"Wyprowadzają Polskę z Unii, niszczą sądy, by bezkarnie kraść". Tweet Donalda Tuska oburzył polityków PiS

- Wpis byłego premiera Donalda Tuska na Twitterze jest na granicy tego, co nazywamy trollingiem - ocenił wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

Poseł PiS Radosław Fogiel ocenił, że wpis Tuska, to próba "zamieszania w kotle polskiej polityki". "Poziom egzaltacji jest zupełnie niestosowny. Tego typu oskarżenia raczej zwykle piszą anonimowi internauci w komentarzach, bijący się w imieniu swoich partii, a nie - wydawałoby się - poważny (polityk - PAP)" - mówił. "Jest to na granicy tego, co nazywamy trollingiem" - dodał.

Wpis b. premiera Donalda Tuska na Twitterze, to "żałosne konwulsje lipnego moralisty i politycznego obłudnika"; jego polityczne znaczenie, to już tylko prymitywne wpisy - podkreśliła w sobotę europosłanka PiS Beata Mazurek.

"Wyprowadzają Polskę z Unii, niszczą sądy, by bezkarnie kraść, szczują Polaków przeciw drugim" - napisał w piątek na Twitterze były premier i były przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk. Z tweeta wynika, że chodzi o PiS, choć nazwa tego ugrupowania nie pada.

Wpis Tuska skomentowała w sobotę europosłanka PiS Beata Mazurek. "Żałosne konwulsje lipnego moralisty i politycznego obłudnika. Kłamca, który jak się pomyli, to może powie prawdę. Tusk pisze o szczuciu, dzieleniu, złodziejstwie - powinien spojrzeć w lustro, to zobaczy idealnego adresata. Na szczęście jego polityczne znaczenie, to już tylko prymitywne wpisy" - napisała Mazurek.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (13)
"Wyprowadzają Polskę z Unii, niszczą sądy, by bezkarnie kraść". Tweet Donalda Tuska oburzył polityków PiS
Zaloguj się
 • gblo

  Oceniono 6 razy 2

  Nie tylko złodziejstwo, ale korupcja, nepotyzm, łamanie konstytucji, zastraszanie i wiele przestępstw kryminalnych. Wielu powinno już dawno garować. Oni już są bezkarni.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 1 raz 1

  Oddawaj nasze 250 mld prostytuto.

 • tomaselli

  Oceniono 1 raz 1

  Pomijam politycznosc sporu, i wzajemną nienawiść obu zwalczających się ugrupowań politycznych. Jest sytuacją bez precedensu w skali światowej, aby obywatele jakiegokolwiek kraju, w sferze międzynarodowej, występowali przeciwko własnemu krajowi.

 • iskander36

  Oceniono 7 razy 1

  Pan Beat Mazurek powinien wskazać postępowania i wyroki sądowe skazujące Tuska zanim napisze o obłudzie i spoglądaniu w lustro. Pisaliście o Himalajach niegospodarności ? A gdzie te setki, tysiące postępowań ? Gdzie ukarani ? Albo ich nie było, albo mając Zerowego i Szczurka (któremu ostatnio buchnieto 10 baniek z sejfu) u władzy jesteście nieudacznikami, albo przejęliście interes. Tak czy siak: CHWDP-isowi. I pamietajcie: spisywane sa wasze czyny. I dlatego tak staracie się obsadzić sądy waszymi sędziami.

 • lese_majeste

  0

  a co się w tym wpisie pana premiarta Tuska nie zgadza, pisie wyprowadzają Polskę z UE - tak, rozwalają sądy, tak aby je ubezwłasnowolnić i wprowadzić własnych agentów - TAK; no to teraz po co to - ABY BEZKARNIE KRAŚĆ i NADUŻYWAĆ WŁADZY; czyli dokładnie jak napisał pan Tusk i popatrzmy prezio wziął łapówke mówi, że nie dla niego ale dla księdza, ale on wziął, banaś naoszukiwał urząd skarbowy, prowadził interesy z sutenerami i przestępcami, 'dostał' kamienic w prezencie i został prezesem NIK, chrzanowski szef KNF żądał łapówki 40 mln zł i co spokój, kuchciński dupcy nieletnią o czym informuje agent CBA przedstawiając taśmę z nagraniem i co agent już nie pracuje a taśma zaginęła, kuchciński fruwa sobie prywatnie w trybie head na otwarcie szkółki badmingtonowej a za wożenie prywatne swojej żony zapłacił, ale dopiero gdy się rypła, przy okazji będąc na uropie bezpłatnym zarobił u swojego pracodawcy 400 000 zł, to się nazywa bezpłatny urlop, karczewski będąc na uropie bezpłatnym zarobił u swojego pracodawcy 600 000 zł, piękny bezpłatny urlop, przy okazji nie wyjaśnił, czy brał diety zawodowego posła czy nie a działaność zarobkowa i jednoczesne branie diet to przestępstwo, ale co tam ziobrowy czuwa, oborowa wypłaciła swoim nienależnie po kilkadziesią tysięcy wygłasza 'należało im się' prezio nakazuje wpłatę tej klasy na Caritas i co, nie wpłacili, bo połowa a nich kwitów wpłaty nie ma, dalej taki drobiazg rozwalili stadninę w Janowie i co, z tym że tu idzie nie tyle o kasę jak najbardzie zagarniętą ale o utratę imenia firmy, itd., itd.

 • endrju1521

  Oceniono 4 razy 0

  ...miałeś chamie złoty róg...

  Żeby postawić przed Trybunałem.

  wasza kopaczka się posrała !

 • marudna.maruda

  Oceniono 6 razy 0

  Ocena Mazurek zapewne spowodowała u Tuska nagły spadek samooceny. Kto wie, może zamknie się w jakimś eremie i zacznie się zastanawiać, jak tu intelektem, kulturą osobistą, kulturą polityczną do pani Beaty dorównać. Bo przecież kimże jest Tusk wobec naszych trzech eksportowych Beat? One, jak już coś powiedzą, to cały świat oczy i usta szeroko otwiera.

 • jasna0ster

  Oceniono 6 razy 0

  Mazurek widzi źdźbło w oku Tuska, a olbrzymich bel w oczach swoich partyjnych kumpli nie dostrzega???? To po prostu następny przejaw pisowskiej obłudy

 • varranzcomodo242

  Oceniono 7 razy -1

  Tusk w bardzo syntetyczny sposób przedstawił program PIS. A pani Mazurek niech się tak nie denerwuje bo jak to się mówi złość piękności szkodzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX