Komentarze (73)
Rocznica wyzwolenia obozu Auschwitz. Obchodów w Jerozolimie by nie było, gdyby nie błąd popełniony w 2018 roku
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • probelpl

  Oceniono 2 razy 2

  Przykre ale obecni rządzący pseudo historycy zachowują się jak słoń w składzie porcelany. zawsze pamiętam że na historię w latach 70-tych i 80 szli ci co gdzie indziej się nie dostali na studia. Oni nie potrafią myśleć a jeszcze analizować to przekracza ich pojemność umysłową

 • kacpruh

  Oceniono 2 razy 2

  No. Macie premierka Mateuszka.

 • byann

  Oceniono 6 razy 2

  Dla mnie nie ma ważniejszej sprawy w polityce historycznej niż problem Holocaustu i tego, co się stało
  Wymordowanie Indian?

 • vinogradoff

  Oceniono 6 razy 2

  Pamiec o Holocast jest tak wazna z uwagi na Charakter Zbrodni a jak pamietamy pan Hitler rozwazal unicestweinie Zydow spoza Europy po zwycieskim zakonczeniu wojny czyli, ze gdziekolwiek by Oni nie schronili sie to nigdzie by nie zaznali spokoju otez mozna uroczystosci rocznicowe obchodzic i nie tylko w dwoch miejscach ale i w trzydziestu miejsach przy czym teren Obozu w Oswiecimu jest najwiekszym SYMBOLEM Holocaustu jako, ze powstal jako pierwszy i jego glowne obiekty zachowaly sie do dnia dzisiejszego.Jedno drugiemu nie przeczy a moze smieszyc jakas walka o to czyja Uroczystosc WAZNIEJSZA. Poza tym co ma za pozycje miec w tych uroczystosciach Polska? Tylko taka, ze pelni dzis Role Gospodarza terenu poobozowego i prowadzi Muzeum. Pozycja Rosji jest tu wysoka gdyz to Soldaty ZSRR wyzwolili Oboz i w zwiazku z tym faktem nie wypadalo tak ponizac Rosji sygnalizujac, ze byliby niemile widziani w Oswiecimu za to, ze zgodzili sie na polaczenie z Krymem na prosbe i to pisemna Krymian po uprzednim w pelni i wzorcowo demokratycznym Plebiscycie.Trzeba myslec co sie wyprawia i to myslec na 100 lat w przod skutkow swoich decyzji a nie do konca kadencji.

 • aquanta

  Oceniono 9 razy 1

  Putler kopsnął drobniaki jarozbawowi i piesek szczeka jak mu ostroga Pana Putlera każe.

 • arche556

  Oceniono 5 razy 1

  1 Września obchody wybuchu II Wojny Światowej, odbędą się w Waszyngtonie. Tak sobie zażyczył Trump, żeby nie musiał gonić znowu do Polski a jednocześnie może mu to, pomóc w kampanii prezydenckiej.

 • wojtek_2000

  Oceniono 4 razy 0

  Forum Holocaustu w Jerozolimie odbywa się po raz piąty, w tym roku jest o tyle bardziej nagłośnione, bo jest 75 rocznica wyzwolenia Auschwitz. Skoro 5-te forum, tzn. że odbywały się też przed 2018 rokiem...

 • Tadeusz Molenda

  Oceniono 1 raz -1

  Od czasu jak pani ambasador Izraela wystąpiła w obozie temat dla mnie jest zamknięty .Jak przenoszą zamki za ocean to można i obóz do Izraela .Putin pomoże i zapłaci .

 • piotrwojciak_first

  Oceniono 2 razy -2

  Ufff! No! Jest! A więc jednak PIS jest winien! Mamy to! Jeszcze tylko jak obarczyć PIS za ciepłe zimy (dawać tu jakiegoś ekologa! Może Jarosław Kret? albo Kinga Rusin!) i jak go oskarżyć o niską populację lisa mandżurskiego i mamy wygrane wybory w najbliższej dekadzie! Juhuuu!

 • mazzinl890

  Oceniono 12 razy -2

  Dla mnie nie ma ważniejszej sprawy w polityce historycznej niż problem Holocaustu i tego, co się stało - mówił w TOK FM Henryk Wujec.

  A dla mnie i owszem, są sprawy ważniejsze, niż to wieczne pitolenie post niedopałków

 • soso_soso

  Oceniono 9 razy -3

  Ludzie krytykujący pana Wujca wyrażają się grzecznie. Chwalący go i krytykujący PiS używają języka Neumanna.

 • janek-007

  Oceniono 15 razy -5

  Wujec ściemnia i majaczy. W 2018 roku było już oczywista oczywistością komu i do czego były i są potrzebne te wszystkie międzynarodowe rady itd. itp. To ze premier jakiejś tam rady nie powołał to dobrze zrobił tak samo jak dobrze zrobił prez RP A. Duda ze nie pojechał 23 stycznia 2020 do Izraela. Niech ten cały cyrk w końcu pojedzie gdzieś indziej i nich tam się rajcują. Polsce i Polakom jest to wszystko nie potrzebne a najnowsze fakty tylko to potwierdzają i świadczą. Niech sobie Netanyahu i jego akolici wskoczą do łózka razem z Putinem i jego ferajna. Będzie dobra zabawa.

 • robertos27

  Oceniono 10 razy -6

  Głupcze. Dla Izraela obchody w Jerozolimie są idealną okazją do dyplomatycznej ofensywy w sprawach BW i poparcia działań Izraela w tym rejonie. Polską Radę Oświęcimską mają głęboko w poważaniu. Nigdy jeszcze nie mieli okazji do organizowania tak ważnej imprezy, z udziałem przedstawicieli kilkudziesięciu państw i żadne wydarzenie, szczególnie w Polsce, nie skłoniłoby ich do rezygnacji z obchodów we własnym kraju. Że też nie wstydzisz się bredzić takich głupot.

 • rastablaster

  Oceniono 17 razy -9

  Ciekawe czy na uroczystości doleci trupi odór z Getta Gaza? Dać się zaprosić do Izraela na ten festiwal przedsiębiorstwa holokaust, pff.

  Abby Martin: Gaza Fights for Freedom.

 • marini2

  Oceniono 12 razy -10

  Panie Wujec, odpłaca się Pan za to że media głównego ścieku nie wspominają nic o Pana kolizji samochodowej?

 • jami88

  Oceniono 23 razy -15

  Za sam język - minus, nie chciało mi się wchodzić w sens tej wypowiedzi.

 • szpung

  Oceniono 23 razy -17

  2018 byl byc mze przypadkwym ale majstersztykiem polityki zmuusil naszych wrogow do wylzenia kart na stol, postpeerel byl ufundowany na fikcji, fikcji prawie w kazdej dziedzinie, byl w tym sensie barejowskim misiem w nowej neoliberalnej odslonie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX