"Wyprowadzają Polskę z Unii, niszczą sądy, by bezkarnie kraść". Tweet Donalda Tuska oburzył polityków PiS

- Wpis byłego premiera Donalda Tuska na Twitterze jest na granicy tego, co nazywamy trollingiem - ocenił wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.
Zobacz wideo

Poseł PiS Radosław Fogiel ocenił, że wpis Tuska, to próba "zamieszania w kotle polskiej polityki". "Poziom egzaltacji jest zupełnie niestosowny. Tego typu oskarżenia raczej zwykle piszą anonimowi internauci w komentarzach, bijący się w imieniu swoich partii, a nie - wydawałoby się - poważny (polityk - PAP)" - mówił. "Jest to na granicy tego, co nazywamy trollingiem" - dodał.

Wpis b. premiera Donalda Tuska na Twitterze, to "żałosne konwulsje lipnego moralisty i politycznego obłudnika"; jego polityczne znaczenie, to już tylko prymitywne wpisy - podkreśliła w sobotę europosłanka PiS Beata Mazurek.

"Wyprowadzają Polskę z Unii, niszczą sądy, by bezkarnie kraść, szczują Polaków przeciw drugim" - napisał w piątek na Twitterze były premier i były przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk. Z tweeta wynika, że chodzi o PiS, choć nazwa tego ugrupowania nie pada.

Wpis Tuska skomentowała w sobotę europosłanka PiS Beata Mazurek. "Żałosne konwulsje lipnego moralisty i politycznego obłudnika. Kłamca, który jak się pomyli, to może powie prawdę. Tusk pisze o szczuciu, dzieleniu, złodziejstwie - powinien spojrzeć w lustro, to zobaczy idealnego adresata. Na szczęście jego polityczne znaczenie, to już tylko prymitywne wpisy" - napisała Mazurek.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM