Wybory prezydenckie 2020. Sztaby Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i Władysława Kosiniaka-Kamysza zaprezentowały hasła wyborcze

Szef sztabu wyborczego Małgorzaty Kidawy-Błońskiej Bartosz Arłukowicz zaprezentował billboard i hasło kampanii prezydenckiej kandydatki PO: "Prawdziwa Prezydent. Pewna przyszłość". Z kolei "Nadzieja dla Polski" to hasło, którym postara się przekonać do siebie wyborców szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

Bartosz Arłukowicz zaprezentował w piątek (14 lutego) billboard oraz hasło kampanii w wyborach prezydenckich kandydatki PO Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. 

Wybory prezydenckie 2020. Sztab Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

Oprócz Bartosza Arłukowicza w sztabie wyborczym kandydatki PO na prezydenta pracować będą również m.in. Elżbieta Łukacijewska, Monika Wielichowska, Tomasz Siemoniak  oraz szef Nowoczesnej Adam Szłapka (jako rzecznik). 

Za program wyborczy odpowiedzialna jest posłanka Izabela Leszczyna.

- Są to osoby doskonale państwu znane, profesjonaliści w tym, co robią, są eurodeputowanymi, parlamentarzystami, samorządowcami. Przede wszystkim są ludźmi, którzy wspólnie będą pracować na sukces wyborczy. Jestem przekonany, że ten sztab gwarantuje sukces - podkreślił, dodając, że będą do niego dołączać kolejne osoby - mówił przewodniczący PO Borys Budka podczas konferencji prezentującej sztab 6 lutego. 

Wybory prezydenckie 2020. Hasło Władysława Kosiniaka-Kamysza

"Nadzieja dla Polski" to hasło wyborcze kandydata na prezydenta, lidera ludowców Władysława Kosiniaka-Kamysza, które zaprezentował w piątek. Kosiniak-Kamysz przedstawił również skład swojego sztabu, którego rzecznikiem został Dariusz Klimczak.

W skład sztabu Kosiniaka-Kamysza wejdą również odpowiedzialny za strategię Piotr Zgorzelski oraz m.in. Krzysztof Hetman, Adam Jarubas, Agnieszka Petelicka, Piotr Apel, Jacek Protasiewicz, Michał Kamiński, Władysław Teofil Bartoszewski, Jan Filip Libicki, Krzysztof Paszyk, Miłosz Motyka, Urszula Pasławska, Agnieszka Ścigaj, Czesław Siekierski, Stanisław Tyszka i Mieczysław Kasprzak.

Aplikacja TOK FM. Słuchaj i testuj przez dwa tygodnie za darmo.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (5)
Wybory prezydenckie 2020. Hasło kampanii Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i Władysława Kosiniaka-Kamysza
Zaloguj się
 • 2bxornot2b

  Oceniono 3 razy 1

  Prezydent z promptera, przyszlosc na emigracji. Haslo do du.. jak i kandydat z kobyla szczena.

 • ehi

  0

  ... i zrezygnuje z prenumeraty Newsweeka.

 • ehi

  Oceniono 1 raz -1

  Jesli KO przegra wybory prezydenckie: przestaje chodzic na wybory, prenumerowac Gazete Wyborcza oraz sluchac TOK FM i zaczne pic alkohol - mam wrazenie, ze zyje w jakims Matrixie. Jak dlugo jeszcze durna tluszcza bedzie rujnowac moj kraj?!?! Nie wytrzymuje nerwowo tej PiSowskiej rzeczywistosci!

 • eski57

  Oceniono 1 raz -1

  - Przecież już podpisy na kandydata .. p. Dudę zbiera się pod albo w kościołach , nawet proboszcz osobiście ...!
  - Najbliższą sposobnością do osłabienia rządów prawicy jest pozbawienie ICH posłusznego im prezydenta !
  - W zbliżających się wyborach prezydenckich Wielką i Historyczną Rolę mogą sprawić kartą wyborczą Kobiety , blokując Solidarnie wybór kandydatów , którzy są skłonni odebrać Kobietom Prawa do Samostanowienia o Sobie ! Prezydent A. Duda zadeklarował u o. Rydzyka , że podpisze Ustawę o całkowitym zakazie aborcji jeżeli zostanie wybrany

 • getz54

  Oceniono 1 raz -1

  Mam głęboką nadzieję, ze Pani Izabela Leszczyna nie zapomnie o ofierze złozonej przez Pana Piotra Szczęsnego i o jego 15- punktowym manifeście. Ten manifest wpisuje się bowiem w hasło wyborcze Pani Kidawy-Błońskiej,
  ,,Pewna przyszłośc,, i koresponduje z pierwszą częścią hasła ,,Prawdziwa Prezydent,, Bo tylko prawdziwy prezydent, prezydent wszystkich Polaków, jest w stanie zrozumiec, docenic i spełnic, te tak oczywiste i oczekiwane postulaty, do których tęsknią Polacy. Sztab Dudy proponuje Polakom bal na Titaniku, a tam jak wiadomo, bawiono się ...do końca. Sztab Pani Kidawy Błońskiej powinien przyjąc postawę troski o przyszłośc Polski i Polaków, bo ta nie jest wcale taka oczywista po wojnie jaką toczy z Europą PiS. Realizacja 15 tez Pana Szczęsnego nie wymaga składania obietnic bez pokrycia, nie jest zbiorem populistycznych marzeń nie do zrealizowania, nie wymaga rujnowania budzetu państwa. 15 postulatów zawartych w manifeście Piotra Szczęsnego, jest konstrukcją, na której trzeba odbudowac sprawiedliwe, szczęśliwe, zyjące w zgodzie społeczeństwo i trzeba to w jasny sposób przekazac w kampanii wyborczej. Przed manifestem Piotra Szczęsnego Duda i jego PiS, nie są w stanie się obronic.
  Oni od jesieni 2015 roku robią bowiem coś zupełnie odwrotnego. Rujnują Polskę, rozkradają ją, ośmieszają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX