Donald Trump i jego żona mają koronawirusa. Andrzej Duda życzy prezydenckiej parze szybiego powrotu do zdrowia

Donald Trump i jego żona zachorowali na Covid-19. Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia złożył na Twitterze prezydent Andrzej Duda.
Zobacz wideo

O pozytywnych wynikach testów na koronawirusa Donalda i Melanii Trumpów poinformowano dziś rano (polskiego czasu). "Przejdziemy przez to razem" - napisał na Twitterze amerykański prezydent.

Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia złożył amerykańskiej parze prezydenckiej Andrzej Duda. Jak napisał na Twitterze "Polska i USA przejdą przez trudy i odniosą sukces w walce z COVID-19" - podkreślił prezydent Polski.

Prezydent Donald Trump poinformował w piątek na Twitterze, że czwartkowe testy na obecność koronawirusa jego i pierwszej damy USA Melanii Trump dały pozytywne wyniki.

"Modlę się o szybki powrót do zdrowia moich przyjaciół - prezydenta Trumpa @POTUS i Melanii @FLOTUS" - napisała z kolei na TT ambasador USA w Polsce - Georgette Mosbacher.

Życzenia powrotu do zdrowia Donaldowi i Melanii Trumpom złożył też m.in. Boris Johnson. Przypomnijmy, premier Wielkiej Brytanii wiosną sam ciężko chorował na Covid-19.

Koronawirus w Białym Domu

Donald Trump oraz jego żona Melania mieli kontakt z zakażoną koronawirusem Hope Hicks. Doradczyni prezydenta Stanów Zjednoczonych przebywała na pokładzie samolotu Air Force One, gdy Trump z rodziną i współpracownikami zmierzał na wtorkową debatę do Cleveland w Ohio oraz na środowy wiec w Minnesocie.

DOSTĘP PREMIUM