Maciej Stuhr znów podbija internet. "Zagłosuję na Andrzeja Dudę"

Maciej Stuhr w prześmiewczym nagraniu, które umieścił w mediach społecznościowych, przekonuje, że w nadchodzących wyborach zagłosuje na Andrzeja Dudę.
Zobacz wideo

W Polsce trwa polityczny spór o to, czy wybory prezydenckie powinny zostać przełożone ze względu na pandemię koronawirusa.

Prezydent ocenił niedawno, że skoro "są warunki do tego, żeby chodzić normalnie do sklepu, to są i warunki do tego, żeby pójść do lokalu wyborczego, z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności". 

Głos w sprawie zabrał Maciej Stuhr. W prześmiewczym filmiku aktor deklaruje, że zagłosuje na Andrzeja Dudę, wymienia jego zalety, namawia nawet do przesunięcia wyborów na wcześniejszy temat, a wszystko kończy piosenką dla prezydenta.

- Słowa sypią się z niego, jak g… z barana - "chwali" podkreślając, że w porównaniu nie chodzi o jakość wystąpień głowy państwa, ale o to, że są one bogate w treść. 

To nie pierwszy raz, kiedy Maciej Stuhr komentuje bieżącą politykę. Niedawno odniósł się do sytuacji w Sejmie, kiedy Joanna Lichocka wykonała w stronę opozycji gest środkowym palcem. 

Opublikował wtedy wideo, na którym komentuje sprawę. Parodiując posłankę Lichocką, pokazuje do kamery środkowy palec, którym co jakiś czas pociera oczy.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (11)
Maciej Stuhr znów podbija internet. "Zagłosuję na Andrzeja Dudę"
Zaloguj się
 • jur62

  Oceniono 8 razy 4

  Macieju, kocham pana :-)

 • realizmforte2

  Oceniono 7 razy 3

  Ja też oddaję głos na andrzeja , nawet dzisiaj.
  Boski rząd PiS w trosce o zdrowie i życie obywateli, wyniki wyborów z 10 kwietnia przedstawi do wiadomości 9 kwietnia. Alleluja i do przodu.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 4 razy 0

  No i znow tupolew tym razem dla dzieci cedzynskich. Swoja droga tupolew zaczyna wnerwiac juz wszystkich.

 • a.ba

  Oceniono 5 razy -1

  hoojek się lansuje - po ojcu tylko nazwisko ...

 • muzoman

  Oceniono 7 razy -3

  Komediant. Lepszy był Rostowski Vincent z pustą kasą. Golas.

 • krzysztofkornatowicz

  Oceniono 13 razy -5

  Stuhr to znany reprezentant szemranych "polskich" elit. Wielokrotnie stawał w obronie ludożerców w togach, udających sędziów ( omawiam to dokładnie w pierwszym odcinku mojej audycji na You Tube). Te Holland, Stuhry, Gajosy, Żebrowscy, Jandy i inni, którzy choć wybitni (bo przyzwolono właśnie im zająć miejsce innym, którzy też byliby wybitni), to nie są nasi - Polaków przyjaciele. Milczeli, kiedy mafia szuj POlitycznych z PO grabiła Polskę na setki miliardów rocznie, milczeli, kiedy od dziesiątków lat ludożercy działali i nadal działają ze złą wolą w stosunku do naszego Narodu!!! To są ukryci agenci obcych nacji (wielu z nich ma żydowskie pochodzenie).
  Poniżej moja dzisiejsza aktywność polityczna, tycząca "tarczy", o której ci szubrawcy ani się zająkną;
  "Większość z "<b>Polaków</b>" to chodzący, pogodzeni z losem niewolnicy!Otóż obecnie mamy do czynienia z sytuacja nadzwyczajną! W sytuacji nadzwyczajnej, na przykład zagrażającej życiu przedsiębiorcy, szpital obligowany jest ratować jego życie ie bacząc na zaległości z haraczem ZUS-owskim! Władze to nie są właściciele państwa, tylko słudzy (służący) narodu, który jest właścicielem Polski!!!
  W Polsce w związku z pandemią zaistniała sytuacja nadzwyczajna i nie można dzielić potrzebujących na podgrupy "grzecznych", których nakarmimy i "niegrzecznych", którzy z rożnych powodów nie wywiązali się ze swoich "obowiązków kontrybucyjnych" względem państwa, przez co od tego państwa "kromki chleba" w potrzebie czarnej godziny nie dostaną. Władza jest tylko administratorem majątku pana. A panem i właścicielem państwa jest Naród! Tak też z woli pana, zapisanej w art.67 Konstytucji, punkt 2, który brzmi;
  "Obywatel pozostający bez pracy nie z własnej woli i nie mający innych środków utrzymania ma prawo do zabezpieczenia społecznego, którego zakres i formy określa ustawa"
  A z czyjej to winy zamknięto nasze ubogie warsztaciki pracy?! Ano z winy władz i podjętych przez nie decyzji.
  A zatem obowiązkiem władzy jest nakarmienie głodnego obywatela w sytuacji nadzwyczajnej, szczególnie obecnie, kiedy to sama władza pro publico bono (dla dobra publicznego) zamknęła wielu przedsiębiorcom ich warsztaty pracy, przerywając im możliwość pozyskania pieniędzy na własne utrzymanie. Tym "ofiarom" dobra publicznego społeczeństwo korzystające z ich poświęcenia winno solidarnie pomóc w ich niedoli, chociażby dzieląc się publicznym "chlebem".
  Niedopuszczalną zbrodnią władzy jest rozdawnictwo publicznego chleba dla pokornych, grzecznych, płacących daniny publiczne obywateli, w chwili czarnej godziny, a pozbawienie opieki i pomocy państwa tych, którzy władzy nie służyli. Wielu z nich nie służyło w różnym stopniu i z różnych przyczyn, na przykład nie zdążyli zarobić na opłacenie haraczu ZUSowsko-podatkowego w ostatnim czasie, a teraz dodatkowo nie mogą zarobić już nie tylko na te haracze, ale na własny chleb. A tychże obywateli władza ludowa zamierza pozbawić dodatku "chlebnego" na przetrwanie pandemii.
  Ja w tym miejscu, aby nie rozwlekać tematu, nie będę się rozpisywał nad błędami w rozdawnictwie, takimi, jak udzielanie pomocy przedsiębiorcom, których przychód sięga 9 milionów rocznie, albo rolnikom, którzy w czasie paniki zwiększali możliwości sprzedaży ich płodów rolnych i żywca.
  Skupiam się jeno na kolejnej krzywdzie ludzkiej ze strony władzy na Polskę, które zamierzam nagłaśniać i domagać się jak najszybciej objęciem pomocą ekonomiczną wykluczonych z niej "niepokornych" obywateli/przedsiębiorców.
  Lamenty związane z brakiem funduszy w budżecie zostawiam na inne dywagacje. Jak to powiedziała jedna mądra - wystarczy nie kraść. Dziś ratujemy potrzebujących, abstrahując od samej pandemii.
  Za chwilę nagrywam kolejny VI odcinek mojej audycji n You Tube i o tym będę precyzyjnie mówił (Szukajcie za 4 dni) ~Krzysztof Kornatowicz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX