaciele Polski. Tacy przyjaciele, ze zorganizowali z zydami rosyjskimi ( wielu tylko zydami dla kasy anie z pochodzenia ) cyrk dla holocaust industry.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX