Włodzimierz Czarzasty ostrzega: To, co spotkało Kwaśniewskich, może dotknąć każdego z nas

- To jest świństwo tej władzy - tak Włodzimierz Czarzasty podsumował działania CBA wobec Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. Centralne Biuro Antykorupcyjne opublikowało dokumenty dotyczące sprawy willi w Kazimierzu Dolnym, m.in. stenogramy podsłuchanych rozmów telefonicznych.

We wtorek CBA udostępniło na stronie internetowej materiały ze śledztwa dotyczącego willi w Kazimierzu Dolnym. Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn stwierdził, że materiały upublicznione przez CBA wskazują, że Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy byli faktycznymi właścicielami nieruchomości i to oni podejmowali najważniejsze decyzje dotyczące domu w Kazimierzu Dolnym. To m.in. raport, protokoły przesłuchań, stenogramy prywatnych rozmów telefonicznych. Według Kwaśniewskich raport jest manipulacją i prezentuje tylko zdarzenia, które mają działać na ich nie korzyść. Warto podkreślić, że przez 13 lat trwania postępowania ws. byłego prezydenta i jego żony, Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy nie zostali w tej sprawie ani razu przesłuchani. 

Działania CBA ostro krytykował w Poranku Radia TOK FM Włodzimierz Czarzasty. - Zaczyna się dziać bardzo źle. Dobrzy zaczynają się bać, a mendy awansować. Myślę, że to jest bardzo konsekwentne działanie PiS w wielu sprawach. W tej również - przekonywał wicemarszałek Sejmu. 

Przewodniczący SLD wskazywał, że to, co przytrafiło się Kwaśniewskim, może dotknąć każdego. - To uwaga dla każdego z nas: możesz być porządny, ale bój się; nie chodź na manifestacje; nie protestuj, bo zrobią z ciebie świnię. Nie postawili żadnego zarzutu Kwaśniewskim i wszystko wywalili. To jest świństwo tej władzy - ocenił Czarzasty.

Nocna debata 

W Sejmie dziś odbędzie się debata w sprawie wniosku opozycji o odwołanie ministra-koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego. Jak zwróciła uwagę prowadząca Poranek Radia TOK FM Karolina Lewicka, wszystko zacznie się dopiero o 22. 

Zdaniem Czarzastego mamy do czynienia z pewnym schematem - Obronią go, a następny wniosek za miesiąc będzie nasz. My możemy prowadzić tylko naszą opowieść. Możemy opowiadać o kimś, kto zatrudniał swojego najlepszego przyjaciela, z którym walił gorzałę, chodził po ulicach i szeptał mu do ucha: a może byś tutaj coś skręcił, zmyślił, dodał. Mówię o agencie Tomku. To trzeba opowiedzieć - przekonywał szef SLD. 

Przypomnijmy, wniosek pojawił się po wywiadzie byłego agenta CBA Tomasza Kaczmarka, który powiedział dziennikarzom, że to właśnie Mariusz Kamiński - jeszcze jako szef Biura - kazał mu fabrykować dowody przeciwko Jolancie i Aleksandrowi Kwaśniewskim.

Pobierz Aplikację TOK FM, słuchaj i testuj przez dwa tygodnie:

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (93)
Włodzimierz Czarzasty ostrzega: To, co spotkało Kwaśniewskich, może dotknąć każdego z nas
Zaloguj się
 • marudna.maruda

  Oceniono 35 razy 27

  E tam, każdego. Banasiowa kamieniczka bezpieczna, prokuratura się nie czepia. Mechaniczna stadnina toruńskiego biznesmena też nie interesuje wymiaru sprawiedliwości. Dyżury "dla idei" Karczewskiego są ok. Plecaki kierowane do Aleppo- to nie problem. Kontenery PCK- a nie, bohaterowie już nie są w PiS, a Zalewska godnie reprezentuje kraj w PE.....

 • villk

  Oceniono 38 razy 26

  czas pisu

  Czas,… kurew i złodziei. Piękny czas początku XXI wieku w Polsce. Możesz być szują i sku...elem, matkojebcą  i mordercą , burdelowym tatką i komunistyczną świnią , damskim bokserem i pedofilem w sutannie –To wszystko jest mało istotnym  dupcynglem jeśli jesteś NASZ , SWÓJ, PREZESOWSKI . Odwrócimy kota ogonem i będziesz świętym, a z twego wstydu ukręcimy ci aureolę. Głosuj jak ci każemy a my zagwarantujemy ci , że bycie ku... i złodziejem to w Pislandii  przywilej i powód do dumy i chwały. Udowodnimy Tobie i wszystkim niedowiarkom że CZARNE JEST BIAŁE    i ch..., że inni mówią inaczej.

  Udowodnimy ci ,że kasa nie śmierdzi nawet jak jest ukradziona. Pod warunkiem że jest przelewana na twoje konto . Udowodnimy ci że konformizm a wierność to to  samo i że się opłaca.

  To nie są bluzgi ,… Ja, SUWEREN ,  po prostu wami władcami  rzygam.

  22.11.2019

  Villk
  villk308488492
  w listopadzie 2019pistawiłem identyczna tezę

  h ttps://villk308488492.wordpress.com/2019/11/22/czas-pisu

  czyby pan Czarzasty mnie czytywał?

 • cmochall

  Oceniono 23 razy 11

  Panie Czazasty ma Pan 100% racji.To kpina aby czlowiek ulaskawiony stal na czele sluzb specjalnych i wykorzystywal je w sposob instrumentalny. CBA nalezy rozwiazac bo to policja polityczna..

 • andzialak

  Oceniono 22 razy 8

  Kamińki marionetka kaczyńskiego i totalnego zerra ziobry kompromituje polskie służby specjalne.

 • realizmforte2

  Oceniono 21 razy 7

  Mieliśmy w polityce człowieka, który nie tylko patrzył, ale i widział, przewidział. Wiele razy tłukł do pustych głów w sejmie, prosto, jak dzieciom. Wszyscy robili z niego błazna, ciemny lud kupił. Jak zwykle.
  Janusz Palikot - wystąpienie z 25 czerwca 2014 r. - YouTube
  Janusz Palikot - wystąpienie z 9 lipca 2014 r. - YouTube

 • kim.nova

  Oceniono 14 razy 6

  Szkoda komentarzy na to dno istniejące obecnie - zupełna degrengolada państwa - gorzej jak za stalinizmu , tam było wprost ,obecnie obłudnie - taka różnica,

 • fortunatzwolinski

  Oceniono 18 razy 6

  KatoFaszystowska swolocz
  RZADZI ....
  Zlodziejski KatoPatolski kosciol
  BLOGOSLAWI
  iKRADNIE DALEJ ....

 • 116av

  Oceniono 9 razy 5

  Czasy Moczara wracaja w nowym wydaniu Paserow i Sutenerow.

 • marechec

  Oceniono 13 razy 5

  jak zawsze pełno tych trollowskich pisich śmieci . przekaz podają jak bezmózgi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX