Komentarze (102)
Anna Maria Żukowska będzie dalej rzeczniczką SLD?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • malpa-z-paryza

  Oceniono 3 razy 1

  co za hipokryzja w tym kraju!

 • jmwk

  Oceniono 5 razy 1

  Rzecznik mowi to co chcialby powiedziec szef.

 • tomaselli

  Oceniono 9 razy 1

  Niesmaczne !

 • bezidei

  Oceniono 7 razy 1

  chyba Czarzasty nie staje na wysokości zadania.

 • komentator_2000

  Oceniono 9 razy 1

  Jestem zwolennikiem wolności słowa, więc pani Żukowska niech sobie pisze co chce. A to, czy jej wypowiedzi odpowiadają SLD w ustach ich rzecznika, to już wyłącznie ich decyzja.

 • karollorak

  Oceniono 11 razy 1

  Każdy ma swoje poglądy. Jako obywatelka powiedziała to co pomyślało wielu. I tu szacun za szczerość. Ale jako rzecznik partii? To tylko pokazuje że rządzący co innego mówią, co innego robią.....

 • Kazimierz Orszulak

  0

  Dziwie, sie ,.bo pani rzecznik lewicy AM.Zukowska ,nic absolutnie obrazliwego ,czy ublizajscego nie nspisala !!!!!!!Bo czyz nie jest to dziwne ?????,ze nagle umiera czlowiek stosunkowo mlody ;46 lat ,,,,,,a przeciez o 20 lat starszy prezes PZN Tajner,zostal niedawno ojcem ,a prawie o 30 lat starszy aktor Karol Strasburger tez zostal ojcem dziecka!!!Teraz ,w 21 wieku tak mlodo sie po prostu nie umiera_!!!!!!Tym bardziej ,ze taki sedzia to nie ma jakies',ciezkiej i niebezpiecznej pracy ,a dodatku bardzo dobrze im placa ,atakze moga sedziowie przechodzic' ,kiedy tylko chca ,przechodzic w stan spoczynku ,czyli na emeryture,nawet w wieku 38 lat,pewna pani sedzia z Gdan'ska ponad 6lat temu pobirala,w ten sposob ;7000zl emerytury!!!!!Sfustrowany.

 • baby1

  Oceniono 6 razy 0

  Rzeczywiście wygląda to na "Klątwę Dublera". Obsadził PiS Trybunał Konstytucyjny swoimi ludźmi i już trzech trafiło do domu Pana. Długo bym się zastanowił, gdyby mi PiS zaproponował kandydowanie na stanowiska sędziów TK.

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 6 razy 0

  Legendarna (a raczej: mityczna) lewicowa wrażliwość i empatia. Brawa dla państwa!

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 2 razy 0

  Jak szybko wczoraj zniknęły komentarze... nie tak szybko, o ile w ogóle, jak podobne hejty pod artykulami tematycznie zwiazanymi z kk. Ciekawe dlaczego?

 • karrampa

  Oceniono 10 razy 0

  Ten przykład udowadnia, że sowieckie tradycje przenoszą się nawet na kolejne pokolenia.
  Widać towarzysze nie gorzej ją wychowali niż absolwenci Duraczówki swoich następców.

 • cmochall

  Oceniono 12 razy 0

  Wprawdzie to nie wypada mowic w ten sposob w dniu smierci ale powidziala prawde. Byl dublerem , przyjal nominacje z zadowoleniem.

 • wisnia

  Oceniono 6 razy 0

  a wystarczyło wytłumaczyć, że to nie ja tylko admin prowadzący twitter czy fejs

 • antygazeta2

  Oceniono 16 razy 0

  Ona jest duplerką czarzastego.

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 14 razy 0

  Nie powiedziała niczego złego. Trzeci nieboszczyk jest podejrzany.

 • 333a3

  Oceniono 1 raz -1

  Dominika Wielowieyska zaprasza do pranka TOK FM pisowców i jest kompletnie nieprzygotowana, a oni (pisowcy) robią z niej magiel

 • jaleros

  Oceniono 5 razy -1

  Z majestatem śmierci też nie należy przesadzać. Dla żyjących śmierć śmierci nierówna. Jeśli umiera człowiek niezłomnych zasad i wielkiego serca - żałować. Jeśli jakiś kolejny koniunkturalista - niekoniecznie.

 • bazpol4

  Oceniono 7 razy -1

  Panie Rozenek, po co Pan się tłumaczy. Przecież pisowską szczujnie i tak nic nie przekona. Będą dalej jątrzyc, kłamać i obrzucac błotem. Przecież pani posłanka powiedziała prawdę, że dla tych klerykalnych pisowskich szczujów śmierć ich dublera to jest jakaś kara boska za zbrodnie na konstytucji i niszczeniu państwa prawa. Oni powinni za to na kolanach do Częstochowy i błagać o przebaczenie za całe zło, które wyrzadzaja Polsce, Polakom

 • lubicz56

  Oceniono 9 razy -1

  Nam nadzieję, że Żukowska zostanie. To co napisała może i nie było w najlepszym guście ale to i tak pikuś wobec ostatnich wypowiedzi prezydenta na cztery litery czy sławetnych zdradzieckich mord.

 • lubicz56

  Oceniono 7 razy -1

  Ile można rzecznikowi partii? Zapytajcie Fogiela lub Spychalskiego, to oni ustanawiają "standardy".

 • okrutnykibol

  Oceniono 5 razy -1

  Ta Pani po prostu szybciej mówi niż myśli i skutki są takie jak widać, a później jest ciężkie zdziwienie, że PIS nawet specjalnie nie musi się starać, by wygrać wybory. Nie ma to jak samozaoranie, żeby chociaż miała racje, ale nawet tu dała ciała, bo Jędrejek dublerem żadnym nie był, no ale Pani Żukowskiej chyba nikt tego nie podpowiedział.

 • ks-t

  Oceniono 9 razy -1

  Pani Wielowiejska wykonuje swoją rolę. Atakuje Lewicę. Gazeta zawsze tak robiła, uważała, jak PO, że Lewica jest głównym wrogiem, czego efektem było kiedyś zaszczucie Cimoszewicza (wygrał Kaczyński), promowanie Razem - przejęcie władzy przez PIS. PO w obecnym kształcie nie da się obronić. Gazeta powinna też się nieco przeorientować. Głosować pewnie będę na Platformę, ale z niesmakiem.

 • kadanka

  Oceniono 6 razy -2

  juz sie jaki i inne kantaki zapluly z oburzenia, ale jak wasz szanowny prezydent duda SZCZUJE MOTLOCH NA SĘDZIÓW, to jest wszystko cacy, prawda?

 • icek20

  Oceniono 6 razy -2

  Tak naprawde to jeden pisior mniej-i co z tego robic ralum-pisior nie czlowiek tylko pisior.

 • vomitorium1

  Oceniono 10 razy -2

  ””To wygląda na Klątwę Dublera" - napisała Anna Maria Żukowska ,,, ”
  zabrakło pietyzmu
  ale coś w tym jest
  (to już trzeci
  dobrozmianowiec)

 • getz54

  Oceniono 12 razy -2

  Nie pastwiłbym się nad panią Zukowską. Nic złego nie napisała, bowiem PiS granicę przyzwoitości ustawił bardzo wysoko. ,,Klątwa dublera,, jest jak najbardziej właściwym określeniem na tę sytuację. Osobiście określłbym ją jako
  ,,Syndrom Zygfryda de Lowe,, Za śmierc Lecha Morawskiego PiS histerycznie obwiniał opozycję. Nie przebierając w słowach obrazali media, polityków, którzy mówili otwarcie o ,,sędziach dublerach,, sędziów, którzy nie zgadzali się
  z polityką kadrową w sądach, itd. Natomiast zadnej PiS-owskiej hienie nie przyszło do głowy, ze ci wykształceni ludzie, sprawujący zawód ogromnego zaufania społecznego, posiadają własne, zbudowane na przyzwoitości i honorze sumienia. Komtur ze Szczytna Zygfryd de Lowe tez miał swoje sumienie, nie pozwoliło mu ono zyc z myślą, ze swoim postępowaniem przyczynił się do śmierci brata Rotgiera. Sądzę, ze sumienie gnębiło panów Morawskiego i Jędrejka. To co zobaczyli w TK po objęciu rządów przez Przyłębską wprawiło ich w głebokie przygnębienie, miało wpływ na stan zdrowia, na serce. Ostracyzm środowiskowy, z jakim się spotkali niemal natychmiast po wyrazeniu zgody na objęcie stanowiska sędziego dublera w TK, zabolał ich bardzo. Nie mogli uwolnic się od podwójnej, sprzecznej wzajemnie lojalności, nie potrafili zyc ze świadomością popełnionej tragicznej pomyłki, nie to im obiecywano, nie tak to miało wyglądac. Zdrada środowiska sędziowskiego, zasad etycznych, moralnych, odejście od poszanowania konstytucji i prawa, nie pozowliła im zyc spokojnie. Oni nie byli ludzmi o pokroju Przyłębskiej, Pawłowicz, Piotrowicza, którzy w TK czują się jak w swoim chamskim, prostackim, ekosystemie z którego się wywodzą. Odpoczywajcie w pokoju.

  myślą, ze

 • spokojny4

  Oceniono 10 razy -2

  wypowiedz nie najmadrzejsza ale nekrofile kaczysci po tym co wyprawiali na grobach ofiar katastrofy smolenskiej powinni wstrzymac sie wszelkich wypowiedzi. Powinni ale tego nie zrobia bo oni kochaja te klimaty.

 • edi54

  Oceniono 7 razy -3

  Pisuarowska hołota larum nie wszczyna , że ręce rządzących splamione są bratnia krwia kilkudziesięciu funkcjonariuszy resortu spraw wewnetrznych ,ktorzy po wejściu w zycie tzw. ustawy dezubekizacyjnej popełnili samobojstwa , gdyz pozbawiono ich elementarnych warunkow do zycia .....żaden z pisuarowskich sędziow nie zaprotestowal.Trybunal Konstytucyjny [ faktycznie : atrapa TK] do tej pory nie rozpoznal sprawy.Tak, Pani Rzecznik w niczym nikomu nie uchybila . Podobnie sie od lat pisze o odkrywcach grobowca Tutenchamona . Pisuarzy sa bardzo wrazliwi na swym punkcie, innych mają w pogardzie.

 • rzydeta

  Oceniono 5 razy -3

  PiS-dzielstwo po wypowiedziach swoich niedorzeczników, hersztów partyjnych i sejmowych oraz tego pajaca pobierającego pensję prezydenta RP - powinno wsadzić mordy w kubeł i wyciągać je tylko po to, aby przepraszać za swoje zbydlęcenie.

 • america_n_beauty

  Oceniono 15 razy -3

  żałosna kreatura, której nawet w twarz nie warto napluć .. i ona twierdzi, że lewica będzie zasypywać podziały w społeczeństwie..

 • berek-oberek

  Oceniono 11 razy -3

  W głęboko katolickim kraju, metafora wydaje się wyjątkowo trafna. Klątwą za grzechy lewactwa zachodniego obarczono pożar Notre Dame i nikt sprzeciwów nie wygłaszał, nieprawdaż?

 • archeus_pl

  Oceniono 10 razy -4

  Nie rozumiem tego ataku na rzeczniczkę SLD. Przecież pisowskie trolle niczym ostatnie żule nie mają szacunku do nikogo i niczego. A jak ktoś wydrwi jednego z ich trolli to oburzenie. Żałosne. To czym się tu przejmować? Parafrazując pierwszą yntelektualystkę pisu. Zamknąć ryje, pisowskie mordy zdradzieckie.

 • 141288bs

  Oceniono 12 razy -4

  Jeszcze nie jedno wywinie ta pospolita ulicznica.

 • wisnia

  Oceniono 10 razy -4

  tłumaczenie o gorszym dniu nie pomaga gdy prokurator ściga za prześmiewcze wpisy w internecie

 • nox.a

  Oceniono 7 razy -5

  Nie pamiętam by kiedykolwiek był taki pomór wśród urzędujących sędziów TK.
  Coś w tym musi być. I tak samo pomyślałem sobie już wcześniej.
  Więc lepiej niech się długoPiS zastanowi czy nie nadszedł czas na zaprzysiężenie trzech prawnie wybranych sędziów z 2015 roku.

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 7 razy -5

  "zdaniem Dominiki Wielowieyskiej "
  Kogo obchodzi co mówi ta znająca się na wszystkim kobieta?

 • mazzinl890

  Oceniono 10 razy -6

  ''Każdy ma lepsze lub gorsze dni'', ale przecież nie Żukowska, bo ona jest świetna jak Lewica i adekwatnie bi- a nawet poliseksualna.

  Na czele postsowiecki politruk Czarzasty, jako rzecznik multiseksualna człowiekini, jako kandydat na prezydenta załgany do szpiku kości jurgieltnik, który mamusi połamał szczękę... czyli LEWICA
  Poezja... więc jak na nich nie zagłosować, lemingi.

 • ernst-lemingway

  Oceniono 16 razy -6

  Skad to zdziwienie: lewica jest pelna pogardy dla majacych inne poglady. Nic ich 4 lata poza parlamentem nie nauczyly, ta sama pycha i przekonanie o wlasnej wyzszosci schowane za fasada pustoslowia o tolerancji.
  Czasem nie udaje sie utrzymac emocji na wodzy i wtedy lewackie chamstwo wybija.

 • hegemon123

  Oceniono 19 razy -7

  Niby z SLD, a mądrze mówi. Nie dziwię się że PO zdycha.

 • mgrstepien

  Oceniono 15 razy -7

  "Metafora" po sowiecku: obuchem w łeb i ściągnąć buty oraz zegarek.
  Złapany na gorącym uczynku może ew. przeprosić za swój "zły dzień".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX