Dziennikarz Radia Kraków publikuje skandaliczny post z "heilującą" Magdaleną Adamowicz

Dobrosław Rodziewicz, dziennikarz Radia Kraków na Facebooku opublikował post z fotomontażem zdjęcia, na którym Magdalena Adamowicz i Aleksandra Dulkiewicz "heilują".
Zobacz wideo

Magdalena Adamowicz, wdowa po zamordowanym prezydencie Gdańska Pawle Adamowiczu, oraz obecna prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz na fotomontażu „hajlują” z balkonu, z którego zwisa flaga ze swastyką. Na zmontowanych zdjęciach jest również Katarina Barley, była niemiecka minister sprawiedliwości, a obecnie wiceprzewodnicząca Parlamentu Europejskiego, gest "wykonuje" przebrana w hitlerowski mundur. Dobrosław Rodziewicz każde zdjęcie skomentował słowami "zasłużyły" - o sprawie napisała Gazeta Wyborcza

Aleksandra Dulkiewicz gościła niedawno w publicznej niemieckiej rozgłośni Deutschlandfunk. - Obecna władza wykorzystuje swoją siłę, ustawy przepycha przemocą, nie szanuje praw człowieka. Moja mama płacze i mówi: Boże, teraz jest gorzej niż za komuny - powiedziała na jej antenie. I dodała, że wolność w Polsce „jest zabierana po kawałku, to jest przerażające – przecież tak było w III Rzeszy”.

Katarina Barley jest wiceprzewodniczącą Parlamentu Europejskiego i ostatnio krytykowała Polskę (i Węgry -red.) za kwestie praworządności. 

Dobrosław Rodziewicz z Radiem Kraków związany jest od 30 lat. 

DOSTĘP PREMIUM