Maciej Stuhr znów podbija internet. "Zagłosuję na Andrzeja Dudę"

Maciej Stuhr w prześmiewczym nagraniu, które umieścił w mediach społecznościowych, przekonuje, że w nadchodzących wyborach zagłosuje na Andrzeja Dudę.
Zobacz wideo

W Polsce trwa polityczny spór o to, czy wybory prezydenckie powinny zostać przełożone ze względu na pandemię koronawirusa.

Prezydent ocenił niedawno, że skoro "są warunki do tego, żeby chodzić normalnie do sklepu, to są i warunki do tego, żeby pójść do lokalu wyborczego, z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności". 

Głos w sprawie zabrał Maciej Stuhr. W prześmiewczym filmiku aktor deklaruje, że zagłosuje na Andrzeja Dudę, wymienia jego zalety, namawia nawet do przesunięcia wyborów na wcześniejszy temat, a wszystko kończy piosenką dla prezydenta.

- Słowa sypią się z niego, jak g… z barana - "chwali" podkreślając, że w porównaniu nie chodzi o jakość wystąpień głowy państwa, ale o to, że są one bogate w treść. 

To nie pierwszy raz, kiedy Maciej Stuhr komentuje bieżącą politykę. Niedawno odniósł się do sytuacji w Sejmie, kiedy Joanna Lichocka wykonała w stronę opozycji gest środkowym palcem. 

Opublikował wtedy wideo, na którym komentuje sprawę. Parodiując posłankę Lichocką, pokazuje do kamery środkowy palec, którym co jakiś czas pociera oczy.

TOK FM PREMIUM